Kamarádka na procházky

cekalka
25. črc 2022

Zdravím všechny osamělé maminky či nastávající maminky. Jsem z Poruby, bude mi 24 a čekám první miminko. Hledám kamarádku na procházky a popovídání. 😊 Pokud taky někoho hledáš, klidně mi napiš 🌷

hermanka88
25. črc 2022

@cekalka ahojky,sice nejsem přímo z Poruby,ale bydlíme kousek. Není pro nás problém dojet,auto máme. Mám teda už děti starší, ale jsem tu pořád sama,jelikož jsme se sem přestěhovali a tak dny trávím pořád jen sama s malou,syn už má 9,takže na své zájmy a moc mě ke svým aktivitám nepotřebuje.
Tak bych taky ráda občas s někým pokecala,někam zašla..

zameckaslecinka
25. črc 2022

Ahoj, holky, jsem přímo z Poruby, už mám doma skoro tříleťačku a další mimino je na cestě. Budu ráda, když se ozvete.

hermanka88
25. črc 2022

@zameckaslecinka ahoj,pokud nejsi úplně proti,tak bych klidně někdy někam zašla. Stačí říct a není problém 😉

barussb
23. srp 2022

@hermanka88 Ahojky taky se rada přidám bydlim v hrabove ale

hermanka88
24. srp 2022

@barussb ahooj,to vůbec není problém 😉 Nevadí mi třeba někam dojet,to je v pohodě .

barussb
25. srp 2022

@hermanka88 Jo budu rada odkud jsi

hermanka88
26. srp 2022

@barussb Já jsem z Jistebníku, není to daleko do OV, autem do Hrabové tak asi 20 minut bych řekla

janulkaal
30. srp 2022

@cekalka jsem z Poruby. Mám dvouměsíčního chlapečka a tříletou holčičku která nastupuje do školky. Tak budeme s malým spolu a hledám taky nějakou kamarádku.

ivcapaz
30. zář 2022

Ahojky, taky jsem z Poruby a taky čekám první miminko 😊. Klidně bych někam zašla, není problém 😊. Aspoň to čekání uteče rychleji 😊.

palikova
7. říj 2022

Ahojky, mě je 27, jsem z Poruby a mam skoro 9 měsíčního chlapečka. Kdyby měla některá z vás zájem, zajít občas na procházku, budu ráda 🙂

hermanka88
7. říj 2022

Holky,já velice ráda půjdu..jen- vždycky reaguju a nikdo se už zpět neozve . Tak nějak nevím,co víc dělat. Tak pokud opravdu máte některá máte chuť se sejít, písněte zprávu. 😉

mrsmishelina
1. led 2023

@cekalka ahoj holky, pokud je to ještě aktuální. Jsem z Poruby, mám čtyřletou dcerou a rok a čtvrt starého syna, ráda bych našla někoho na společné procházky a pokec 😊