Clostilbegyt, máte zkušenosti?

saryn
22. únor 2013

Doktorka mi jej předepsala, protože se u mě vůbec neobjevuje ovulace.... máte zkušenosti?

naomi6
22. únor 2013

@saryn ahoj, mám velmi dobré zkušenosti. Po vysazení HA, kterou jsem brala v kuse 8 let, jsem neměla ovulaci, respektive se nedostavila ms. Nejdřív jsem to neřešila a myslela si, že se to samo upraví. Ale po dlouhé době mi pak dr nasadil clostil a hned napoprvé s ním jsem otěhotněla, takže se toho neboj a směle do toho 😉 . Držím palce

saryn
autor
22. únor 2013

@naomi6 tak to mám stejně, x let antikoncepce a po vysazení už 8 měsíců bez ovulky, kéž by mi to také pomohlo 🙂

sarkad2856
23. únor 2013

já taky dlouho brala HA a tak doufám že se snad podaří... hodně štastí at se vydaří co nejdříve 🙂

maximka33
23. únor 2013

dostala jsem ho na hormonální stimulaci před IUI, 2x, IUI bohužel nevyšlo, ale následný měsíc to vyšlo přirozeně. věřím, že on ty vaječníky trochu rozhoupal. ale bacha, má takové psychické vedlejší účinky, 4. den užívání jsem měla nějaké deprese..

rebinka
23. únor 2013

ahoj holky, konečně jsem narazila na aktuální diskuzi ke clostilbegytu.... já teď mám třetí cyklus, v prvním cyklu nic, pak přišla normálně menstruace a ve druhém už bylo zpoždění, navíc MS jen takové špinění, no vzala jsem si 5.-9.DC jednu tabletu, ale špiním doteď a to jsem 13.DC. Včera kontrola u dr. a vše v pořádku, prej mám počkat na menstruaci a zdvojnásobit dávku, no to jsem zvědavá, jestli vůbec přestanu špinit nebo jestli MS dorazí ☹ máte někdo podobnou zkušenost?
Jinak mám doma skoro tříletou dceru, ta se povedla cca po půlročním snažení a bez jakékoliv léčby, ale po porodu jsem skoro nemívala menstruaci a teď, když chcem druhé (mimochodem se snažíme už rok), tak mi dal dr. Clostilbegyt, protože z krve zjistil, že zřejmě nemám ovulaci. Tak uvidíme, jak to bude dál.

naomi6
24. únor 2013

@saryn Tak přeju, ať to zabere. My se snažili rok, ale neúspěšně, takže po tom roce mi ho dr. napsala a hned se to povedlo. Po porodu se mi naštěstí cyklus krásně srovnal a vše hodí jak hodiny, tak snad už ho nebudu potřebovat. Držím moc všem palce

naomi6
24. únor 2013

@rebinka Ahoj, tak přeju hodně štěstí. Jen pozor na tu dvojnásobnou dávku. Kamarádka z toho má dvojčata 😉

rebinka
25. únor 2013

@naomi6 ahojky, já nikdy neměla úplně pravidelný cyklus, ale po porodu skoro žádná MS... uvidíme, dvojčátka by se mi na jednu stranu líbila, na druhou stranu si to neumím představit, naše Terča je totiž pěkná dračice, tak fakt nevím,jak bych to zvládala 🙂

naomi6
25. únor 2013

@rebinka Mně se dvojčátka vždycky moc líbila, ale teď, když vidím kamarádku, jak je servaná, tak nic moc ☹

rebinka
25. únor 2013

@naomi6 to já jsem i z té naší jedné 🙂 je děsně vzteklá a navíc hodně aktivní 🙂 kolik je dvojčátkům?

naomi6
26. únor 2013

@rebinka Tak to jsme na tom stejně. Naše malá je taky děsně vzteklá a hysterická. Dvojčátům je dva a čtvrt

ladus88
26. únor 2013

Mate nekdo zkusenosti s tim ze by treba ovlivnoval rizeni auta ci tak neco?Docela casto jezdim a delam u stroje a je tady jeste nekdo kdo ma zkusenosti s tim vlivem na psychiku?

maximka33
3. bře 2013

@ladus88 mně se stalo, že čtvrtý den užívání jsem měla deprese... byla jsem totálně skleslá, nic mě nebavilo. to jsem naštěstí autem nejezdila, ale trvalo to jen jeden den.. užívala jsem ho dva cykly a oba cykly se to objevilo. byla jsem ráda, že je to jen z hormonů a samo to odeznělo.

nika386
4. dub 2013

@saryn ano mam zkusenost, na prvni pokus jsem otehotnela a mame 29mes.klucinu, nevyhodou je, ze casto hrozi vicecetna tehotenstvi a to neznamena jen dvojcatka. Ted jsem zmenila doktora a nova dr. my doporucila Femibion 800 a Utrogestan (asi to nepisu uplne spravne). Hodne stesti preji!🙂

gabaki
4. dub 2013

Moja skúsenosť: Brala som ho kvôli anovulačným cyklom. Tri cykly 1x1tbl, potom dva cykly 2x1 tbl, ale nepomohlo.

hanach111
4. dub 2013

Ahojte děvčata clos.jsem brala před třemi roky pak se změnil přítel a ted jak čtu vasí debatu tak jsem se šla kouknout do lekarničky a clos.tam je a je až do roku 2014 tak se chci zeptat jestli ho mužu užít bez předpisu lékaře?

