• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čárky na ovulačních testech v týdnu před ovulací nesílí

4. listopadu 2013 
Ahoj holciny! Nemate nektera fotku po sobe jdoucich ovulacnich testu? Treba je to normalni, ale carky slabnou a mizi a zase se objevuji v prubehu tydne pred ovu? :fearful: Mela sem za to, ze budou carky silit, az do te doby nez budou dve stejne a nastane ovulace. Testy jsou poskladany od vrchu dolu, posledni je dnes, ovulace podle MS by mela byt zitra, pozitri. Diky snazilky kolegyne :slight_smile:
3. lis 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A carky jsou tak slabe jako na fotkach.. Ja jsem z toho jelen :slight_smile:
3. lis 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nefunguje to tak, že by postupně sílily až po nejsilnější. Hladina LH v průběhu cyklu kolísá, což znamená, že klidně mohou být napřed silnější, druhý den slabší a třetí den nejsilnější - pozitivní:wink:.
A pokud nemáš cyklus absolutně pravidelný a 28 dnů dlouhý, na výpočet podle kalendáře můžeš rovnou zapomenout.
3. lis 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,je to tak jak je napsáno nademnou. Mě třeba čárky na ovu testů silily,ale nemusí to tak být. Jeden den může být bílý a další den budeš mít krásně pozitivní. Jinak souhlasím i s tou ovulaci,pokud sis to nechala spočítat nějakým kalendářem. Já měla třeba ovulaci vždy až 19.-20.DC :slight_smile: Držím pesti
4. lis 2013 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zlatelevizeedna
@pellullinka holky moc dekuji, myslela sem ze nefunguju ´normalné ´ a vzteky uz dva bile testy vyhodila :D takze testuju dal, diky za rady, jsem zacatecnice :D :fearful:
4. lis 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek