Otoky nohou v 34tt, co vám pomohlo?

nadla
13. bře 2017

ahoj,
jsem 34tt a hrozně mi otékaj nohy, víc pravá až brní, jak kdybych si ji přeseděla. Odpočívám, nohy mám nahoře, ale je to děs. Pomohlo Vám i něco jiného, než jen ležení ? nevydržim ležet celý den :-/ ruce mam taky jak nafouknutý balonek.
Děkuji

soyevita
13. bře 2017

@nadla Kdy jsi byla u dr.?Otoky jsou vážná věc!!

alcar
13. bře 2017

Otoky na konci tehotenstvi nejsou nic neobvykleho, ale chtelo by k tomu vysetrit i bilkovinu v moci, tlak, popripade i jaterni testy, zda-li se ti nerozjizdi preeklampsie. Jinak mne na otoky nohou vyborne pomohly kompresni puncochy. Nosila jsem je pak i po porodu a skoro cele sestinedeli, nez to ze me vsechno vyteklo.

soyevita
13. bře 2017

@alcar No jasně,ale je otok a otok🙂A hlavně ty ruce ve 34.tt.....

alcar
13. bře 2017

@soyevita nepoucuj me, jsem zdravotni sestra a preeklampsii jsem si zazila na vlastni kuzi, takze vim, co je otok a otok. Proto pisu, ze samotne otoky nemusi na konci tehotenstvi jeste nic znamenat, ale chtelo by k tomu vysetrit jeste dalsi veci a z toho teprve vyvodit nejaky zaver a ne hned tak strasit.

soyevita
13. bře 2017

@alcar A kdo Tě poučuje??Uklidni se zdravotní sestro.Jen jsem napsala,že je otok a otok.....
Nechápu proč jsi tak háklivá

alcar
13. bře 2017

@soyevita jezisi 🙄😀

nadla
autor
14. bře 2017

Dnes jsem byla na zmereni tlaku a vse v poradku. Pry to nekoho trapi vic, nekoho min. Mam odpocivat s nohama nahore a min pit... Jinak dekuji za reakce. Je to me prvni tehotenstvi, tak jsem z toho vypleskla 😊

alcar
14. bře 2017

@nadla no vidis, tak super. Nestresuj se a odpocivej. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru