Maminka Ostrava centrum

bartvebartve
15. únor 2022

Hledám maminku s dítětem kolem 1,5-2roky z Ostravy centra. Procházky, hřiště, herničky atd... mám ještě syna 5let. Ideálně ať to k sobě máme blízko... Veronika.

sherryel
21. únor 2022

@bartvebartve ahoj, mám dvouletaka a dvojčata v kočárku, bydlím v centru - u úřadu práce... Chodíme hodně ven a nebo do heren, bazén, dětskych center...

bartvebartve
autor
21. únor 2022

@sherryel Tak to bydlíme kousek od sebe 🙂 my hned vedle Ostrčilky.

sherryel
21. únor 2022

@bartvebartve : to je fakt kousek, jen přes cestu ...

hermanka88
21. únor 2022

Ahoj holky,my jsme sice kousek od OV,ale moc rády bychom se sem tam přidaly. Malé je 19 měsíců a jsme tady stále samy. Máme auto, tak když byste nás mezi sebe sem tam vzaly , strašně by nás to potěšilo 🤗

bartvebartve
autor
21. únor 2022

@hermanka88 ahoj jasně. Dcerky máme stejně skoro, tak by to nebyl problém. Také jsem pojízdná, můžem se střídat 🙂 tak domluvíme něco klidně ve třech?

bartvebartve
autor
21. únor 2022

@sherryel nechodíte někdy na to nové hřiště v parčíku naproti Albertu?🙂

bartvebartve
autor
24. únor 2022

@hermanka88 , @sherryel - holky co se příští týden potkat? Popř.múžem si dát jiný kontakt a napsat si pak už konkrétně. Klidně whats up... č.na mě- 603 318 571. Verča.

sherryel
24. únor 2022

@bartvebartve : určitě chodíme, malý to tam má rád, když tedy nejdeme na vlaky či na větší hřiště 🙂 tel. 606 323 848 mám i WhatsApp...

hermanka88
24. únor 2022

Ahoj!Mě bohužel nefunguje WhatsApp, celkově ten můj telefon není úplně OK. Jedině mám messenger, FB jsem 2 roky zpět taky zrušila. Ale když mi teda třeba některá hodíte do zprávy nějaký kontakt,určitě se ozvu. Na messengeru jsem pořád.

bartvebartve
autor
24. únor 2022

@hermanka88 tak ja jsem na fb Veronika Slečková a napiš teda na mesenger 🙂

veverkaaaferdian
26. únor 2022

@bartvebartve ahoj sem z ostravy hrusov dcera ma 2roky

veverkaaaferdian
26. únor 2022

@sherryel ahoj sem z ostravy hrusov a mam 2letou holcicku

terisek138
22. kvě 2022

Ahoj jsem z Ostravy Dubiny a je mi 31 a dceři je 2.5 roku hledáme kamarády na hřiště, procházky a tak vůbec 🙂 Budu ráda když se ozvete 🙂