Vaše zkušenosti s Belupo

konik_testuje27.4.2020

Nová kampaň přinesla nové produkty. Co se testovalo?

Naše uživatelky zkoušeli dva výrobky od chorvatské firmy Belupo. Belcura, emulze ve spreji, která dopřeje suché a podrážděné pokožce konečně relax. Neobsahuje konzervační látky, parabeny, PEG, alkohol, ani silikony.

A druhým testovacím produktem byl výživový doplěk UROSAL lady, který se užívá při problémech s močovými cestami. Jako jediný obsahuje suchý extrakt listu medvědice lékařské, která má bakteriostatický, dezinfekční, protizánětlivý a močopudný účinek.

Přečtěte si zkušenosti a recenze našich uživatelek. 🙂 Těšte se na jejich názory! Byl to zajímavý test, který jim pomohl.  

Více o produktech značky Belupo naleznete zde: http://www.belupo.cz/

Urosal LADY - ano nebo ne?

#test_belupo

Zánět močových cest je pro mně něco jako sprosté slovo. Nechci a nemám ráda ty dny, kdy se o slovo hlásí první příznaky oné nemoci. Když MK vyhlásil testování nového produktu firmy Belupo - Urosal LADY, hned jsem věděla, že musím být mezi testery. A proč? Protože na záněty trpím často a co je snad ještě horší, jsem alergická na brusinky...takže mé možnosti léčby, byť jen preventivní, jsou velmi omezené. 

Ač jsem si zánět močových cest nepřála, přece jen přišel s prvními podzimními dny. Už tak nějak poznám, kdy začíná jít do tuhého a proto jsem nadšeně rozbalila nový "růžový zázrak" a čekala na výsledky. Ty se dostavily v podstatě ihned. Ne že by zánět ihned ustoupil, ale nerozjel se do větších a horších rozměrů. Příznaky zcela vymizely 4. den (už 3. den mi bylo velmi dobře). 

Léčbu jsem podpořila samozřejmě urologickým čajem a megateplými ponožkami🙂. 

Takže za mně ANO.

Test Belupo

Moje testování s Koníkem

Byla jsem vybraná na testování Urosal Lady - výrobce BELUPO, což mi udělalo radost, protože já a zánět močového měchýře, jsme bohužel kamarádi.



Nemile mě zaskočilo minimum informací v příbalovém letáku, přípravek se může brát jen týden, zajímalo by mě proč? Může mít po delším užívání vedlejší účinky?



Jakmile jsem na sobě pocítila typické příznaky zánětu, začala jsem Urosal užívat 2x denně podle návodu, první úlevu jsem pocitovala třetí den a pátý jsem byla bez příznaků infekce- tj. časté močení a pálení, které každá žena dobře zná.


Pilulky se dobře polykají ale doporučuji schovat před dětmi, jejich růžová barva může svádět děti k záměně s bonbonky. 🙂


#test_belupo

UROSAL Lady

Musím se přiznat, že testování UROSAL Lady od firmy Belupo se mi nehodnotí zrovna zlehka. 🙂


Doručení bylo expresní, navíc ochotným kurýrem a nic nebránilo testování.

Ale!

Hned jak balík dorazil, tak mě zmátlo, že na balení není napsáno doporučené užívání, pouze maximální doba užívání týden.

Trochu jsem si pogooglila, jako hlupák psala Koníkovi co mám sakra dělat, když mám testovat tři týdny a můžu je brát jen týden? No prostě ach jo, Michalo jsi pako!

No jo, ale brát to jako prevenci? Ale jen týden? To je k ničemu, ne? A po dlouhé době jsem od močáku měla klid, tak jsem nevěděla, co dělat... U brusinek a jiných preparátů jsem byla zvyklá na pravidelné užívání.


Tak jsem ho uložila do lékárničky a "čekala" na zánět.

V mezičase bych ráda ocenila hezké balení a fialkovou barvu tabletek. Hodně nakupuji očima a blyštivý obal se mi zamlouval, straka, no! I složení zní zajímavě, konečně něco, kde nejsou brusinky! ( Medvědice lékařská, zlatobýl obecný, kořen kopřivy dvojdomé a kořen kopřivy žahavky.)

Za celou dobu, co jsem měla možnost testovat, tak mě vyloženě močák nechytl. Jen díky nachlazení jsem spodek cítila, tak jsem hned po UROSALU šáhla a budu to svádět na to, že pomohl.. 🙂


A pokud mě zánět znovu "chytne", ráda testování rozšířím!

Určitě se tím nic nezkazí, nedohledala jsem něco, co by mi echt nesedělo a hned jak se to rozjede, tak doplním!

Tímto i firmě děkuji za možnost vyzkoušení.


#test_belupo

Testování Urosal Lady

#test_belupo


Moje prvni testování tady na MK.


Zánět močového měchýře je "můj dobrý známý", který se stavuje na návštěvu hlavně v těchto sychravých dnech, tak jsem se rozhodla, že to zkusím a přihlásím se do jeho testování.

Balíček dorazil do týdne. Přivezla mi ho strašně milá paní, takže o to to bylo radostnější.


Jelikož už jsem vyzkoušela spoustu rad, jak na zánět vyzrát od dostatečného pitného režimu, pití protizánětlivých čajů, půlhodinových koupaní v odvaru heřmánku a spoustu dalšího včetně různých doplňků stravy, tak proč netestovat Urosal Lady. Třeba se stane zázrak a zrovna tyto tabletky mi s tím pomohou.

Příznaky zánětu močového měchýře tu jistě nemusím popisovat. Ty ženy, které se s tím potýkají, tak ví. Pro ty co je neznají, tak buďte rády. 🙂


Jednoho krásného dne se "můj dobrý známý" dostavil a já sáhla hned po Urosal Lady

Já na pravidelné užívání tablet moc nejsem, prostě zapomínám. Ale kvůli tomuto testování jsem si dala do telefonu upozornění, abych na to nezapoměla.

Tabletky jsou hezky lehce růžové, snadno se polykají, jsou přírodní a i s krabičkou se vejdou do každé kabelky.  Bolest a pálení začalo po pár dnech ustupovat a mě bylo mnohem lépe jak po těle, tak i na duši, protože jsem konečně našla něco, co na zánět močových cest pomáhá.


Tudíž holky, pokud už nevíte co by na zánět močových cest, tak zkuste Urosal Lady.
Snad se Vám brzy uleví jako mě.  

http://www.belupo.cz/produkt/18-urosal-lady



Urosal Lady testování

#test_belupo

Toto bylo mé první testování tady na koníkovi. Když jsem se dozvěděla, že vybírají někoho na testování Urosal Lady, neváhala jsem a hned jsem se přihlásila. Zánět močového měchýře mě bohužel trápí každou chvíli a tak tomu bylo i v den přihlášení. ☹ 


Již po třech dnech mi přišel balíček.

Neváhala jsem a hned jsem začala testovat. Prášek má příjemnou barvu a není nijak cítit po chemikáliích, což mě mile překvapilo. Již po čtyřech dnech se dostavila obrovská úleva. Abych pravdu řekla, nečekala jsem, že to bude tak zázračný lék. Vyzkoušela jsem totiž už mnoho variant na zánět močáku a nic nepomohlo tak hodně, jako UROSAL LADY.

 

Takže můj závěr zní - Na zánět močového měchýře už nic jiného než UROSAL LADY. 🙂


Testování UROSAL Lady od Belupo


#test_belupo

Když jsem na MK narazila na možnost testování produktu UROSAL Lady od Chorvatské společnosti Belupo, řekla jsem si, že musím zkusit štěstí.


Na záněty močových cest trpíme obě se sestrou a toto byla pro nás možnost vyzkoušet něco nového.


Vyhlížela jsem pošťáka a čekala s napětím na otevření testovacího balíčku. Co se týče obalu, je pěkný, mám ráda růžovou barvu 😀 Příbalový leták, jakoby ani nebyl.. Nehledě na to, že v něm nenajdete všechny potřebné informace. Nicmémě vše, co jsem potřebovala vědět, jsem si během pár minut dohledala na internetu. Tento produkt má omezení, a to, že jej nesmí používat těhotné, kojící ženy a muži. Největší přednost vidím v tom, že se jedná o čistě přírodní produkt, avšak nesmí se používat dohromady s vitamínem C. Tobolky se užívají po jedné 2x denně a nesmí se užívat déle jak týden.


O testovací balíček jsem se rozdělila se sestrou, avšak já jsem jej "bohužel" požila dřív a na ni stále čeká. První tabletku jsem vzala hned, jakmile jsem pocítila, "že to na mě jde" - tudíž časté chození na WC. Musím říct, že jsem byla velmi skeptická, protože co se týče např. brusinek, neměly u mě žádný efekt. Jediné, co mi pomohlo byly lichořeřišnicové kapky, ale pro mě mají hnusnou příchuť. Asi 3.den jsem si všimla, že se nedostavuje známé pálení při močení a takové to, jak se vám hrozně chce, ale nejde to.. Takže jsem byla mile překvapena a tento produkt budu určitě doporučovat 🙂 Myslím si, že je důležíté si vzít první tobolku hned při prvních příznacích, aby se zánět dál nerozjížděl.


Takže za mě odstestováno, jsem velmi spokojená a teď ještě čeká testování i na ségru 🙂


Kdo trpíte na tyto problémy, určitě zkuste. Myslím, že kdo ví, co je zánět močových cest, zkusí opravdu vše 🙂


Takže velké díky Modrému Koníkovi za tutu možnost testování! 🙂


Jak jsem testovala emulzi BELCURA

Před pár týdny jsem na koníku zaznamenala nabídku zapojit se do testování emulze ve spreji Belcura firmy Belupo

. Nabídka mě velmi zaujala, jelikož se jedná o produkt vhodný pro suchou pokožku. A suchá pokožka je pro mě v posledních dvou letech velké téma. Potíže se suchostí kůže a sliznic si nesu jako následek a připomínku prodělané onkologické léčby a transplantace kostní dřeně. Je to pro mě jen nepatrná nepříjemnost - taková malá daň za vyléčení, která nestojí ani za řeč. Postupně hledám, objevuji a zkouším různé produkty - na kůži těla, na obličej, na pokožku hlavy, na suchou sliznici dutiny ústní, suchost očí.....Emulze ve spreji Belcura mě tedy velmi zaujala.



V přiloženém letáku jsem se dočetla, že emulze ve spreji Belcura obsahuje vysoce čisté mikrostříbro, které má protizánětlivé a antibakteriální účinky, ceramidy III a kyselina mléčná pomáhají obnovit strukturu pokožky a kombinace hydrofilních a hydrofobních výživných látek udržuje suchou pokožku hydratovanou a chrání ji před vysoušením. Upravená hodnota pH emulze pomáhá zachovat přirozenou kyselost pokožky. Podporuje tak regeneraci pokožky, zklidňuje podráždění a zmírňuje kožní problémy. Belcura je vhodná pro suchou, podrážděnou i citlivou pokožku dospělých a dětí už od šesti měsíců a také pro pokožku postiženou atopickým ekzémem. Neobsahuje konzervanty, parfemace, lanolín, alkohol, ani barviva. Tolik teorie a nyní moje praktické postřehy a zkušenosti 🙂



Balíček s emulzí jsem rozbalovala s velkým očekáváním a po rozbalení jsem byla doslova okouzlena krásným obalem. Způsob aplikace ve formě spreje mě prostě bavil a baví stále. Taktéž konzistence emulze je velmi příjemná, krásně se vstřebává, viditelně hydratuje a to vše bez pocitu mastné pokožky.


Emulzi jsem používala jednak jako tělové mléko - pro kůži celého těla, jednak i na pleť obličeje. V obou případech se osvědčila. Vzhledem k tomu, že svůj problém se suchostí kůže řeším už nějakou dobu a neustále se něčím mažu, neměla jsem v době testování žádné viditelné kožní problémy - nemohla jsem tedy zhodnotit, jestli by emulze tyto problémy zlepšila. Co ale můžu s jistotou říct je, že ve srovnání s jinými připravky, kůže vydržela hydratovaná prakticky celý den. Stačilo použít emulzi ráno a večer. Taktéž musím vyzdvihnout způsob aplikace - ve spreji. Myslím si, že tento způsob aplikace je i ekonomický. Ačkoliv objem lahvičky je jen 125 ml a emulzi jsem intenzivně používala, stále ještě nedošla a při protřepání se mi zdá, že jí mám ještě hodně. Kdybych se takto intenzivně mazala tělovým mlékem nebo krémem o objemu 125 ml - myslím, že bych již měla velkou část balení spotřebovanou.Velmi dobře se mi emulze osvědčila především na rukou.  Občas mám období, kdy se mi hodně dělají záděry kolem nehtů - emulze Belcura je hojí doslova před očima. Předpokládám, že právě použité mikrostříbro zde plní obrovskou úlohu.  Navíc po aplikaci, jak už jsem uvedla, nemá člověk mastné ruce.


Domnívám se, že emulze bude užásná pro použití na pokožku podrážděnou sluncem.


Jediná věc, která mi nebyla úplně příjemná je vůně. Respektive  - výrobek je bez parfemace, což má své opodstatnění, ale přesto jistou vůni má. Pokoušela jsem se ji k něčemu přirovnat, ale popisuje se to velmi těžko. Možná by se dalo říci, že je to lehký náznak kovu.


Celkově však mohu emulzi Belcura doporučit a za sebe mohu říct, že se určitě stane součástí mé kosmetické výbavy🙂


Chtěla bych moc poděkovat MK i firmě Belupo za možnost testovat tento skvělý výrobek.

#test_belupo

Testování od Belupa - Belcura


#test_belupo


Pořád jsem zkoušela se přihlašovat do ruůzných testování a nikdy jsem nic nevyhrála, nebo to zrovna nevyšlo, ale když jsem objevila testování na modrém koníkovi, tak si řikám, tak to teda zkusím znovu, a přihlásila jsem se. Už jen z důvodu, že mě produkt zaujal, svědivá a suchá pokožka mě trápí hodně dlouho, občas se můžu škrábat třeba hodinu v kuse až do krve, jak je to hrozný.


Tak jsem to zkusila a přihlásila se, napsala jsem komentář a za pár dní mi přišla zpráva, že jsem testování vyhrála, spolu s dalšími uživatelkami 🙂 měla jsem radost a těšila jsem se až produkt dorazí. Za pár dní přišel balíček od Belupa. Moc se mi líbil desing produktu, a tak hned večer po koupeli jsem začla testovat. Zrovna dvakrát se mi moc nelíbilo dávkování ve formě spreje, ani žádná zvláštní vůně, mám ráda když je krém třeba v pumpičce a nebo normálně v tubě. Špatně se mi Belcura nanášela kvůli tomu dávkování a roztírání nebylo o moc lepší.


Ale nanášela jsem takhle každý den na pokožku, nebo hlavně na ty svědivá místa. Po pár dnech nic, pořád mě pokožka svědila a tak si říkám, že je to teprv začátek a třeba to začne působit. A začalo, pokožka mě svědila mín a mín, ale pak už mi emulze došla..


Proto závěr dávám takový, že asi pomůže, ale chtělo by to větší balení aby to aspon chvilku vydrželo a možná jiný způsob toho dávkování, ale to nevyhovovalo mě, proto to tak nemusí mít každý 🙂 Jinak se budu těšit na další koníkovská testování , která se mi třeba taky podaří vyhrát 🙂

Testování Belcura emulze

Když Modrý koník vyhlásil testování nového výrobku a to emulze Belcura, říkala jsem si, že bych to ráda zkusila a přihlásila jsem se. Za pár dnů se mi koník ozval, že mě vybrali na testování a já jsem měla velkou radost, neboť potom, co jsem si o emulzi trošku přečetla, mě tento výrobek nadchl. Jako člověk, který má od malička problém s atopickým ekzémem jsem vyzkoušla nespočet mastí a krémů na promazávání mé suché kůže. Poslední dobou jsem ale pokožku o péči zanedbávala a ihned se to projevilo. Navíc chladné počasí mému stavu vůbec nepřidává. Netrpělivě jsem tedy očekávala balíček.


