Bylinky pomáhající s ovulací, máte zkušenost?

adelka_apolenka
5. dub 2013

Krásný den přeji všem přítomným! 🙂
Ráda bych se zepatala, zda-li má některá z vás zkušenost s bylinkou, která by pomohla nastartovat ovulaci? Budu ráda za jakýkoliv příspěvek.

sarkad2856
3. srp 2013

@army88 Ahoj,myslíš Femibion?
Já bych si spíš koupila chytré miminko je tam toho více a stojí to levněji 😉 Bere se to pře plánovaním 😉

sarkad2856
3. srp 2013

@janiju Ano,brala jsem i hormony,ted jsem po operaci a za měsíc můžeme znova se snažit,tak uvidíme

janiju
4. srp 2013

nemyslím Femibion.... jmenuje se to přímo FEM+ - někdy je to uváděno taky jako PMS FORMULA... bylinkový preparát, užívá se také pře početím...rovná to cyklus a zajišťuje lepší ovulaci

army88
4. srp 2013

@sarkad2856 myslím FEM+ formula...někdo sem vkládal i foto toho balení...a co čtu tak je hodně vychvalovan 🙂

sarkad2856
4. srp 2013

@army88 Aha,tak to nevím,mě právě všichni dporučují to chytré miminko že je tam všechno i kyselina listová 🙂

army88
4. srp 2013

Ahaaa 🙂 a to vyjde na kolik cca?

army88
4. srp 2013

@sarkad2856 a to vyjde na kolik přibližně? 🙂

sarkad2856
4. srp 2013

@army88 kolem 150 kč ted měly i akci v lékárně 😉 nevím zda ještě trvá

army88
4. srp 2013

@sarkad2856 no tak asi začnu tady 🙂 snad to bude fungovat 🙂

army88
4. srp 2013

@sarkad2856 a je to dobré i na podporu otehotneni?

sarkad2856
4. srp 2013

@army88 Snad jo 😉 tak at se zadaří co nejdříve 😉

mufinka26
4. srp 2013

@adelka_apolenka tak já sem si právě nastartovala ovulaci díky sarapis soja a gyn. čaj, který obsahuje kokntryhel a další bylinky 😉 Ovuluji poprvé po sedmi měsících, před tím sem neovulovala dlouhých devět let (malýho mám díky IVF- nepřítomnost ovulace ani po clostíku)

sarkad2856
4. srp 2013

@army88 Zrovna na podporu nevím,ale na přípravu na těhotenství a pro mimnko 😉

army88
4. srp 2013

@sarkad2856 tak uvidíme každopádně mi to určitě neuškodí 🙂

sarkad2856
4. srp 2013

@army88 No to určitě neuškodí 😉 ba naopak třeba pomůže 😉

adelka_apolenka
autor
6. srp 2013

@janiju
Ahoj, prosím Tě, kde jsi ten zázračný lék objednala? 🙂 Ať hledám jak hledám, není nikde. 🙂
Budu ráda za odpověď.
A.

verunousek
7. srp 2013

ahoooj, též se snažíme 3 roky, zjistili mi endometriozu, v Caru mi dali 3-4 měsíce na otěhotnění a pak umělé....za ty 3 měsíce jsem zjistila,že jsem neměla ani jednu ovulaci....buď se udělá cysta a praskne až příští měsíc nebo žádný folikul neroste,nyní jsem dělala ovu testy a taky nic....zkouším druhou lahvičku gynexu,ale též mi asi nepomáhá....piju čaj na endometriozu...už nevím co do sebe cpát 🙂...jdu študovat Vaše typy 🙂

janiju
7. srp 2013

také endometrióza, léčbu hormony jsem odmítla hned...zkoušela vše přírodní cestou....hned na začátku, před 3,5 lety 1 měsíc Clostilbegytu...neměla jsem ovulaci ani s tím...tak jsem toho hned nechala....po přečtení všech spíše vedlejších účinků...jsem si řekla, že toto raději ne.
pak bylinky, zkusila jsem snad všechny, co se jen trochu týkají žen 🙂
3 roky každodenní bolestí břicha ( z endometriozy) před rokem jsem 1/2 roku chodila na akupunkturu, což mi pomohlo aspoň od té bolesti břicha.
Ovulace stejně nikde.... mraky ovulačních testů, ale to jsem brzy vzdala, někdy se slabší čárka ukázala, takže jsem pak stejně nevěděla jestli ano nebo ne.
Spíš se osvědčilo měření bazální teploty......podle té to jde poznat hezky.....akorát když máte ovulaci po 180 dnech, tak je to takový běh na dlouhou trať....
o něco málo mi pomáhal SARAPIS ( bere se podobně jako Clostilbegyt) 5 dní v měsíci - to mi o něco zkrátilo cyklus..třeba na 80-100 dní...veliký úspěch...
Poslední pokus byl FEM + - četla jsem samé pozitivní recenze, takže jsem si řekla, že já už nemám co ztratit a že toto ještě zkusím...a pozitivní těhotenský test po dobrání prvního balení ( 30 tablet) 🙂)
Ještě jsem k tomu pila čaj podporující plodnost, ale ten jsem pila dost bídně 🙂)
FEM + bude k dostání v září ...ptala už se mě jedna paní, tak jsem to hledala a napsali, že mění balení a v prodeji bude někdy v září

janiju
7. srp 2013

@adelka_apolenka
já to objednávala z 001shop....ale nyní to není v prodeji, mění balení. nebo něco takového psalï...a bude v prodej během září

adelka_apolenka
autor
7. srp 2013

@janiju
Děkuji za info. 🙂

pepetousek
9. srp 2013

Takže jestli to chápu dobře, tak ten FEM+ se v lékárně koupit nedá?

kevikk
9. srp 2013

ahoj holky, tak mě pomohla malinová směs od dědka kořenáře a jeřáb ptačí pupeny, nedostávala jsem bez iněkce MS tohle mě srovnalo za měsíc a po 2 i když mám nad sebou křížek neplodnost jsem otěhotněla 🙂
doma mám po IVF 14letou slečnu, po clostillu v září 5letou a teďka po bylinkách zatím malej váček 😀

lena87
13. srp 2013

@janiju ahojky posles me na FEM+ internetovej odkaz nemohu to nikde najit chtela bych se na to podivat dekuji

luca77
14. srp 2013

Ahoj, já bych také prosila o internetový odkaz na FEM + . Děkuji.

janiju
14. srp 2013

Bohužel, než bude obnoven prodej / někdy během září/ popis asi nikde neseženete

jenyska4
14. srp 2013

Holky jdu na radu mám cyklus 31 dní a 12DC jsem měla folikul 13mm myslíte, že by z toho něco bylo, že uzraje a nějaká ovulka bude,Páč doktor se moc netvářil, že jsou prý malé měla jste to taky některá a přesto otěhotněla?

irynaka
18. srp 2014

Ahojky a dase ten priparat sehnat v lekarne?

irynaka
18. srp 2014

ahojky, už dalši dobu pokoušime o miminko, ale bohužel marne, možna nekdo neco poradi, diky

ycram
5. led 2015

ženy a co říkáte na KOKOŠKA PASTUŠÍ TOBOLKA ? 😉