Co myslíte, mám testovat dál?

abigail123
15. lis 2017

Ahojte. Prosím o radu. Nevím si rady s ovulačním testem. 😒 Myslíte, že ovulace bude, už byla nebo neproběhne vůbec? Mám testovat dal? 🙄 cyklus mám 30-40 dní. děkuji za každou odpověď. 💗

8slunicko6
15. lis 2017

Tak to je zajímavé-no nevím,vzala bych ty testy asi bych se poradila s lékařkou-já jsem díky ovulačním testům zjistila, že ovulaci vůbec nemám a pak se to mohlo řešit...tohle nevím...

moxha
15. lis 2017

Podle mě ovulace ještě neproběhla..

misuled
15. lis 2017

Nemuzu tvrdit, ze bude, ale pri 40 dennim cyklu klidne jeste v dalsich 10 dnech muze byt.

dark666lady
16. lis 2017

No třeba já jsem měla cyklus 33 dní a ovulaci jsem měla vždy až 21. den cyklu, takže pokud máš delší cyklus, tak určitě může být později než do dvacátého dne. Já bych být tebou ještě testovala 😉

alik9
16. lis 2017

Zkus testovat dal, ale ta sebe musim rict ze jsem jeden mesic (v dobe ovulace) testovala a nic silnejsiho nebylo, takze jsem myslela ze neovoluju a dalsi mesic jsem mela na tehu testu 2 carky, takze i kdyz mi ovulacni test vysel ze ovulace neprobehla tak jsem ted v 17 tydnu tehotenstvi...

beruda
16. lis 2017

Při délce tvého cyklu bych testovala dál, klidně i deset dní a pokud žádný výsledek nebude průkazný, začala bych měřit hned po menstruaci bazálku. Ta ti spolehlivě ukáže kdy a jestli vůbec máš ovulaci.

abigail123
autor
19. lis 2017

@8slunicko6
@moxha
@misuled
@dark666lady
@alik9
@beruda
Moc děkuji za Vaše odpovědi. 💝 na vaši radu zkouším stále dál, ale bohužel nic neukazují. Když to nedopadne, tak zkusím měřit teplotu. Moc si mimčo přeju. 😢
Přikládám ještě foto dalších testů.

adriana1302
19. lis 2017

@abigail123 Zkus tento měsíc ještě testovat a příští být tebou, bych si zašla k doktorce, aby se podívala jestli ovuluješ. Měření bazální teploty není pro laika ze začátku úplně snadné a může ti to třeba o další dva měsíce prodloužit nejistotu. Testy jako máš ty jsem viděla u holek, které měly anovulační cykly... držím pěsti ať je vše v pořádku a brzy se zadaří!

schenni
27. lis 2017

@alik9 podobná zkušenost. Já jsem mela pozitivní ovulacni test jen v 50% pripadu. Snažila jsem se 2h před moc nepit apod, dle instrukci. A přitom od gynekolozky ovulace potvrzena (v měsíc, kdy byl test negativní) a pak jsem po 7 měsících otěhotněla (rovněž v měsíci s negativním testem). Měření bazální teploty ovulaci ale ukazovalo spolehlivě každý měsíc.