Vaše zkušenosti s Biskiti od Emco

konik_testuje19.6.2017

10 maminek dostalo šanci otestovat se svými dětmi ovesné sušenky Biskiti od české značky Emco. Společnost Emco patří mezi nejvýznamnější potravinářské společnosti v České republice. Byla založena v roce 1990 panem Zdeňkem Jahodou.

Testovaly se dvě příchutě:

Čokoláda a kokos a Lískový oříšek a med.

Sušenky neobsahují umělá barviva a konzervanty ani palmový tuk a jsou skvělým zdrojem vlákniny. Navíc mají veselé motivy, které dětí baví. Biskiti jsou křehké dětské ovesné sušenky, které slouží jako alternativa k „nezdravým“ dětským snackům. Navíc jsou obě příchutě sušenek bez rozinek.

Biskiti chutnají i baví a navíc jsou zdraví.

Více o Bistiki naleznete na stránce Emco: http://emco.cz/

🌰🍯Testujeme s chutí sušenky Biskiti od Emco🍫

Byla jsem vybrána k testování sušenek Biskiti od Emco. Potěšilo mě to hlavně proto, že celá moje rodina (já maminka, tatínek, děti 7let, 4roky, 2roky) je ,,sušenková". Co to znamená? Inu to, že v obchodech raději sáhneme po sušenkách s cereáliemi, než po sladkých tyčinkách plněných krémem, leckdy i namočené v čokoládě, což jak sami uznáte, na výlety v létě není zrovna nejlepší varianta.


Od Emco už jsem měla možnost ochutnat sušenky MYSLI NA ZDRAVÍ oříškové a ty byly skvělé.


Co se týče sušenek BISKITI, tak mi dorazila krabice, která skrývala 5 balíčků s příchutí LÍSKOVÝ OŘÍŠEK A MED a 5 balíčků ČOKOLÁDA A KOKOS. Jak je již z obalu patrné, jsou bez konzervantů a umělých barviv.

Do testování jsme se pustili hned v neděli při procházce do lesa na borůvky. Děti celé netrpělivé očekávaly, až rozdělám první balíček.


Balení obsahuje v plastové mističce 6 malých kulatých sušenek.  Upřímně, vzhledem k naší početné rodině je 6ks málo. První jsme ochutnali Lískové oříšky a med, načež dcera prohlásila: ,,Mňaaam, to chutná jako oříšky." A měla pravdu. Sušenky nejen, že voní, ale na první skousnutí je i poznat, že jsou z oříšků. Co se týče medu, jeho chuť nebyla tolik silná. Po těchto sušenkách se ihned zaprášilo, takže došlo na rozdělávání balíčku s příchutí ČOKOLÁDA A KOKOS. 

U těch jsem ocenila především to, že ačkoli jsou s čokoládou, nejsou příliš sladké, čokolády je tam akorát( drobné kousky v sušence) a nemůže se proto stát, že by byly děti od čokolády oblepené a špinavé uplně všude. Kokos cítit byl.

Abych to shrnula. Sušenky Biskiti chutnaly celé mé rodině. Věřím, že až na ně v obchodě narazíme, tak si je koupíme. Já osobně sáhnu po oříškových, protože jak je známo, oříšky jsou velice zdravé, dodávají tělu energii a to je pro nás, jako milovníky procházek a výletů skvělá volba.


Jako POZITIVA bych uvedla:

  • jsou z ovesné mouky a obsahují více vlákniny
  • bez umělých barviv a konzervantů
  • voní
  • obal je poutavý a veselý, což zaujme především děti
  • nejsou tolik sladké


Jako NEGATIVUM jsem shledala:

  • jedno balení obsahuje málo sušenek. Možná by nebylo na škodu je vyrábět i ve větším balení v tubusu (cca 15ks), což ocení především početnější rodiny

Jinak jsem se sušenkami spokojená. Od září čeká našeho sedmiletého syna 1.třída a sám se zmínil, jestli mu někdy sušenky do školy koupím. Samozřejmě, že ano.


Na závěr bych chtěla MK a společnosti EMCO poděkovat za příležitost testovat výrobek k ochutnávání.


S pozdravem DennyV


 #test_emco

Křupavá recenze na Biskiti od Emca




KŘUPALA CELÁ RODINA

 

A to není jen slovní hříčka. Bohužel jsem byla zrovna na dovolené, když měl dorazit balíček od Koníka a i když jsem nabízela své místo jiným zájemkyním, nakonec jsme to vyřešili v kruhu rodinném. Balíček tedy putoval na Moravu za mou úžasnou tchýní a tchánem, kteří ten týden měli zrovna tři nejstarší dcery na prázdninách.

 

Nadšení při otevírání balíčku bylo velké a protože jsme všichni milovníci zdravějších věcí, začalo se poctivě křupat.


Už dávno jsme si u nás doma oblíbili velké Biskiti, které si dcery dávají třeba do mléka nebo jogurtu. A když se objevila šance na podrobnější testování malých ovesných sušenek Biskiti, neváhala jsem se zapojit. Takže ještě jednou díky, milí koníci🙂



Obal sušenek

Obal hodnotím velmi pozitivně. Sušenky jsou balené po šesti malých kolečkách, jsou lehké a ideální na svačinu do školy nebo na výlet. Já si je občas dám i do kabelky a uzobávám třeba za jízdy. Obal je navíc vtipný a děti zaujme.

 

Chuť a vůně

První, co mě zaujalo nebyla chuť sušenek, ale jejich úžasná vůně. Voní přesně po té dané příchuti, kterou mají. Čokoládové s kokosem nebo Oříškové s medem, obě varianty mají opravdu příjemnou a konkrétní vůni, takže si je nespletete a hned víte, do čeho se zakousnete 🙂


Protože obsahují všechny dobré věci, které obsahují jako ovesné vločky, celozrnná ovesná mouka, med a lískové oříšky nebo čokoláda a kokos, čekala jsem popravdě, že chuť nebude nic moc. Některé zdravější ovesné sušenky jsou takové bez chuti. Ale byla jsem mile překvapena, protože tyto jsou opravdu moc dobré.


V jejich složení najdete i spoustu zdravé vlákniny a žádné konzervanty. Nejsou příliš sladké, což oceňujeme celá rodina, protože brumíci a další přeslazené věci, moje dcery nemají rády. Ačkoliv nejsem proti nim a vím, že každé dítě je jiné. Ani se nedrolí, takže není potřeba  velkého úklidu po jejich snězení 🙂


Jsou příjemně křupavé a přesto měkké, takže je u nás jedla s oblibou i moje nejmladší tříletá dcerka. Díky tomu, že nejsou příliš tvrdé,  je hodně možností, jak je servírovat. Samotné, nebo namáčet do mléka, případně rozdrobit do bílého jogurtu a přidat ovoce. Fantazii se meze nekladou.


Ovesné sušenky Biskiti od Emca plné samých zdravých ingrediencí a jsou velmi praktické na cestování na zahnání malého hladu.



Já mám moc ráda ovesné výrobky a kupuji je pro sebe  hodně. Snažím se je nabízet i dcerám, ale ne vždy se setkám s úspěchem. 


Jako většina dětí, upřednostní ty, které jim opravdu chutnají, a jsou něčím zajímavé.

A to Biskiti od Emca splňují na maximum, takže se stanou se určitě oblíbenou položkou našich nákupů🙂


Monika


#test_emco

Jak jsme testovali sušenky Biskiti


Když jsem viděla možnost, přihlásit se na testování sušenek, hned mě napadlo, že by Vojtíkovi mohly chutnat a hlavně jsem chtěla, aby vyzkoušel něco nového. Proto jsem měla radost, když nás na testování vybrali. Když balíček přišel, otevřela jsem ho zároveň s ním. V krabici byly sušenky s příchutí čokoláda - kokos a lískový oříšek a med 🙂

Vojta má ADHD a má dost omezené chutě, jí jen některé druhy jídel a stejně tak jen některé sladkosti, tedy i sušenky. Proto mě zajímalo, jak mu budou chutnat. Vybral si ty čokoládovo-kokosové.


Sušenky nebyly moc sladké, obsahují hlavně ovesné vločky, ovesnou mouku, slazené jsou medem. Vojta má rád hodně sladké věci, ale sušenky mu hned zachutnaly a snědl s Daníkem celé balení, jednu jedinou sušenku jsem zachránila pro sebe a i mě moc chutnala.


Další den jsme se vydali na kolo, byla to Vojtíkova první vyjížďka a motivací byly právě sušenky, když kousek ujedeme. Tentokrát jsem vzala oříškovo-medové. Na první ochutnání Vojta řekl, že mu nechutnají,  asi mu přišly málo sladké. Ale měl na něco chuť a tak si dal další a pak už si je pochvaloval, že jsou vlastně taky moc dobré.




Vojta má velký problém se snídaní, většinou  teda snídá cereálie, ale často nechce nic. Protože bere ale léky, které musí brát po jídle,potřebuji do něho alespoň něco dostat. Zkusila jsem mu tedy nabídnout sušenky Biskiti a super,  dal si je rád a dokonce ho i zasytily, díky složení 🙂



Poslední balíček jsme si  vzali na výlet, na rozhlednu Velký Kosíř. Je to docela dlouhá cesta, kluci zvládali krásně šlapat a jaké bylo zklamání, když rozhledna byla zavřená. Ještě že jsme měli svačinu a i sušenky a to je trochu uklidnilo a dodalo jim energii na cestu zpátky.


Na závěr musím napsat, že sušenky chutnaly dětem i mě.  Dětem asi více ty čokoládové, mě zase ty oříškové. Sušenky nejsou moc sladké, zasytí a jsou ideální na výlety. Určitě si je budeme kupovat i dál. Děkujeme moc za možnost testování a vyzkoušení něčeho nového 🙂


#test_emco

Naše první testování Biskiti od Emco

Předem děkuji MK, že jsme byli vybráni k testování produktů přímo dělaných pro moji rodinu. A kdo že testoval? Já a kluci Daník (9), Jaroušek (4) a Venoušek (13 měs.). 

Milujeme sušenky a málokdy u nás nějaké zbydou. Už po oznámení dětem co nás čeká a co nám přijde za balíček, začaly otázky "Kdy už nám přijdou . Byli jsme mile překvapeni již po rozbalení. 

Testovali jsme Biskiti - Lískový oříšek a med (zelené) a Čokoláda a kokos (hnědé)

První ochutnávka, která trvala asi 3 min. dopadla takto : 

S tím jsem ale u našich kluků počítala. Následně jsem se snažila opravdu poctivě sušenky využívat k testování v mé přítomnosti 🙂 a vyzjistit jak a které jim chutnají. 

Daníkovi se zdály sladší s medem a při možnosti výběru zvolil na tábor tyto. Musím uznat, že balení je praktické (rozbalíte a nic se nerozsype) a na tuto akci byly vhodné. Žádná čokoláda, tím pádem čisto a do stanu super. 


Dále jsem se zaměřila na Jarouška. Tomu chutnaly oba druhy. U něj opravdu platí, že CHUTNAJÍ I BAVÍ. Je to rebel 🙂

Jako přeposlední testoval Venoušek. Jeho zaujal hlavně obal. Na něj jsou zatím sušenky tvrdší, takže je spíš rozdrobil, ale zkrátka určitě nepřišel. 

No a poslední balení jsem si šetřila pro sebe já. Musím říci, ke kávě dobrota. Já mám ráda všechny sušenky, ale dám přednost suchým, bez čokolády a krému. Nejspíš podvědomě kvůli kaloriím. 



