Měsíc bolí prsa, nevolnost, MS přišla. Můžu být těhotná?

lenulkasnazilka
8. říj 2014

Ahoj snazilky. Potřebují se zeptat na vás průběh. Už asi měsíc ,možná déle, mě bolí prsa. Dva týdny nevolnost (typu vrácení jídlado krku), ale přišla menstruace. Můžu být i tak téhle? Prsa mam zilnata dost. Fialové velké zilky a růžové kolem bradavek. V prsou mam jakoby tlak a horkost... tak mě zajímá vás názor. Bojím se doufat

michaela_2
8. říj 2014

Já jsem na sobě, ani u jednoho těhotenství nezpozorovala příznaky dříve, než v cca 4? měsíci, kdy jsem již o těhotenství dávno věděla 🙂
Pokud myslíš, že bys mohla být, tak si udělej test, ale jestli ti MS dorazila normálně, jako jindy, tak bych tomu zase tak velkou pravděpodobnost nedávala 😉

cottie
8. říj 2014

Já jsem dřív než jsem zjistila že jsem těhotná (5tt) měla bolavá prsa, napnutá, strašně citlivá. Nikdy předtím jsem toto nezažila. to bylo tak dva týdny předtím než jsem zjistila že jsem těhotná... Tak uvidíš 🙂 Někdo má menstruaci i když je v tom. 🙂

summ
8. říj 2014

Tyhle nejisté příznaky, to je tak akorát dojmologie. Někdo může zakrvácet i při těhotenství a někdo je zase schopen si vsugerovat těhotenské příznaky i za netěhotna 🙂 Udělej si test, budeš mít jasno.

gosa22
8. říj 2014

tohle mi spíš připadá jako kvalitní PMS 😒 naděje umírá poslední...ale...falešné naděje ještě víc bolí...nechte tomu volný průběh, ono to přijde ve správnou chvíli 😉

lrg
8. říj 2014

Jak píšou holky, tohle fakt nemá cenu zkoumat. Poprvé jsem neměla příznaky žádné x měsíců a teď podruhé mi bylo špatně už tři dny po styku, nekecám.

bjoucik.15
8. říj 2014

je těžké ti říct JO JSI,nebo NE NEJSI. Je mi jasné,co chceš slyšet,ale zase ti nemůžeme říkat stopro jsi,nebo mohla bys být a dávat ti tak větší naději a větší zklamání :( já měla těhu příznaky ted taky,snažíme se o druhátko,ale pak jsem sebe samou pokárala a hle veškeré příznaky jsou pryč!prostě jsem na to přestala myslet! V prvním těhu mi nic nebylo, až potom mi jednoho dne bylo strašně špatně ve výtahu a byla jsem v 5tt 🙂 nemysli na to a ono to přijde,a každá ten začátek máme jiný 🙂 Přeju hodně štěstí 🙂

janajens
8. říj 2014

@bjoucik.15 ahojky tak jak u tebe??u me vse pri starem

bjoucik.15
8. říj 2014

@janajens u mě taky. Nedoufám v to že jsem těhotná a taky mi zmizeli veškeré příznaky... Takže asi tak. Ještě mám 7 dní do MS.

janajens
8. říj 2014

@bjoucik.15 me vse zustalo a zitra tyden zpozdeni jsem uz z toho jelen ☹

aaa2
8. říj 2014

@lenulkasnazilka
Manželka mala presne také príznaky a to vždy, keď už dieťatko bolo overene na ceste.

bjoucik.15
9. říj 2014

@janajens to už jsou nervy ☹ ale taky nemusí, třeba moje mamka se mnou zjistila, že je v tom až v nějakým 5 měsíci 😀 do té doby laborka nic neukazovala a nebyl UTZ,takže to nezjistili 🙂 nic není nemožné

janajens
9. říj 2014

@bjoucik.15 jj to jsou to mas pravdu nevim a cem jsem a to je nejhorsi ☹

bjoucik.15
9. říj 2014

@janajens tak ještě chvilku vydrž a pak zkus znovu test a nebodělej něco jiného aby jsi na to zapomněla a pokud nejsi těhu měla by se ti zpustit konečně MS....

janajens
9. říj 2014

@bjoucik.1no prave ted mam dovcu tak nemam na nic jineho myslwnky jestli jsem nebo ne v so jdu do prace a v nedeli asi koupim opet test

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru