Vaše zkušenosti se Zendium

konik_testuje13.2.2017

10 maminek z Modrého koníka dostalo možnost testovat zubní pastu Zendium Complete Protection, která vznikla koncem 60. let ve Skandinávii. Tato pasta se inspirovala vlastní obranyschopností ústní dutiny. Účinkuje jinak než ostatní zubní pasty, protože je založená na enzymech a proteinech.

Zubní pasty Zendium Complete Protection se od běžných zubních past liší svým složením. Obsahují enzymy a proteiny, které vaše ústa potřebují pro boj proti bakteriím. Pomáhají totiž vytvářet přirozené antibakteriální látky. Zendium Complete Protection tak podporuje přirozenou obranyschopnost našich úst a poskytuje nám více síly v boji proti příčinám dentálních problémů. Zendium Complete Protection navíc neobsahuje SLS, pěnící složku, která může dráždit citlivá ústa. Díky tomu se vám nezmění vnímání chuti jídla a tak si ho vychutnáte i bezprostředně po čištění zubů. Je vhodná i pro ta nejchoulostivější ústa.

Přečtěte si recenze a názory maminek, které vznikly během jejich testování.

Více o zubní pastě Zendium se dozvíte na stránce: http://www.zendium.cz/

Testování zubní pasty Zendium Complete Protection


Byla jsem vybrána jako jedna z deseti testerek zubní pasty Zendium Complete Protection, za což jsem moc vděčná, protože jsem konečně objevila pastu na moje trápení - citlivé zuby. Hurá! Po týdnu používání se citlivost vytratila.


Celkově mám problematické zuby, vysoká kazivost, krvácení dásní... Takže zůstanu věrná této pastě. Téměř nepění, to je pro mě také velké plus. Pasta má příjemou vůni i chuť a opravdu neovlivňuje chuť jídla ani pití před nebo po vyčitění zubů.


Všem doporučuji vyzkoušet, nebudete zklamaní.

Děkuji za možnost testovat!

Hezký den



#test_zendium

Jak jsem testovala zubní pastu Zendium

Velmi mile mě překvapilo, že jsem byla vybraná pro testování zubní pasty Zendium Complete Protection. A ráda se s Vámi podělím o své dojmy.


Po této pastě už jsem koukala delší dobu, jak v dospělé, tak v dětské verzi, neb máme se zuby docela problém, stejně tak i manžel a ráda bych, aby se toto dětem vyhnulo, a proto se je snažíme vést ke správné zubní hygieně (i když někdy je to o nervy – hlavně moje :o))


Prvním překvapením byla velikost krabičky, ve které přišla jedna téměř nedobytně zabalená zubní pasta. To bylo radosti, prohrabávat se zelenými polystyrénovými mašličkami a hledat poklad!


Druhý překvapením pro mě bylo, že na testování pasty je pouhý týden. Přišlo mi to docela málo na to, udělat si pořádně obrázek o tom, jaká pasta je při delším používání.



Po vybalení pasty z krabičky padla pasta hezky do ruky. Je menší a širší než ostatní pasty, na které jsem zvyklá, což oceňuji zejména proto, že hezky stojí na umyvadle a nepadá do něj stále znova a znova. Když jsem jí otevřela, hezky voněla.





Hned večer jsem jí poprvé vyzkoušela. Chuťově je pasta příjemná, spíš neutrální než nějak výrazná, příliš nepálí, překvapivě je bílé barvy. Pění poměrně málo, na což jsem zvyklá z jiných past, takže v tomto ohledu mě nečekalo žádné překvapení ;o) Jsem zvykla po vyčištění zubů už nejíst (nehledě na to, že se to asi nemá, tak mi to po pastě moc nechutná), ale tady jsem to vyzkoušela a neměla jsem pocit, že by chuť jídla byla pastou nějak ovlivněna. I voda po čištění chutnala dobře.




V současné době trpím hodně na krvácení dásní a můžu říct, že za poslední týden se toto velice zlepšilo a krvácení je minimální nebo žádné.


Slíbila jsem, že zapojím muže a tak se také stalo. Jak že mi to včera shrnul? Hmmm, pasta. Nejásal, ale ani nenadával, takže v finále dobrý i u něj. Jediné co zmínil, že jej pasta trochu pálí na jazyku, což mě docela překvapilo, ale proč ne, že, 100 lidí, 100 chutí.


Kdybych to měla shrnout, tak jsem byla s pastou spokojena. Zdá se, že na krvácení dásní pomohla a uvidíme, jaké to bude, až jí budu používat déle, 5 dní je opravdu málo. A určitě vyzkoušíme i dětskou verzi.


Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit a vyzkoušet něco nového.


#test_zendium





Testování zubní pasty Zendium Complete Protection


Byla jsem vybrána jako jedna z deseti testerek zubní pasty Zendium Complete Protection, za což jsem moc vděčná, protože jsem konečně objevila pastu na moje trápení - citlivé zuby. Hurá! Po týdnu používání se citlivost vytratila.


Celkově mám problematické zuby, vysoká kazivost, krvácení dásní... Takže zůstanu věrná této pastě. Téměř nepění, to je pro mě také velké plus. Pasta má příjemou vůni i chuť a opravdu neovlivňuje chuť jídla ani pití před nebo po vyčitění zubů.


Všem doporučuji vyzkoušet, nebudete zklamaní.

Děkuji za možnost testovat!

Hezký den



#test_zendium

Testování zubní pasty ZENDIUM Complete Protection

S radostí jsem se stala jednou z deseti vybraných žen, které testovaly nové zubní pasty Zendium Complete Protection.


Zubní pasta mi byla doručena s milým dopisem, což mě velice potěšilo.


Teď však k zubní pastě jako takové… Testovala jsem klasicky, tedy 2x denně – ráno a večer. Zubní pasta má příjemnou, nevtíratelnou vůni a chuť, což je pro mě důležité. Pasty „bez chuti“ mi prostě nejedou.


Na co jsem byla velice zvědavá, byla nepěnivost, konkrétně to, jak na ni budu reagovat. Nepěnivost mi totiž doteď vždy vadila. S překvapením však přiznávám, že u Zendium mi to nevadí. Netuším proč, možná proto, že i když nemám pusu plnou pěny (což pro mě znamenalo znaménko rovná se čistotou, tedy „když pění, tak čistí“), přesto cítím svěžest z úst.   


Co však pro mě bylo velkou novinkou a velkým překvapením zároveň, bylo to, že tato zubní pasta opravdu neovlivňuje chuť jídla a pití po vyčištění zubů. Překvapivé, ale pravdivé. Myslím, že jsem tuto vlastnost otestovala opravdu kvalitně, protože jsem po ranní hygieně šla vařit zelí, vymačkala jsem šťávu a tu následně vypila (vitamíny 😉 Byla jsem přesvědčená, že mi nebude šťáva chutnat, že to prostě nejde, aby zubní pasta neovlivňovala chuť. No, a jde to 😉


Zubní pastu ráda doporučím dál (i když bohužel u mého manžela neuspěla). Druhý den za mnou přišel, jestli nemáme nějakou pěnící pastu. Hold, ne každý uvítá ústa nepřekypující pěnou 😉 A určitě vyzkouším i další produkty této značky 🙂

#test_zendium

Testovani zubni pasty Zendium Complete Protection

#test_zendium


Tuto pastu jsem zaznamenala uz driv a zvazovala jeji koupi. Kdyz se naskytla prilezitost ji testovat, zkusila jsem sve stesti a byla jsem vybrana, z cehoz jsem mela a mam velikou radost.

Co me prekvapilo, byla velikost baliku na jednu zubni pastu, ale to je vedlejsi🙂


A ted k samotne zubni paste.

Zubni pasta ma prijemny obal, ktery nekrici milionem barev a spoustou napisu, jak je dana pasta super, ale i tak je obal zapamatovatelny a hlavne je vzhledny.


Pasta sama o sobe je bila a ma prijemnou konzistenci - neni ani prilis tekuta ani prilis tuha. Velice ocenuji to, ze temer nepeni.


Chut pasty je nevyrazna a skutecne neovlivnuje ani chut jidla ci piti po vycisteni, jak jsem zvykla u beznych past. Ano, normalne si zuby cistim vzdy az po jidle, ale kvuli testovani jsem to vyzkousela i obracene a take se mi to bude hodit na mnou oblibenych poznavacich zajezdech, kdy cas snidane a cas odjezdu z hotelu jsou cast naplanovane tak, ze jsem nucena si zuby cistit pred snidani.

