Dá se poznat ovulace?

mmirunda
15. led 2012

Ahojky holky, je možné na sobě poznat ovulaci? Od té doby co jsem vysadila HA, tak přesně zhruba v půlce cyklu mě vždy pobolívá buď na pravé a nebo levé straně ( střídá se to každý měsíc ) podbříšek. Vždy to tak lehce píchá. Máma mi říkala, že to kdysi měla taky tak a od té doby co nemá dělohu a jeden vaječník, tak to cítí ob měsíc vždy na té jedné straně kde vaječník má. Máte nějaká stejnou zkušenost? 🙂

nesves
15. led 2012

Ja osobne mam vzdy vetsi chut na milovani.Proste jsem vic nadrzena🙂jine priznaky nemam a jiz jsem pri tech naletech na pritele taky otehotnela🙂

mmirunda
autor
15. led 2012

@nesves tak díky za názor, u mě se to v chuti na sex neprojevuje 😀

raamaa
15. led 2012

@mmirunda Někde jsem četla, že v období ovulace má žena tendeci se líbit...má chuť se líčit, hubnout, cvičit. Prostě o sebe více pečovat, aby byla přitažlivá a aby upoutala pozornost nějakého "samečka" 🙂 Prostě příroda 😉

mmirunda
autor
15. led 2012

@raamaa tak příroda to hezky zařídila, ne že ne, ale tohle asi taky nebude můj případ. Já bych nejraději hubla furt 😀, protože je pořád co 😀

nikollita
15. led 2012

Já bezpečně ovulaci poznám podle toho, že přibližně 3 dny před ní mívám hojný bílkový hlen, tzv. plodný 🙂 je vždycky přibližně v půlce cyklu. Bolesti nemám na žádné straně, a je fakt, že v téhle době mám taky mnohem větší chuť na sex.

kjajule
15. led 2012

@mmirunda Mívám citlivé prsa, trošku bolest v podbřišku a někdo to pozná podle hlenu...já rozhodně ne... 😒
Chut na sex nemám větší a ai bych neřekla že bych se víc ličila nebo o sebe pečovala...😀

mmirunda
autor
15. led 2012

@kjajule no já právě taky ne 😀 a ty prsa mě bolí zhruba 14 dnů v tahu, takže to ani ne, to mě bolelo i když jsem brala HA.

mmirunda
autor
15. led 2012

@nikollita hmm já teda asi nějaký hlen taky mám, ale nijak zvlášť

nikollita
15. led 2012

@mmirunda to záleží jak dlouho jsi brala antiko a jak jsi dlouho po vysazení...já jsem brala antiko asi 3 roky a ten správný hlen, jaký jsem měla donedávna, jsem získala až skoro po roce po vysazení....do té doby byla určitě i ovulace, ale nebyla pro mě tak čitelná 🙂

mmirunda
autor
15. led 2012

@nikollita brala jsem HA 11 let a od srpna mám vysazeno 🙂 a tepreprvní měsíc ostrého snažení za sebou

pajiskazemlyna
15. led 2012

Já teda ovu taky "většinou" poznám, hodně mě píchá a bolí v podbřišku, mám bolesti v kříži, jsem protivná a mám větší chutě na sex 😀 😀

mmirunda
autor
15. led 2012

jo ty záda mě bolívají taky 😒

eiram2010
2. lis 2012

@pajiskazemlyna
@mmirunda Ahoj 🙂 mám po 10 letech vysazenou HA od srpna,pravidelný cyklus.Jsem v půlce cyklu 14 den,pobolívá mě ve vaječníkách a v podbříšku, je to ovulace? má bý mezi 12-16 dnem. Nikdy jsem to neřešila tak přesně nevím..děkuji .-)

pajiskazemlyna
2. lis 2012

@eiram2010
Může být, ale takhle na dálku se to nedá určit ..
Mohla byste to poznat podle zvýšené bazální teploty, pokud máte s měřením zkušenosti 🙂

eiram2010
5. lis 2012

@pajiskazemlyna nemám s ničím zkušenosti, teprve tu vše zjištuju,ale děkuju 🙂

pajiskazemlyna
5. lis 2012

@eiram2010
ahááá, tak kdyby cokoliv, klidně napište IP, ráda poradím, když budu vědět 🙂

keckemet
26. lis 2012

@nesves A to otehotneni bylo zamerne, ci nahodne?🙂

keckemet
26. lis 2012

Ja to mam s tou sexualni touhou stejne🙂
Kolem 12 dne cyklu se vrham na sveho muze uz mezi dvermi nebo ho v noci budim 🙂
Takle je to asi 4 dny a pak uz si na sexovani skoro nevzpomenu 🙂 Tak tohle si myslim, ze je moje ovulace 🙂

hankamisa
14. pro 2013

ahojky,prosím radu . nevíte jestli je bílý hrudkovitý hlen před nebo po ovulaci? čípek je skoro zašlý ale zda otevřený či zavřený to nepoznám.