Zubař. Máte doporučení, kdo by vzal dospělé a nejlépe i děti (Ostrava, Těšín, ...)?

30. pro 2021

Zkouším i zde, zubař, který by bral dospělé a nejlíp i děti? Moravskoslezsky kraj, nejlip Ostrava, Těšín atd?
Člověk volá, píše, pojišťovna dá jeden kontakt s čekáním na tři měsíce že se ozvou. To už je dávno pryč a nikde nic.
Pojišťovna zas má na odpověď měsíc..

elvira
31. pro 2021

Já jsem zázračně našla zubaře přes pojišťovnu v říjnu. Hledala jsem pro zlínský kraj. Dali mi jeden kontakt ve Zlíně a říkali, za jinak posílají právě do Ostravy. Věřím, že se mohlo stát, že se to tam přelilo z okolních krajů a na Moravě už nikdo nebere... Ta situace je strašná. Pamatuji si tu beznaděj, když jsem marně hledala.

nikoulinka
31. pro 2021

Vidím MS kraj, okolo Těšína. Pokud nevadi Havířov. Zkus Bangoura Moussa. Je to černoch, ale umí to skvělé s dětmi. Máme za sebou i trhání zubů. Jak u dětí, tak u dospělých, a nemůžeme si stěžovat. Pěkný a milý přístup. Dokonce co slyším od okolí, tak je i levný. Pro příklad - manželovi teď bude dělat kompletně nové 4 přední zuby a vyjde ho to na 8tis. Je pečlivý. Jediné, co požaduje je, opravdu docházet na prohlídky. Nás taky vzal, když nikdo nebral. Vysvetlili jsme mu, že zubař prostě skončil bez náhrady. Neměl s tím sebemenší problém.

autor
31. pro 2021

@nikoulinka ahoj nemáš nějaký kontakt? Když to hodin do vseznaleho Googlu tak mi najde maximálně někoho v Guineje :(

ai30
31. pro 2021
nikoulinka
31. pro 2021

Koukam, že na Google má i starou adresu a číslo ještě. Toto je aktuální. Stačí se přidat i do té fb skupiny a dá se s nemi komunikovat po msng

nikoulinka
31. pro 2021

Ještě dodám, někdy trvá se tam dovolat, pokud chceš řešit telefonicky. Ale odpovídají i na maily.

tasimia
31. pro 2021

Ve velkem nabírala Ajna ve Vítkovicích ( neplést si s tou soukromou v Centru, Vítkovice pod ně spadají a opravdu se tam nic nedoplací) u Městského stadionu. Už od března, Revírní měla velký nábor. Zkus zda ještě nabírají. Od 17,00 fungují i jako pohotovost.

mydlova
31. pro 2021

@tasimia ahoj, jedná se o Závodní 2885? Anna dental emergency? Moc děkuji za odpověď 🙂 mi ještě vyskočila na Poděbradova ale to bude ta soukromá, že? Dekuji

tasimia
31. pro 2021

@mydlova anoo, přesně ta. Do 17,00 jsou tam ukrajinci, ale jsou úžasní a pak pohotovost.

sraffie
5. kvě 2022

Videodent petzlova v Michálkovicich bere když bylo nejhůře šla jsem k ní jinak nedoporučuji