Pres to, ze chut neni nijak vyrazna nebo mentolova nebo tak, po vycisteni zbyde v puse velice prijemny a svezi pocit. Zuby jsou na omak jazykem krasne hladke.

V rodine mame parodontozu a me samotne nekdy krvaceji pri cisteni dasne a na nekterych zubech je i lehce viditelny miniustup dasni.

Testovat pastu tyden je v tomto ohledu opravdu kratka doba, ale prekvapive i zde vidim vysledky. Zuby mi uz pri tretim pouziti nekrvacely a ac i me samotne to prijde nemozne, tak misto, kde mi trochu ustoupila dasen bylo do ted na okraji dasne jakoby tmave zbarveno (spatne se to popisuje a zapomnela jsem si to vyfotit) a na odhalenem miste byl zub vice nazloutly s usazenym kamenem (i kdyz o zuby pecuji i dle sveho zubare sprave, tomuto se mi nedari predchazet). S klidnym svedomim mohu rict, ze zarudnuti okraje dasne zmizelo a ten povlak ci kamen na zubu se velice zmirnil, takze jsem zvedava, jak to bude vypadat treba po mesici pouzivani teto pasty.


Opravdu na vyrobku nevidim zadne negativum a uz vim, jakou pastu ted budu kupovat a uz se tesim, az vyzkousim i dcerce koupit jejich detskou pastu (na jejich webu jsem zjistila, ze vyrabi pastu pro deti od 1 roku).


Jeste jednou tedy dekuji za prilezitost pastu vyzkouset a zjistit tak, ze uz jsem ji mela bez vahani koupit davno.

Věříme Zendium

Byla jsem vybrána k testování zubní pasty Zendium. Začali jsem pastu používat s manželem. Já pociťuji po týdnu zlepšení stavu mých dásní a menší citlivost zubů. Manžel si pochvaluje taky lepší stav jeho dásní. Obou nám vyhovuje chuť a příjemný pocit po vypláchnutí.




Proto jsme se rozhodli nadále používat tuto pastu, protože věříme, že nám pomůže v boji proti kazům, ke zlepšení stavu našich dásní a ke zpevnění zubů.


Vzhledem k výsledkům po týdnu používání bych pastu vřele doporučila všem k vyzkoušení. Naše celá rodina má volbu už jasnou je to pasta Zendium.


#test_zendium

Moje zkušenosti se zubní pastou Zendium

Za prvé bych chtěla poděkovat za vybrání mezi testerky zubní pasty. 🙂 


Ihned po rozbalení balíčku na mě dýchla vůně pasty, krásně voní... Tak jsem hned šla prubnout vyčistit si zuby. Chuť pasty je jemná, vůně taky, konzistence pasty je akorát. 

Po vyčistění jsem měla příjemný pocit, překvapilo mě, že skoro nepění.


Jen mně osobně teda vadí to, že právě po vyčistění není ten svěží pastový dech. Zas na druhou stranu, člověk se i po vyčištění zubů může napít a nekazí si chuť. Dokonce mám dojem, že mé zuby jsou i bělejší. Hlavně citlivost zubů se ztratila za těch pár dnů používání.

Čemu dávám veliké plus je, že krabička i tuba není barevná, křičící jak je skvělá a zdravá atd. 

Celkový závěr pro mě je, že pasta je dobrá, jestli ji budu kupovat upřímně nevím, opravdu mi trochu chybí ten svěží pocit v ústech.


#test_zendium


Testování zubní pasty Zendium Complete Protection


Byla jsem vybrána jako jedna z deseti testerek zubní pasty Zendium Complete Protection, za což jsem moc vděčná, protože jsem konečně objevila pastu na moje trápení - citlivé zuby. Hurá! Po týdnu používání se citlivost vytratila.


Celkově mám problematické zuby, vysoká kazivost, krvácení dásní... Takže zůstanu věrná této pastě. Téměř nepění, to je pro mě také velké plus. Pasta má příjemou vůni i chuť a opravdu neovlivňuje chuť jídla ani pití před nebo po vyčitění zubů.


Všem doporučuji vyzkoušet, nebudete zklamaní.

Děkuji za možnost testovat!

Hezký den



#test_zendium

Fenomén zvaný ZENDIUM

Naskytla se šance otestovat novinku na trhu zubních past. Jsem tomu ráda, jelikož mě trápí citlivé krčky a ráda zkusím nějakou novou pastu. Tak zazvonil pošťák 😀


Byli jsme trochu překvapeni, že v tak oooobrovské krabici plné mašliček, se může ukrývat malá zubní pasta. Možná by stačila třetinová velikost krabice 🙂


Na první pohled Vás zaujme design pasty . I tentokrát se vyplatilo tvrzení, že "v jednoduchosti je krása " . Bílo-modrý vzhled jí sluší a krátké popisky nejsou přeplácané a nijak se navzájem neruší. Velmi příjemné je profilované víčko, které neklouže v prstech jako hladká, a lehce se šroubuje. Osobně se mi tento design velmi líbí a tím se zvýšila zvědavost zda bude pasta vyhovovat i na kartáčku a dutině ústní 🙂



Po vytlačení zjistíte, že nemá žádné barevné proužky, které u nás stejně fungují max. pár dní, ale je čistě bílá, lehce se vytlačuje z tuby a potěší Vás její jakoby "gelová" konzistence, která se zároveň udrží na kartáčku 🙂 Nemá žádnou výraznou vůni ani chuť, která by pálila na jazyku či dásni, naopak je jemně mátová, lehce pěnivá a čištění zubů s ní bylo snadné a příjemné .


                                        Jedna ukázka tesáků s pastou v akci 😀 😀


Popisky o pastě nelhaly, vážně nemáte plnou pusu pěny, se kterou by si Vás doma mohli spléct se zuřivým pittbullem, či koněm Váňi  na Velké Pardubické. Další plus, které celý proces čištění zubů zpříjemní. Sice mi zdravotní stav nedovolil zkusit popíjet červené víno přímo během čištění, ale zelený i ovocný čaj chutnaly stále stejně. Další plus pro Zendium pastu 🙂


Testování bylo celkově krátké, nemyslím si, že bych po týdnu uviděla rapidní zlepšení stavu skloviny či krčků, ale závěrem bych chtěla napsat, jak jsem ráda za její vyzkoušení a dostane svou dlouhodobou šanci, aby se více skamarádila s našimi zuby. Zatím se totiž ukázala jako schopná pasta, která bude velikou konkurencí ostatním značkám na trhu a pokud si udrží především vlastnosti pasty i její vzhled, rádi ji budeme vyhledávat v obchodě.


Tímto mohu doporučit i ostatním, kteří váhají zda koupit nebo nekoupit. Zkuste a posuďte sami, třeba Vás příjemně překvapí tak jako mě.


Děkuji Koníkovi za šanci na testování a opět se budu hlásit jako "zkušební králík " 🙂


#test_zendium


Testování s koníkem - Zubní pasta Zendium

Tamtadadá - aneb stala jsem se testerkou zubní pasty Zendium 🙂

Jako ostatní vybrané testerky, jsem se těšila až mi kurýr přiveze balíček s pastou. Nečekala jsem dlouho a před víkendem jsem balíček obdržela. Radost z krabice měla i dcerka. 🙂 Ihned jsme se spolu daly do rozbalování.  


Ihned jsme se spolu daly do rozbalování. 


A také jsem se hned pustila do testování:


Pasta má super obal, dobře padne do ruky - není velký ani malý. Už při otevření tuby je cítit příjemná svěží vůně. Konzistence pasty je dobrá - není tuhá a dobře se mačká z tuby. Pasta jako taková není moc pěnivá, jako od jiných značek. Chuť je zvláštní - mě osobně moc "nechutnala", ale po vypláchnutí mi v puse zůstal čistý příjemný pocit. Zuby jsou po použití pasty krásně čisté a jemné. Co jsem spozorovala jako velké plus je menší krvácivost dásní což velice oceňuji.


Pastu vyzkoušel i manžel a jemu pasta přijde super - nepění i chuť mu přišla fajn a nepálí. Při používání pasty Zendium si už nestěžuje, že ho i při čištění bolí zuby. Uvidíme jaké budou naše zoubky po delším testování než bylo toto. Pastu mohu vřele doporučit - stojí za vyzkoušení.

Co jsem během testování okukovala ceny v obchodech, tak cena se krám od krámu liší, ale určitě za ty korunky stojí.


#test_zendium