Zvýšené hodnoty štítné žlázy v těhotenství

halaskovap
27. bře 2017

Ahojte holky, dnes jsem byla u své dr a říkala mi, že z výsledků krve má zvýšené hodnoty štítné žlázy: TSH 4,81 , fT4 14,31 , ATPO 74,69. Nevíte co to znamená, jsem z toho dost nesvá a bojím se o mimíska. K endokrinologovi jdu ve středu...

caverina
27. bře 2017

@halaskovap ahoj,neboj...dostaneš tabletky a budeš každý měsíc chodit na krev...sama jsem před i po těhotenství brala léky a vše bylo ok🙂

olga_
27. bře 2017

@halaskovap Bude to v pohodě. Hlavní je, že se vše zjistilo včas. Nasadí léčbu a budou tě sledovat. Se štítnicí se léčím už mraky let. V těhotenství mi dávka zůstala, ale dostala jsem ještě Jodid. Kontroly (krevní testy, volala jsem pak na výsledky) probíhají cca každý čtvrtrok i po porodu. Hlavně klid 😉

halaskovap
autor
27. bře 2017

To jste mě uklidnili děkuju 🙂 na internetu jsem totiž četla,ze to může mít za následky potrat a nevim co jeste...

caverina
27. bře 2017

@halaskovap neboj..fakt to bude v pohodě...já se lecim skoro 20 let a mám zdravého kluka😉

olga_
27. bře 2017

@caverina U mě sedí jako přes kopírák - doslova a do písmene 😀

caverina
27. bře 2017

@olga_ ale je pravda ze v těhotenství to někoho vylekat může..a k tomu informace na internetu,splasene hormony😉

olga_
27. bře 2017

@caverina Jako o tom žádná. Každý prášek nasazený v těhotenství je šílený stres. Pro nás, co s prominutím "požíráme" Euthyrox nebo Letrox třeba těch 20 let, žádná změna... 😅

caverina
27. bře 2017

@olga_ souhlas🙂

halaskovap
autor
27. bře 2017

Tak teda uvidím ve středu 🙂 diky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru