Clostilbegyt, máte zkušenosti?

saryn
22. únor 2013

Doktorka mi jej předepsala, protože se u mě vůbec neobjevuje ovulace.... máte zkušenosti?

mikracek
4. lis 2014

@hribecekbeztecek teda pokud jsi myslela tt 🙂

hribecekbeztecek
4. lis 2014

@mikracek 🙂 Jo myslela. Posledně se nám to povedlo taky na první pokus s Clostíkem, ale bohužel to nedospělo do konce ☹ Tak teď si držíme pěsti 🙂 a tomu bobiškovi pořád připomínáme, že se musí teď snažit s vývojem on 🙂

mikracek
4. lis 2014

@hribecekbeztecek držím palečky, teď už to dopadne dobře! 🙂

ragi272
11. lis 2014

Ahoj holky. s přítelem se už 2 roky snažíme o mimi když jsem chodila k bývalé doktorce tak mě poslala do špitálu na chromopertubaci a zjistili mi že už mi funguje jeden vaječník. sice už mám 11 letou dcerku, ale ta má jiného otce a s nynějším partnerem chceme druhé. Po operaci jsem musela 4 měsíce chodit na vyvolávačku abych dostala menstruaci, protože ona snad ani nic jiného neumí jen píchat vyvolávačky :( tak jsem změnila doktora a napsal mi prášky a po 3měsících jsem měla pravidelnou ms ted mi právě předepsal Clostilbegyt .ted to beru první měsíc a nevím jak vy ale co beru ty prášky tak bych to dělala pořád :D Mám o 8 let mladšího přítele a ten už se směje že mi nestíhá :D měli jste to taky tak? Jestli né tak jsem asi chytla 2 dech :D tak jaké máte zkušenosti 🙂

petssematary
16. lis 2014

Nám pomohl, neměla jsem ovulaci, začala jsem brát Clostilbegyt, vzala jsem jednou a teď jsem ve 27.týdnu 🙂 .. snažili jsme se rok.

ragi272
18. lis 2014

@petssematary to my už se snažíme 2 roky a pořád nic. Spermo..je dobré a dr mi ted říkal, že ovu taky mám tak mi napsal ten clostil...beru to už jako poslední možnost, doufám, že už to výjde 🙂

petssematary
18. lis 2014

@ragi272 hodně jsem trpěla na cysty, špatné nepravidelné periody, ovulace vůbec.. Zkoušela jsem i různé přírodní "zlepšováky" a nic.. samozřejmě je to individuální a podle mě i hodně o psychice.. takže jsem se na dva měsíce od plánování miminka odpoutala, upnula jsem se na plánování svatby, pohlídala jsem si jen ten správný jeden den kdy se měla po clostíku dostavit ovulace a zadařilo se 🙂. Takže držím palce!

kamiiik8
16. led 2015

Ahoj, 🙂
Ja jsem vysadila po 8 letech HA a nastala nepravidelna menstruace bez ovulace, mivam cyklus cca 45-50 dni. U Dr jsem byla 8.1 stim ze jsem asi 2 dny lehce spinila ale nic jineho,podle toho zkusila odhadnou ze by to mohla byt menstruace a tak mi nasadila clostik,brala jsem ho jako 3-8 den cyklu 2 tablety za den a ted jsem byla jako 11 den cyklu na ultrazvuku a folikuly zadne takze nic a ted jsme domluvene ze pokud se do 4.2 nedostavi menstruace, vyvola mi ji injekci a nasadime opet clostik stim ze ho budu brat 3 za den. Vim ze prispevku je tu doct ale chci se zeptat zda mel nekdo dosti podobnou zkusenost? Chtela bych vedet jake jsou sance.. ?Porad si rikam ze se na to nesnazim myslet ale dnes jsem byla celkem zklamana :( dekuji za reakce

hp85
24. únor 2015

Ráda bych vám dodala optimismus. Snažili jsme se o mimi skoro dva roky. Pak mi dr. předepsala Clostik a místo menstruace jsem konečně našla na testu \\. Clostik zabral hned napoprvé!!!

kacenka158
5. bře 2015

Ahoj holky, chodím do Car a tam mi napsali clostík a k tomu ještě prášky na snížení cukru i když cukrovku nemám (Mělo by to clostíkovi pomoct v jeho práci) Jinak tedy folikulíky mi narostli, rovnou dva a o víkendu se máme snažit, tak jsem zvědavá...clostil jsem brala před rokem a nepomohl mi ani k tomu aby se folikulíci zvětšili, Dnes hned při prvním cyklu je to takhle...asi ty léky na cukr jsou zázračny.. 🙂

katkavfr
31. bře 2015

Ahoj maminky snazilky prosim nema nekdo 5-10tbl clostilbegytu? ?

kacenka158
31. bře 2015

Ahoj holky,tak co se tyce clistiku,je to zazrak,po dvou letech jsme nasli // 🙂 Hned napoprve..!! Tak drzim pesticky!!

paluska82
31. říj 2015

Zdravím holky, mám 1 krabičku clostilbegytu a 3 krabičky utrogestanu, pokud byste některá měla zájem. Akorát v jednom platíčku pár prášků chybí. Když tak se ozvěte, domluvíme se.

barboratov
20. lis 2015

@paluska82 ahoj sim ti máš ještě clostilbegit?

jituli10
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rejni
8. bře 2016

Ahoj holky..prosim vás.. Udělala se vám někdy cysta po clostilbegytu? Jeden cyklus a druhý s ním to bylo zase ok? Měla jsem druhý cyklus a místo ovu cysta ☹ je naděje, že další cyklus ale až cysta zmizí může být zas vše ok? A třeba se i zadaří, já vím těžko říct každé tělo je jiné ale jestli máte některá takové zkušenosti? Při té cyste mě už nějak opustila naděje, že to dal ještě půjde ☹ a hrozí laparo..ze to třeba není jen ovulací ☹

katkavfr
8. bře 2016

Holky je tu někdo či chlap mel spermio pod hranicí normy a stačili jen hormony ženě?

123snazivka
9. bře 2016

@rejni a jak jsi poznala, ze mas po clostylu cystu? já ho ted brala první cyklus, ovulace jak vysita,sex taky nacasovanej..akorát ze tehu testy negativní a mám ted divný boleni a tlaky v podbřišku a na vaječnících, občas tam i neprijemne píchne..u dr.jsem ještě nebyla,nechci byt za hypochondra,ale tenhle stav neznám..díky za odpověď!

rejni
9. bře 2016

@123snazivka Byla jsem na ultrazvuku 16Dc jak folik roste jestli roste a kdy bude ovu.. Folik byl jeden a už měl 30mm..a od 30 už se bere jako cysta.. Řekl, že k ovulaci se nemůže vyjádřit..že buď byla nebo spíše vůbec a zůstala z ní ta cysta.. Ale teď mě skoro nic nebolí..sem tam malý tlak na straně kde by měla cysta být.. První cyklus jsem měla velké bolesti kolem ovu, tehdy byla..a po jsem taky více cítila podbříšek než teď.. Tak cystu vůbec nemusíš mít.. Držím palce ať se zadaří 🙂

nina8888
27. bře 2016

Dobrý den maminky mate skušenost ma problem z ovu takze som dostala clostik beru ho 2 cyklus 1cyklus nevyšel dostala som nejaku virozu a 39teploty prujem a blití obrovske kreče a vse som pripisovala viroze a ted to beru druhy cyklus a som 18DC v 15dc som bola na UTZ a bol 18mm folikul tak mi na 17DC predpisal Ovitrelle a myslela som ze tam nic nebude lebo ma nic nebolelo ale den po utz som zacitila uz krče a navaly tepla mam často to beru v pohode ale ted sem 2den po tom ovitrelle a bolesti a kreče mam dole take ze nemuzu ani zakašlat ani kychnut som nie slabej natury rodila som prve normalne a bolo to uzasne a malo bolestive, podla mna hodne bolesti som zvladla a zvladam ale to co mam teraz je na zblaznenie boli to neustale s malimi prestavkami a nepretrzite budi ma to i ze spani ... mate s tym skusenost ma to tak boliet aj ked je vsetko v poriadku ?

evusa2
22. čer 2016

Tak opět posilam foto zda je to vůbec možné ovulaci jsem rok nic moc neměla tenco cyklus jsem brala Clostilbegyt a teď jestli si dobře myslím 3 dny po sobě je to normální? Už jsme z toho zoufalí.

pp_xoxo
19. srp 2016

Ahoj holky, my se snazime s pritelem rok, ted jsem dostala clostik a utrogestan, ale vubec me nepozval na zadny ultrazvuk, jen mi rekl, ze se kolem 13DC mame snazit. Tak jsem z toho ted zmatena, kdyz ctu, jak jste vsechny chodily na UZ :(( Tak si asi alespon budu delat doma ty ovu testy, co?

katkavfr
13. zář 2016

Holky prosím nemate někdo clostilbegyt?