darazv
18. dub 2013

@hanach111 v žiadom pripade!!!doktor ti musi urobit HP či si oki 😉

lucka006
18. čer 2013

ahojky potrebuji radu mam nepravidelnou menstruaci mam ji pokazde o nekolik dni drive doktor mi delal test jestli mam ovulaci tam je vše ok.chci po nem aby mi napsal Clostilbegyt ale nechce mi ho napsat jsou jeste jine leky na podporu tehotenství?piju i kontryhel a mam kyselinu listovou a porad nic pritom mame uz 2 deti.

fidac
12. črc 2013

@hanach111 záleží na tobě...já mám taky ještě jedno balení clostilu...taky ho teď budu dobírat bez HP nebo ultrazvuku...jelikož stav je pořád stejný....anovulace 😒

pinuska25
8. srp 2013

ahojky taky jsme dostali Clostika.1 tebletu 2krat denně a zítra začnem polikat.Ale jak tak čtu bud dvojčátka nebo nežádoucí účinky.Tak jsme zvědavý.Snad přibyde od nás příspěvek,že Clostík zabral 🙂

nikola27
11. srp 2013

Ahoj prosím poradte dostala jsem Clostilbegyt a pan dotor mi řekl,že mám brát prášky 3 den od mentruace 5 dní a za 12dní jít na ultrazvuk.a nevím jak to počítat .Máte stím někdo zkušenosti?Abych nepropásla ultrazvuk děkuji. 🙂

blondatabruneta
12. srp 2013

@nikola27 ahojky já ho brala teď, 3. - 7. den cyklu, na UZV jsem se měla dostavit mezi 11. - 13. den cyklu, šla jsem hned ten 11. a hned jsem dostala pregnyl a ovu byla 12 den, protože vajíčka už byla dost veliká

pinuska25
8. zář 2013

Ahoj tak hlásím že Clostík zabral.... 🙂

eiwleen
12. zář 2013

Holky ahoj, snažíme se už téměř rok, byla jsem u doktorky s tím, že podle jednorázových testů to vypadá, že nemám ovulaci. Vyšetřila mě a tvrdí mi, že ovulace proběhla a že pokud mám MS pravidelnou, tak neexistuje, abych měla anovulační cyklus. V každém případě mi Clostík napsat nechce, že prý nejdřív spermiogram partnera a pokud budou výsledky OK, začneme se stimulací. Prý by mi clostík mohl uškodit, kdyby měl partner špatný spermiogram. Vy jste vždy nejdříve podstupovali vyšetření partnera, než vám clostík předepsal??? Holky díky moc za odpovědi, už bych tak ráda viděla // a zatím se nedaří, jsem z toho smutná 😢 Mějte se všechny krásně a držím palce, ať už se dočkáme!

golla
14. zář 2013

já mám za sebou první cyklus s clostíkem. dneska jsem 14 DC tak jsem zvědavá. Moc v to věřím a doufám, ani ty dvojčata by nevadila. :oD

lucyvivien
14. zář 2013

, otěhotněla jsem až když jsem ho vysadila 😉

andyslk
14. říj 2013

Zdravím taky se přidávám teďka ho teprve začnu brát,doktor u mě objevil že se u mě taky neobjevuje ovulace,zatim jsme to párkrát zkoušeli a nic...takže mi předepsal clostík který mam brát 5 den cyklu 5 dní 1 prášek a pak urogestan 16 den cyklu 10 dní 2 prášky,no sem zvědavá co to semnou udělá...hrozně ráda bych ještě letos měla mimčo ale nečekala sem že to nepůjde...sem mladá je mi 23 a antikoncepci neberu už 4 rokem....:( ale teda s těmi dvojčaty to ste mi vyrazili dech...můžu říct že bysme to momentálně moc neutáhli ikdyž máme práci a přítel nemá špatnou.. ale holt kdyby byli tak by byli 😅

danka4
21. říj 2013

Ahoj holky,
taky se snažíme už skoro rok. Dneska (13DC) jsem byla u doktorky na ultrazvuku, kde zjistila, že nedochází k ovulaci. Teď si nadávám, že jsem tam nešla už dávno, když mi OVU testy nic neukazovaly.
Byla jsem na HA 10 let. Po vysazení 2 měsíce bez ničeho, pak 5 měsíců Nosifol, teď 4 měsíce Provera (která mi konečně upravila cyklus) + listovka, magne B6. No a dneska jsem teda dostala Clostilbegyt - mám brát 5.-9. DC 1 tab. a 12.-13. DC přijít opět na ultrazvuk. Zároveň jsem dostala doporučení pro manžela na spermiogram. A myslím, že je to dobře. Takhle uvidíme, jestli alespoň u něho je vše OK, nebo se budou muset problémy řešit na obou stranách.
Nezbývá než se těšit na další měsíc 😉

danka4
3. pro 2013

Ahoj, tak po Clostíku se OVU dostavila, nicméně dnes opět dorazila MS ☹ Tak snad další měsíc ...

ivkanet
13. pro 2013

ahoj holky taky nemuzu otěhotnět uz druhy rok a porad nic .beru clostilbegyt druhy měsíc a porad nic ☹