Trhání zubu v rizikovém těhotenství / Zubní pohotovost Olomouc. Zkušenosti?

2. pro 2021

Zdravím, chtěla bych se zeptat zda má tady nějaká maminka zkušenost s trháním zubů v rizikovém těhotenství ?
Sem v 12tt na rizikovém, mám panický strach ze zubařů.
Jak to v takovém případě chodí ? Mám opravdu veliký strach tam jít ale ty bolesti jsou horší... už sem z toho velice špatná...
Případně, nemá někdo zkušenost se zubní pohotovostí v Olomouci ? Děkuji....

sanyy22
2. pro 2021

Já byla na zubní pohotovosti v Olomouci asi před 3 měsíci s už mě tam nikdo nedostane, volala jsem tam asi v 15:00 zda mohu přijet, že mám šílené bolesti že si nemohu vzít žádný prášek protože jsem kojící matka, a oni že mám projet nejpozději v 19:00, že od 20:00 berou jen pacient co krvácí.. a že ale nezaručují že mě vezmou že záleží kolik bude predemnou lidí, jinak to tam máme 150km. Takže Pecka. Přijela jsem sestra příjemná jak svina, začali mi vrtat do kazu, jen mi zub vystrikali nějakou sračkou růžovou a čau, no bolelo to šílené teda. A pak že si mám najít prostě zubaře. Takže jsem na druhý den litala a sháněla zubaře, naštěstí už mám. Takže tam mě nikdo nedostane.

stenlunka11
2. pro 2021

Ja tam chodim, jen kdZ je opravdu nouze. Lepsi je si najit zubare .

becicka
2. pro 2021

Nemám teda rizikové, trhání zubu jsem podstoupila nedávno 20. týden. Zub mě pekelně bolel, šla jsem ke svému zubaři, zjistil, že je to na trhání, ale netroufal si... hned mě odeslal na zubní chirurgii. Tam byla paní doktorka i sestra úplně skvělé, vše mi vysvětlila, podpořila, umrtvila lokálně co to šlo vzhledem k mému stavu. Něco jsem cítila, ale dalo se to vydržet 🙂, zašila a adié. Pohotovost je spíš nouzovka, chce to si najít zubaře 👍

autor
2. pro 2021

Holky děkuji moc za odpovědi, já sháním zubaře jak divá ale v této době to je šílené, skoro nikdo nebere. 🙁 Moc si vážím vašich zkušeností a ochotu podělit se s nimi.

autor
2. pro 2021

Já to mám právě do Olomouce a zpátky domů 160 km a byla bych nerada kdybych jela domů zklamaná s tím, že mi ten zub stejně nevytrhli nebo tak... Mám špatnou sráženlivost krve a už tehdy mi zubař u kterého už nejsem řekl, že při trhání zubů musím jít na zubní chirurgii, tak teď vám teda holky nevím ale strach mám šílený, mám velice velice špatnou zkušenost z dětství (trauma) a trvá to do teď....

stenlunka11
2. pro 2021

A co vyzkoušet železniční polikliniku? Tam je myslim take nejaka pohotovost,ale nejsem si jista. Kdysi mi tam trhali 8cku a to byla takova pohoda . 😁

autor
2. pro 2021

@stenlunka11 Děkuji mrknu se na to 😁😊

kkkt
2. pro 2021

Kontaktovala bych pojistovnu. Jinak v olmiku zubari berou. U nas na ostravsku davaji jen kontkt na olmik co vim 🙈

petradt1986
3. pro 2021

Byla jsem v 5.mesici na trhani. Dala mi jen malou injekci, aby to neublizilo. Ale ta uleva potom..