Tak abych to nějak srozumitelně shrnula. Lískový oříšek a med (zelené) jsou o něco sladší. Hnědé přesto, že jsou s kokosem, není výrazně cítit. Oba druhy jsou ovesné (mouka + ovesné vločky), bez palmového tuku a rozinek. Dále bez umělých barviv a konzervantů. Jako velké plus hodnotím formu balení, že je celé dáte na stůl. Klidně pro návštěvu, či dětem venku na deku, na výletě, za pochodu. 

Nás honí doma často chuť na sladké. Tyto bych vybrala jako vhodnější sladkost, před čokoládou, koblihou apod. Jediná nevýhoda složení, že se více drolý. Při dalším nákupu chci zjistit cenu. Za mě a děti: SUPER. Moc jsme si pochutnali. Děkujeme. 


L+D+J+V


#test_emco

Testování sušenek Emco

V úvodu bych chtěla poděkovat za tuto příležitost testovat nové sušenky Emco. Ačkoliv společnost Emco hledala na testování maminky s dětmi ve věku 5-10 let, z výhry ve formě sušenek měl především radost tatínek. Miluje sušenky víc než čokoládu či jiné sladkosti. Já jsem jeho pravý opak, sušenky vůbec nemusím. Syn (6 let) je již od miminka nejedlík. Jedině, co mu chutná je čokoláda, což ale není jídlo. Snažím se, aby přes den alespoň něco snědl, a čokoládu dáváme jen občas a za odměnu, jinak by nejedl vůbec nic. Sušenky už jsem občas zkoušela upéct, třeba do školky (to syn ani neochutnal), nebo na výlet do batůžku (přinesl celou svačinu zpět). Jeho tradiční sousloví: „nechci nechutná“, bohužel padlo i v případě těchto testovaných sušenek.


Takto vypadala krabice po rozbalení. V ní byly dva druhy sušenek - lískový oříšek a med; čokoláda a kokos - po 5 kusech. Ačkoliv byly dobře zabalené, první dvě vrchní sušenky byly většinou vždy rozbité.


Nejprve jsme ochutnali sušenky v hnědém obale. Ty nám zachutnaly okamžitě. Muž byl nadšený a po sušenkách se jen zaprášilo. Já jsem stihla s otevřeného balíčku ochutnat jednu a musím říct, že chuť mi připadala hodně známá. (Podobně chutnají konkurenční müsli srdíčka čokoláda-kokos).


Synovi se na sušenkách líbil obal, ale ochutnat nechtěl. Samozřejmě použil větu: "nechci nechutná" aniž by ochutnal. Testovali jsme tedy jen my s mužem. U něj rozhodně vedou ty čokoládovo-kokosové. Mi chutnají i ty lískooříškovo-medové. Ty mi zase připomínají snídaňové müsli Emco. Neumím se rozhodnout, které mi chutnají více, řekla bych, že to mám tak na stejno.


Sušenky jsme testovali nejen doma, ale i na výletech. A na horách syn alespoň jednu sušenku ochutnal. Ta čokoládovo-kokosová mu docela chutnala. Ty druhé ochutnat nechtěl. Ale už i to je úspěch 🙂



Závěrem bych řekla, že nové sušenky u nás měly úspěch. Už jsem se po nich dívala v obchodech, že bych udělala radost především muži, ale zatím jsem na ně nenarazila. U syna bohužel úspěch neměly, ale získaly si mě. Já sušenky moc nejím. Teď při kojení se vyhýbám sladkému, hlavně čokoládám, ze kterých má malý ekzém. Sušenky Emco mě mile překvapily, byly vláčné, lehké. Celkově mi připomínají křupavé müsli, které mám moc ráda. Takže musím říct, že jsme byli moc spokojeni a ještě jednou děkujeme za tuto příležitost testovat.



Klady:

  • veselé obaly
  • sušenky mají různé vtipné obličeje
  • chutnají jako müsli
  • jsou bez palmového oleje
  • obsahují betaglukany, prospěšné při snižování hladiny cholesterolu v krvi



Zápory:

  • snadno se rozpadnou, ale sní se i tak 🙂, takže to zas tak nevadí
  • moc se nám nelíbil název Biskiti. Osobně nemusím tyto anglicismy
  • balení obsahuje 6 kusů sušenek, mohlo by jich být více 🙂


#test_emco


EMCO BISKITI


Během června moje hladové těhotenské oko padlo na soutěž o testování sušenek Emco Biskiti. To byla voda na můj mlýn. Jestli byl můj komentář tak vtipný aby si zasloužil vybrat to nevím, ale těm na druhé straně se zdál, a tak jsme si poslední červnový pátek, po zdlouhavém domlouvání se s doručovatelem, kdy jsem v době doručení nejdříve jela na kontrolu do gennetu a následně jsme trčeli v zácpě, místo v počernicích převzala krabici na půl cesty kdesi za Prosekem. 


Krabice ležela následně celý víkend nerozbalené na stole v kuchyni a čekalo se na to, až se dcera vrátí z víkendu od otce.


Byla nadšená, stejně jako já moc často něco nevyhrává a když jsem jí po obdržení zprávy o testování oznámila, jaká bude důležitá, nemohla se, stejně jako já, dočkat. Ona kvůli té důležitosti, já na ty sušenky.



Testování probíhalo za různých situací. Dvě hodiny strávené na VZP, čekárna u doktora, přírodní koupaliště, cesty vlakem, snídaně. A upřímně, ještě že jsme jich dostali tolik. celkem 10 balíčků na jeden týden a jednu krabičku jsem musela hned na začátku schovat, aby nám zbyla na víkend. Ano, je to tak, po těch kakaových se doslova zaprážilo.


A jak nám sušenky chutnali? Velmi! Jak jsem psala, po kakaových se doslova zaprášilo. Jsou méně sladké než ty medové a jak prohlásila moje dcera: "míň v nich křupe". Což je pravda, v těch medových mi příjde, že jsou krystalky cukru a jsou velmi sladké. 


Ani jedna příchuť neni ničím plněná ani politá, což oceňuji hlavně teď v létě. Všechny známe upatlané prsty od čokolády z polomáčenek a nebo roztolmile sladké pusinky okolo kterých se vznášejí vosy. Tyto sušenky nemají ani jedno, ale ani nejsou příliš suché. Nedrobí tolik kolik byse si mysleli, pokud se vám zrovna cestou někde nerozmašýrují, což ale ani tak neni moc možné. Šest sušenek je totiž prakticky uloženo po třech ve dvou komůrkách a tak pokud si je správně otevřete, můžete obal používat jako zašupovací krabičku dokud sušenky nesníte. Což ale není na moc dlouhou dobu.


Jaké jsou ke snídani, což jsem si myslela, že bude hlavní hit, o tom vyprávět nemůžu. Neměli jsme je na snídani ani jednou, jedli se prostě pořád. Uprostřed týdne jsem dvě balení, jedno kakaové a jedno medovo-oříškové, rozbalila a dala na misku k čaji. Čaj zůstal, sušenky ne. Opravdu se u nás staly hitem.


Vzpomněla jsem si ještě na jednu příhodu a ta se týká té pojišťovny, čekali jsme tam s Tínou opravdu dlouho a spolu s námi tam čekala maminka s chlapečkem na kterého to bylo evidentně dlouhé. No, moje dcera je celkem dost komunikativní a tak se s ním dala rychle do řeči a právě i díky namalovaným obličejíčkům se děti se sušenkami na půl hodiny zabavily. Ano, jídlo není hračka, ale upřímně, už jste někdy dvě hodiny s dětmi někde čekali a vypotřebovali všechny možné i nemožné možnosti jak je zabavit? veřte, že mile rádi přijmete za hračku i sušenky biskiti s veselými obličeji.


Za mě tedy výborné a kakaovou příchuť určitě budeme kupovat častěji.

A na závěr ještě vzkaz od mého muže:"Ty sušenky jako dobrý, ale kdybyste ochutnali Šárčinu koprovku se ztraceným vejcem tak ... víte co." Nacpal si dneska břuch tak podlejzá :D


Za naší rodinu maminka Šárka a testerka Valentinka

#test_emco

Naše první testování Biskiti od Emco

Předem děkuji MK, že jsme byli vybráni k testování produktů přímo dělaných pro moji rodinu. A kdo že testoval? Já a kluci Daník (9), Jaroušek (4) a Venoušek (13 měs.). 

Milujeme sušenky a málokdy u nás nějaké zbydou. Už po oznámení dětem co nás čeká a co nám přijde za balíček, začaly otázky "Kdy už nám přijdou . Byli jsme mile překvapeni již po rozbalení. 

Testovali jsme Biskiti - Lískový oříšek a med (zelené) a Čokoláda a kokos (hnědé)

První ochutnávka, která trvala asi 3 min. dopadla takto : 

S tím jsem ale u našich kluků počítala. Následně jsem se snažila opravdu poctivě sušenky využívat k testování v mé přítomnosti 🙂 a vyzjistit jak a které jim chutnají. 

Daníkovi se zdály sladší s medem a při možnosti výběru zvolil na tábor tyto. Musím uznat, že balení je praktické (rozbalíte a nic se nerozsype) a na tuto akci byly vhodné. Žádná čokoláda, tím pádem čisto a do stanu super. 


Dále jsem se zaměřila na Jarouška. Tomu chutnaly oba druhy. U něj opravdu platí, že CHUTNAJÍ I BAVÍ. Je to rebel 🙂

Jako přeposlední testoval Venoušek. Jeho zaujal hlavně obal. Na něj jsou zatím sušenky tvrdší, takže je spíš rozdrobil, ale zkrátka určitě nepřišel. 

No a poslední balení jsem si šetřila pro sebe já. Musím říci, ke kávě dobrota. Já mám ráda všechny sušenky, ale dám přednost suchým, bez čokolády a krému. Nejspíš podvědomě kvůli kaloriím. 



Tak abych to nějak srozumitelně shrnula. Lískový oříšek a med (zelené) jsou o něco sladší. Hnědé přesto, že jsou s kokosem, není výrazně cítit. Oba druhy jsou ovesné (mouka + ovesné vločky), bez palmového tuku a rozinek. Dále bez umělých barviv a konzervantů. Jako velké plus hodnotím formu balení, že je celé dáte na stůl. Klidně pro návštěvu, či dětem venku na deku, na výletě, za pochodu. 

Nás honí doma často chuť na sladké. Tyto bych vybrala jako vhodnější sladkost, před čokoládou, koblihou apod. Jediná nevýhoda složení, že se více drolý. Při dalším nákupu chci zjistit cenu. Za mě a děti: SUPER. Moc jsme si pochutnali. Děkujeme. 


L+D+J+V


#test_emco

♥♥♥ Naše testování sušenek Biskiti od Emco ♥♥♥

V první řadě bych ráda ještě jednou poděkovala za možnost sušenky testovat. Emco je naše oblíbená značka musli.


Co nás na první pohled zaujalo, byl obal. Miluju takové zábavné obaly. Jasně, i obyčejný obal s nápisem sušenka by stačil, ale přiznám se, že tenhle by mne v regálu opravdu přitáhl. A zaujal i 7 letou dceru. Hned četla nápisy, složení atd. A to jindy nedělá. 


Další, co pro nás má obrovské plus je "krabička" v které sušenky leží. Ten plastový obal je prostě skvělý, akorát do dětské ručičky. Nemusí se tahat talířek, na který by se sušenky daly. Na cesty ideální. A i pro přenos v batohu to má výhodu. Nejsou prostě sušenky na padrť, protože je ten obal trošku ochrání. A hlavně už víme co z nich vytvoříme, takže u nás v koši neskončil ani jeden obal 😃.