Po rozbalení balíčku mě zaujala "plechovka", která na první pohled vypadá opravdu hezky. Jako první mínus bych ale uvedla právě tuto formu balení. Přes den super - protřepat, namazat. Ale když vám dítě spí, dělá toto protřepávání docela hluk a vzhledem k tomu, že syn má velmi lehké spaní, vždy jsem trnula, aby se nevzbudil. 


Krém jsem poctivě (někdy méně poctivě) používala dvakrát denně na ruce a můžu říct, že tak za deset dnů byl opravdu vidět rozdíl. Vzhledem k tomu, že jsem se od malička musela mazat všelijakýma mastma, vadí mi pocit mastných rukou, pečlivě v obchodech vybírám nemastné krémy a proto jsem velmi ocenila, že po nanesení emulze mastné ruce nezůstanou a ihned se krém vstřebá. 


Našla bych ještě jedno mínus - a to je "vůně". I když je na obale napsano bez parfemace, mě spíše trošku smrdí. Ze začátku mi to trošku vadilo, ale dá se na to zvyknout. 


Jak bych tedy celkově shrunula emulzi Belcura? Za mě příjemné překvapení z nově objevené značky, příjemný krém, který bych určitě doporučila jak všem atopikům, tak těm, kteří mají suchou pokožku. 


Takže milý koníku, děkuju ti za možnost vyzkoušet něco nového a po vyčerpání balení určitě budu v obchodech hledat další 🙂 


#test_belupo


Kdo maže, ten jede

Chtěla jsem se přihlásit do nějakého testování, protože jsem chtěla vědět, jak to funguje. Viledu jsem propásla, tak jsem sáhla po další možnosti - emulzi Belcura. 


Od malička mám s kůží různé problémy. Jako blondýna s modrýma očima, pihama všude a několika alergiemi se podle doktora ekzému nezbavím. No takže se snažím aspoň zmírnit příznaky. A i když mi tvrdil, že to nejde, šlo to. Ale trochu jinou cestou, než mi nabízel on. Jsem na krémy strašný lempl, nemám ráda pocit namazaného těla po osprchování, takže při všech mazáních trpím, nemažu se pravidelně, protože mi to vadí. A jakmile vidím sebemenší zlepšení, krém odkládám. Hledala jsem variantu, která by po namazání nezpůsobila pocit ulepeného těla. Doufala jsem, že jí tímto jiným způsobem aplikace najdu. Upřímně? Nenašla jsem. 


Při přihlašování na testování jsem ještě pořád bojovala s ekzémem, který se mi znovuobjevil se začátkem těhotenství. Když balíček dorazil, bylo po ekzému. Ale vzhledem k tomu, že syn měl suchou kůži na břiše, já na noze, tak jsme se do testování pustili spolu. U syna jsem zlepšení vůbec nezaznamenala. Naopak po dvou dnech měl břicho ještě červenější a manžel už zvažoval, že půjdeme k doktorce. Namazali jsme tudíž osvědčeným sudocremem a bylo to dobré. Na mojí noze jsem žádné zlepšení ani zhoršení nezaznamenávala. A protože mi nesedl úplně způsob aplikace emulze a projevila se moje povaha, začala jsem to flákat.


S blížícím se koncem testování se ale objevilo něco, kde zlepšení vidím a kde používám (zatím) poctivě. Zhoršilo se počasí, zase jsem měla prstýnky, a tak mi na ruce vzniklo cosi hnusného a nepříjemného. Po třech namazáních emulzí (mezi prsty se fakt blbě stříká z uváděné vzdálenosti) se mi to cosi hnusného a nepříjemného ztratilo.


Po prvních dvou namazáních jsem myslela, že se zblázním, jak to pálelo, ale teď je to dobré. 

Jak bych to shrnula?


No, zázrak se nekonal, protože po namazání na tělo mi je to nepříjemné, používat to jako krém na větší plochu těla nebudu. Ovšem u rukou mu budu věrná a třeba budu zase moct nosit prstýnky. 


#test_belupo