• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Akú dávku Clostilbegytu si mám vziať?

25. srpna 2013 
Ahojte babule,
potrebujem radu od vás - skúsenejších. Pred dvomi mesiacmi sme boli s manželom v Heliose (4 mesiace sme sa snažili a nedarilo sa). Všetky vyšetrenia nám dopadli super (môj hormonálny profil, sono, spermiogram). Cyklus mám pravidelný, ovuláciu mám potvrdenú testami i meraním BT (meriam už asi 4 mesiace). Pred ovuláciou mávam aj mierne bolesti, takže som si istá, že určite prebieha.
Radila som sa s p. doktorkou, že ako sa dá podporiť, resp. urýchliť otehotnenie, keďže k dnešnému dňu je to už 6 mesiacov, čo sa nedarí. Pani doktorka doporučila užívať Clostilbegyt, 2x denne 1 tabletku. Predpísala mi Clostil a vraj keď sa rozhodneme, mám ho nasadiť a potom prísť na folikulometriu. V ten mesiac sme sa to ešte predsa len rozhodli skúsiť prirodzene. Bola som na folikulometrii a robila mi ju v Heliose iná pani doktorka, ktorá doporučila brať Clostil, ale len 1 tabletku denne. Tak teraz neviem, čo mám robiť. Mám brať denne 2 tabletky alebo len 1? Ovulujem aj bez nich, bojím sa, aby som sa dvomi tabletkami neprestimulovala. Vďaka za všetky rady.
25. srp 2013 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, mě doktor nasadil jen 1x1denně je lepší začít menší dávkou. Nevíš jak budeš reagovat, já otěhotněla hned první měsíc s malou dávkou :grinning:
25. srp 2013 v 19:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja bych taky urcite zacala s 1x1 tbl, zvlast pokud mas ovulaci. Kamaradka ovulaci nemela, dr.ji nasadila rovnou 2x1 tbl.ma ma z toho dvojvajecne dvojcata:slight_smile: presne jak pise kevikk je lepsi zacinat s nizsi davkou a az po 3 mesicich, kdyz se nedostavi ovulace, tak prejit na 2x1
25. srp 2013 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek