Dvě čárky na ovulačním testu při a hned po menstruaci?

jetotady
16. zář 2013

Ahoj holky, mám takový dotaz. Od kamarádek jsem dostala spousty ovulačních testů a tak jsem si řekla, že se začnu testovat co nejdříve, abych to co nejvíce pochopila. Menstruace mi trvá tak 7dní - zkusila jsem ovu-test 5-tý den od začátku MS a hned se tam objevily 2čárky, tj. ještě při MS. Nejsou silně stejné, což vím, že je test negativní, ale ta druhá je krásně viditelná a to mi není jasné. Neměl by být hned po MS sněhobílý?? Já už tomu svému tělu přestávám nějak rozumět.. 😒
Je to normální? Moc děkuji za odpovědi. 😉

pepetousek
16. zář 2013

Buď ovuluješ takto brzy, nebo můžeš být těhotná 🙂 Na ovu testu těhotenství rozeznáš, ale na těhu testu ovulaci ne..zkusila sis změřit teplotu? Jestli ji nemáš vysokou?

jetotady
autor
16. zář 2013

@pepetousek jsi moc hodná, že jsi odepsala. Na jiném fóru jsem skoro dostala vynadáno, že to dělám blbě ☹ ale už několikrát jsem četla, že některý holky měly ovulaci hned po MS. Teplota mi klesla teprve dnes, už jsem si vážně myslela že jsem těhotná. Jestli mi to pujde, zkusím sem ty testy dát - třeba mi někdo řekne názor.

makiska1
16. zář 2013

@jetotady ahoj já mívám taky čárky viditelné, netestuju teda tak brzy, ale cca od 9 dc a ovulaci mívám tak 13-14 dc, ale čárky mám vždy... mrkni

makiska1
16. zář 2013