Prudký nárůst laktace, známka těhotenství?

lutu11
22. lis 2015

Ahoj holky, specialne ty, ktere mate zkusenosti s druhym tehotenstvim za neprestavajiciho kojeni. Mne aktualne dneska menstruace meska 2 dni, vcera me bolelo bricho jako kdybych to mela dostat a nic, tehotensky test je negativny, ale vsimla jsem si, ze kdyz jsem rano dite brala z postylky a chvili ho drzela na rukou, tak mi z prsu zacalo mleko vytekat proudem. Jako, je to docela prudky narust laktace. Takle mi mleko z prsu vytekalo snad prvni mesic kojeni. A dneska kojim jiz 18 mesicu. Je mozne, zeby to byla znamka tehotenstvi? V podstate o nic nejde, tehotenstvi si potvrdim a nebo vyloucim testama pristi tyden. Jenom mne to hodne prekvapilo. Jake mate s timhle zkusenosti. A co s prvnim ditetem? Jak reagovalo na hormonalni zmeny? Ten muj pije porad jako o zavod. Akorat jsem si tenhle mesic vsimla, ze zacal byt na mne mnohem vice zavisly. Tak nevim, jestli nevycitil, ze je neco jinak. Diky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru