Dnes ráno mám pozitivní ovu-test, kdy se tulit?

jetotady
24. zář 2013

Ahoj holky, mám takový SOS dotaz. Dnes ráno jsem KONEČNĚ měla pozitivní ovu-test, v testu je napsáno, že ovulka by měla proběhnout do 24-48 hodin. Dělala jsem si ještě jeden teď odpoledne a už není ta druhá čárka tak silná. Chci se zeptat, jak tomu mám rozumět? Když se dnes budeme tulit, mohlo by to hypoteticky vyjít? Nebo ta ovulace už proběhla, jsem z toho moc zmatená. Moc děkuji za odpověď!!

bella22
24. zář 2013

Myslím, že tulení nestačí😀. Jinak ano, dneska, zítra taky...ale mohla už proběhnout.

lenicka07
24. zář 2013

Taky si myslím, že už může být po... takže nejlíp co nejdřív 🙂

jetotady
autor
24. zář 2013

@bella22 - tak to vím, že jen to tulení nebude stačit. Nějak mě nenapadlo to správné slovo 😎 takže dnes to zkusíme a uvidíme. Jinak se teď poctivě TULÍME obden 😀

@lenicka07 - doufám, že po ovulce nebude - budu věřit že proběhne zítra 😠

jetotady
autor
24. zář 2013

a holky moc děkuji za odpovědi 😅

bella22
24. zář 2013

@jetotady já vím, jen legrace, pobavilo mě to. Určitě to zkoušet v momentu, kdy čárka sílí, pak když to kulminuje i potom.

lenicka07
24. zář 2013

@jetotady Ještě malá poznámečka 🙂 lepší tulení každý den, to je větší jistota že se nic neprošvihne 😀 Na kecy doktorů (ohledně kvality spermatu při každodenním tulení) nic nedej 🙂 já jsem otěhotněla hned v prvním cyklu, to jsme pro jistotu nevynechali žádný den cyklu mimo ms 😀

alenka_p
24. zář 2013

@jetotady nenapadlo správné slovo? Co třeba sex? 🙂 Jinak pokud byl teprv dnes pozitivní test, neplašila bych, dneska pojistila, zítra pro jistotu taky a čekala...ona ta hladina LH klesne ještě před ovulací, takže negativní test ještě neznamená, že už je po všem (viz třeba tenhle obrázek: http://simple.wikipedia.org/wiki/File:Menstrual...)

lafinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz