Tragická kvalita materiálů (dětské oblečení). Kde nakupujete v kamenné prodejně v Ostravě?

22. kvě 2021

Ahoj holky, víte co? Už mně fakt nebaví, že nové oblečení z HM, tesca, po 10 pranich je jako hadr, a 30 leté oblečení po mně od babičky pořád drží tvar... a hlavně jak se pyšní,že nejsou "fast fashion". Taky mně už nebaví online nákupy, kdy je to oblečení menší/větší/kratší/delší než jsem čekala. Kde nakupujete v kamenné prodejně v Ostravě a okolí? A ještě - každé tričko s dlouhým rukávem musím ohrnovat, kdyby tam byla gumicka, je to lepší, dítě ma asi krátké ruce.

mamikry
23. kvě 2021

@alokina Mame od tehle znacky bundicky a oteplovaky, ty jsou teda super. Ale teplacky vydrzely pekne do prvniho prani, pak zmolky vsude. Mozna jsme ale jen meli smulu na spatny kus.

sugarplum
23. kvě 2021

@mamikry to je zvlastni, ja kupuju synovi teplaky vyhradne tam a prezivaji vse

mmarch
22. čer 2021

vím, že některé věci jsou opravdu hadra, ale nikdy jsem pro dceru nekupovala drahé oblečení, vždy vše Lidl, C&A, Mall, kaufland, HM v akci apod. a nikdy teda hadry neměla. Je pravda, že má věcí vždy hodně, protože babička obchází všechny slevy v nákupácích, ale zase je jako každé jiné dítě denně pokypaná, tak nestačím trička prát, ale vše má pořád hezké - hezké barvy, nic vytahané (jediné vyprané barvy mají věci s tmavě modrou barvou), nic se žmolky (možná pár vyjímek). Nemůže to být třeba i pracím práškem, špatný program na praní... používám Lovelu (mamka používá persil a perwoll a taky si stěžuje, že její věci mají vypranou barvu a např. moje úplně stejné triko má barvu pořád jak novou)