Sušenky mají příchuť čokoláda s kokosem, a lískový oříšek s medem. Víc u našich dětí chutnaly ty s čokoládou 😃 


Čokoládové s kokosem

Jsou asi díky čokoládě více křehčí, kokos tam jde cítit tak akorát. Nejsou přeslazené. Kousky čokolády byly v každé sušence.


Lískový oříšek s medem

Ty chutnaly hlavně mamince 😃 Sladké akorát, oříšek jde v sušenkách cítit, ovesné vločky také. Vynikjíí k namáčení do mléka 😂



Tvar sušenek (hlavně obličeje na sušence) je super. Holky hledaly a zkoumaly obličeje. Zda už takový jedly nebo mají novou tvář 😃 uvítali by jsme tedy více ksichtíků 😃

Co mne teda hodně udivilo, že sušenky chutnaly i manželovi 😃😂. On a zdravá sušenka. Ovoce a zeleninu jí jedině prohnané přes prase, zdravé věci ho míjí, takže sem byla v šoku, že tyhle ovesné sušenky mu chutnaly a dokonce se sám začal dívat, kde se dají koupit 😊😀. To je opravdu co říct, a tyhle sušenky se asi zařadí k našim oblíbeným. 😍😍


Na závěr bych řekla jen super super super.


PS: zachránily nás i od řevu naší mladší dcerky 😃. Píchla ji vosa a než se stihla nadechnout k breku, nabídla jsem ji sušenku a ani nepípla 😃


 #test_emco

🌰🍯Testujeme s chutí sušenky Biskiti od Emco🍫

Byla jsem vybrána k testování sušenek Biskiti od Emco. Potěšilo mě to hlavně proto, že celá moje rodina (já maminka, tatínek, děti 7let, 4roky, 2roky) je ,,sušenková". Co to znamená? Inu to, že v obchodech raději sáhneme po sušenkách s cereáliemi, než po sladkých tyčinkách plněných krémem, leckdy i namočené v čokoládě, což jak sami uznáte, na výlety v létě není zrovna nejlepší varianta.


Od Emco už jsem měla možnost ochutnat sušenky MYSLI NA ZDRAVÍ oříškové a ty byly skvělé.


Co se týče sušenek BISKITI, tak mi dorazila krabice, která skrývala 5 balíčků s příchutí LÍSKOVÝ OŘÍŠEK A MED a 5 balíčků ČOKOLÁDA A KOKOS. Jak je již z obalu patrné, jsou bez konzervantů a umělých barviv.

Do testování jsme se pustili hned v neděli při procházce do lesa na borůvky. Děti celé netrpělivé očekávaly, až rozdělám první balíček.


Balení obsahuje v plastové mističce 6 malých kulatých sušenek.  Upřímně, vzhledem k naší početné rodině je 6ks málo. První jsme ochutnali Lískové oříšky a med, načež dcera prohlásila: ,,Mňaaam, to chutná jako oříšky." A měla pravdu. Sušenky nejen, že voní, ale na první skousnutí je i poznat, že jsou z oříšků. Co se týče medu, jeho chuť nebyla tolik silná. Po těchto sušenkách se ihned zaprášilo, takže došlo na rozdělávání balíčku s příchutí ČOKOLÁDA A KOKOS. 

U těch jsem ocenila především to, že ačkoli jsou s čokoládou, nejsou příliš sladké, čokolády je tam akorát( drobné kousky v sušence) a nemůže se proto stát, že by byly děti od čokolády oblepené a špinavé uplně všude. Kokos cítit byl.

Abych to shrnula. Sušenky Biskiti chutnaly celé mé rodině. Věřím, že až na ně v obchodě narazíme, tak si je koupíme. Já osobně sáhnu po oříškových, protože jak je známo, oříšky jsou velice zdravé, dodávají tělu energii a to je pro nás, jako milovníky procházek a výletů skvělá volba.


Jako POZITIVA bych uvedla:

  • jsou z ovesné mouky a obsahují více vlákniny
  • bez umělých barviv a konzervantů
  • voní
  • obal je poutavý a veselý, což zaujme především děti
  • nejsou tolik sladké


Jako NEGATIVUM jsem shledala:

  • jedno balení obsahuje málo sušenek. Možná by nebylo na škodu je vyrábět i ve větším balení v tubusu (cca 15ks), což ocení především početnější rodiny

Jinak jsem se sušenkami spokojená. Od září čeká našeho sedmiletého syna 1.třída a sám se zmínil, jestli mu někdy sušenky do školy koupím. Samozřejmě, že ano.


Na závěr bych chtěla MK a společnosti EMCO poděkovat za příležitost testovat výrobek k ochutnávání.


S pozdravem DennyV


 #test_emco

Biskiti, naše testování

Děkujeme že jsme mohli být součastí testování. 🙂 Děti s radostí sušenky ochutnali.

Velmi ráda dětem chystám různé ovocné svačinky a aby to nebylo jen o ovoci vždy je doplním nějakým piškotem, nebo krekrem. Avšak sušenka by mě nanapadla až teď, protože tohle nejsou jen tak ledajaké sušenky. 🙂 Tyhle ovesné sušenky určitě zařadíme do našich svačinek.


První dojem dětí byl pozitivní, jediné co jim trochu vadilo, že jich mají plné zuby doslova :D Ale samozřejmě zvítězila chuť 🙂 Za děti musím říct, že bylo jedno, kterou příchut zrovna mají. Za mě osobně (ano i já jsem měla možnost pár kousků ochutnat samozřejmě potají ) medové s oříšky byly prostě lepší. 🙂


Další skvělá věc na sušenkách je, že si je můžete sebou přibalit na výlet, koupaliště nebo jen na hřiště. Děti kupodivu ocenily i šikovně řešené a praktické balení. Já už jen z praktických důvodů bych brala nějaké velké rodinné balení.


Rozhodně můžeme sušenky doporučit 🙂


#test_emco

Jak jsme testovali sušenky Emco Biskiti

Na úvod bych ráda poděkovala za možnost sušenky otestovat. Moc mě potěšila zpráva, že jsem mezi vybranými maminkami.


Výrobky Emco máme doma rádi. Já mám ráda křupavé mysli a ovesné kaše. Všichni se pak rádi zakousneme do ovesných sušenek Mysli na zdraví (nejlepší jsou čokoládové a kokosové. Biskiti jsem do testování neznala.


Obal zaujme určitě skoro každé dítko. Rodiče „půjdou“ spíše než po hravých obličejích po složení. Sušenky neobsahují palmový olej, jsou bez umělých barviv a konzervantů.
Biskiti jsme nosili na výlety, měla jsem je jako „záchranu“ v kočárku pro případu hladu (ať už mého nebo u syna), nebo spolu s ovocem je syn svačil doma. Obal je pevný, po otevření se z něj sušenky nevysypávají. Žádná sušenka nebyla polámaná.


Shodli jsme se, že více nám chutnají ty s příchutí čokoláda a kokos (jsme prostě čokoládoví), i když kokos tam nebyl moc cítit. Lískový oříšek a med nejsou špatné (dokonce nám přijdou i sladší než čokoládové), ale syna moc nezaujaly. V kombinaci např. s jablkem nebo banánem balíček sušenek opravdu zasytí. Což je perfektní, obzvlášť u syna, který má zrovna období „jsem kyselina“ a sní vše, na co přijde. Sušenky budeme určitě dál kupovat, jako „mlska“ na fotbalových zápasech budou super!


Jediné, co bych vytkla, je až příliš pevný obal. Syn sušenky sám nerozdělal. Ale ono to je vlastně dobře, alespoň na ně nebude chodit 😎


#test_emco