• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Duch na ovulačním testíku, máte zkušenost?

3. února 2014 
Ahoj holky,včera jsem začla testovat s ovu testíky. A hned včera se mi tam objevila slabounký duch :unamused: dnes ráno už byl duch o něco silnější. :angry: Má s tím někdo zkušenost ? Dělám ho poprvé a nevím si s tím rady. Děkuji za odpovědi :slight_smile:
2. únor 2014 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: já měla na ovu testech slabou čárku vždycky celý cyklus, těsně před ovulací trochu zesílila a další den už byla pozitivní. Takže to může znamenat, že se ovulace blíží. U mě ale pozitivní test neměl nikdy stejně silnou ani silnější čárku, než kontrolní. Vždy byla testovací čárka o trošičku slabší než kontrolní a přesto to ovulace byla, vím jistě, protože jsem s takovými testy dvakrát otěhotněla :wink: Držím palce, ať se brzy zadaří! :wink:
2. únor 2014 v 15:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Tak to je pozitivni zprava :slight_smile:a spali ste spolu kdy?! Kdyz uz to mas ozkousene :slight_smile: dekuji a gratuluji :wink:
2. únor 2014 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilek89 Měříš si i BT? já někdy testovala i 2-3 x denně taky jsem měla slabou čárku,ale může to ovlivnit několi faktoru tak je lepší se třeba pojistit měření BT nebo ko čípku
2. únor 2014 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To nemerim. Ted uz je to asi zbytecne,nebo neni? Mam mit ovulku cca ve stredu. A dnes rano sem mela takovy "vodovy" pruhledny vytok.Ani nevim jaka je teplote v normalu,ale vim ze pri ovu je teplota kolem 37 stupnu.
3. únor 2014 v 06:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek