Duch na ovulačním testíku, máte zkušenost?

snazilek89
2. únor 2014

Ahoj holky,včera jsem začla testovat s ovu testíky. A hned včera se mi tam objevila slabounký duch 😒 dnes ráno už byl duch o něco silnější. 😠 Má s tím někdo zkušenost ? Dělám ho poprvé a nevím si s tím rady. Děkuji za odpovědi 🙂

alpinka1
2. únor 2014

Ahoj 🙂 já měla na ovu testech slabou čárku vždycky celý cyklus, těsně před ovulací trochu zesílila a další den už byla pozitivní. Takže to může znamenat, že se ovulace blíží. U mě ale pozitivní test neměl nikdy stejně silnou ani silnější čárku, než kontrolní. Vždy byla testovací čárka o trošičku slabší než kontrolní a přesto to ovulace byla, vím jistě, protože jsem s takovými testy dvakrát otěhotněla 😉 Držím palce, ať se brzy zadaří! 😉

snazilek89
autor
2. únor 2014

Tak to je pozitivni zprava 🙂a spali ste spolu kdy?! Kdyz uz to mas ozkousene 🙂 dekuji a gratuluji 😉

sarkad2856
2. únor 2014

@snazilek89 Měříš si i BT? já někdy testovala i 2-3 x denně taky jsem měla slabou čárku,ale může to ovlivnit několi faktoru tak je lepší se třeba pojistit měření BT nebo ko čípku

snazilek89
autor
3. únor 2014

To nemerim. Ted uz je to asi zbytecne,nebo neni? Mam mit ovulku cca ve stredu. A dnes rano sem mela takovy "vodovy" pruhledny vytok.Ani nevim jaka je teplote v normalu,ale vim ze pri ovu je teplota kolem 37 stupnu.