• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dá se poznat ovulace?

14. prosince 2013 
Ahojky holky, je možné na sobě poznat ovulaci? Od té doby co jsem vysadila HA, tak přesně zhruba v půlce cyklu mě vždy pobolívá buď na pravé a nebo levé straně ( střídá se to každý měsíc ) podbříšek. Vždy to tak lehce píchá. Máma mi říkala, že to kdysi měla taky tak a od té doby co nemá dělohu a jeden vaječník, tak to cítí ob měsíc vždy na té jedné straně kde vaječník má. Máte nějaká stejnou zkušenost? :slight_smile:
15. led 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja osobne mam vzdy vetsi chut na milovani.Proste jsem vic nadrzena:slight_smile:jine priznaky nemam a jiz jsem pri tech naletech na pritele taky otehotnela:slight_smile:
15. led 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@nesves tak díky za názor, u mě se to v chuti na sex neprojevuje :grinning:
15. led 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Někde jsem četla, že v období ovulace má žena tendeci se líbit...má chuť se líčit, hubnout, cvičit. Prostě o sebe více pečovat, aby byla přitažlivá a aby upoutala pozornost nějakého "samečka" :slight_smile: Prostě příroda :wink:
15. led 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@raamaa tak příroda to hezky zařídila, ne že ne, ale tohle asi taky nebude můj případ. Já bych nejraději hubla furt :grinning:, protože je pořád co :grinning:
15. led 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já bezpečně ovulaci poznám podle toho, že přibližně 3 dny před ní mívám hojný bílkový hlen, tzv. plodný :slight_smile: je vždycky přibližně v půlce cyklu. Bolesti nemám na žádné straně, a je fakt, že v téhle době mám taky mnohem větší chuť na sex.
15. led 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Mívám citlivé prsa, trošku bolest v podbřišku a někdo to pozná podle hlenu...já rozhodně ne... :unamused:
Chut na sex nemám větší a ai bych neřekla že bych se víc ličila nebo o sebe pečovala...:grinning:
15. led 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kjajule no já právě taky ne :grinning: a ty prsa mě bolí zhruba 14 dnů v tahu, takže to ani ne, to mě bolelo i když jsem brala HA.
15. led 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikollita hmm já teda asi nějaký hlen taky mám, ale nijak zvlášť
15. led 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda to záleží jak dlouho jsi brala antiko a jak jsi dlouho po vysazení...já jsem brala antiko asi 3 roky a ten správný hlen, jaký jsem měla donedávna, jsem získala až skoro po roce po vysazení....do té doby byla určitě i ovulace, ale nebyla pro mě tak čitelná :slight_smile:
15. led 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikollita brala jsem HA 11 let a od srpna mám vysazeno :slight_smile: a tepreprvní měsíc ostrého snažení za sebou
15. led 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda ovu taky "většinou" poznám, hodně mě píchá a bolí v podbřišku, mám bolesti v kříži, jsem protivná a mám větší chutě na sex :grinning: :grinning:
15. led 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ty záda mě bolívají taky :unamused:
15. led 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna
@mmirunda Ahoj :slight_smile: mám po 10 letech vysazenou HA od srpna,pravidelný cyklus.Jsem v půlce cyklu 14 den,pobolívá mě ve vaječníkách a v podbříšku, je to ovulace? má bý mezi 12-16 dnem. Nikdy jsem to neřešila tak přesně nevím..děkuji .-)
2. lis 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eiram2010
Může být, ale takhle na dálku se to nedá určit ..
Mohla byste to poznat podle zvýšené bazální teploty, pokud máte s měřením zkušenosti :slight_smile:
2. lis 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna nemám s ničím zkušenosti, teprve tu vše zjištuju,ale děkuju :slight_smile:
5. lis 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eiram2010
ahááá, tak kdyby cokoliv, klidně napište IP, ráda poradím, když budu vědět :slight_smile:
5. lis 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nesves A to otehotneni bylo zamerne, ci nahodne?:slight_smile:
26. lis 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to mam s tou sexualni touhou stejne:slight_smile:
Kolem 12 dne cyklu se vrham na sveho muze uz mezi dvermi nebo ho v noci budim :slight_smile:
Takle je to asi 4 dny a pak uz si na sexovani skoro nevzpomenu :slight_smile: Tak tohle si myslim, ze je moje ovulace :slight_smile:
26. lis 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,prosím radu . nevíte jestli je bílý hrudkovitý hlen před nebo po ovulaci? čípek je skoro zašlý ale zda otevřený či zavřený to nepoznám.
14. pro 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek