• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fertilityfriend. Technické problémy a dotazy

17. března 2017 
Len, tak se mi to podarilo, jsem zaregistrivana :grinning: . Naklapala jsem tam vsechny teplotky a uz se tesim na novy cyklus :slight_smile:

ted jeste zkusim vlozit graf
http://www.fertilityfriend.com/home/17d39e
23. pro 2006 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, ja jsem sikovna :sunglasses:
23. pro 2006 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
poradí mi někdo? všichni mluvíte o grafu,zkoušela jsem kliknout na váš odkaz,ale je v angličtině a ani nevím,jak se s tím dělá a na co to je :confounded:
kuju kuju :pensive:
2. led 2007 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do grafu se zapisují bazální teploty- lze z něj usuzovat zda a kdy proběhla ovulace atd. Zkus se podívat na začátek stránky, Len to tam krásně všechno překládá.
2. led 2007 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,právě se pokouším poslat sem svůj graf,tak scválně..http://www.fertilityfriend.com/home171ca4 :confused:
5. led 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic,snad jindy :grinning: :grinning:
5. led 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ift, stránku nelze najít... ale vložený odkaz vypadá nadejně. Koukni, jestli sis ten raf třeba omylem nesmazala.

Jinak chvála na toho, kdo vymyslel, založil FF !! :sweat_smile:
5. led 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj michi seš tu ještě?já ten graf vytvořila a pak klikla na uložit(doufám :grinning: )a pak přes home page setup
5. led 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a teď jsem se zase přihlásila na fertility a graf tam mám
5. led 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj IFt, je super, že jsi ten graf zvládla! K tomu odkazu - chybí ti tam za home lomítko.Mrkni na odkaz, který vkládala 4 příspěvky nad tebou Mmarky. Zkusila jsem použít odkaz s lomítkem a fungovalo to. Grafík máš krásný :slight_smile:
Jen je ještě potřeba, abys vlezla na stránku home page setup a v dolní části pod položkou UNITS vybrala Celsius. Zatím se ti to ukazuje ve Fahrenheitech.
Jinak jsi šikulka:slight_smile:
7. led 2007 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2007 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Netušíte někdo, proč se v té hlavní tabulce - datumy - některé dny zobrazují modře a jiné fialově?
27. led 2007 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím ten CALENDAR. Asi to není nijak důležité, spíš by mě to zajímalo. :sweat_smile:
27. led 2007 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, romcatko, já si myslím, že jsi ještě registrována jako VIP, tak ti to vypočítává předpokládanou ovulaci, MS a den, kdy je nejlepší se tulit..
27. led 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
VIP už nejsem a nevíc jsem v tom neodhalila žádnou souvislost. :unamused:
27. led 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty fialové se ti ukazují jako fialové, když v nich něco upravíš a uložíš, pak když kompl vypneš a zapneš ho zítra budou zase všechny dny v kalendáříčku modré... takže to jako znamená, že jsi v tom dni provedla nekjakou změnu, kterou si znovu uložila... no doufám, že to chápeš, nevim jak to správně vysvětlit :sunglasses:
27. led 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahha, tak to jsem až takhle nezkoumala..
27. led 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani chytrá :sunglasses: :grinning: :grinning: dík
27. led 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Vzorně se mi daří zaznamenávat data na ff, ale nejde mi tam vložit animovaný metřík cyklu.Vytvořit mi jde,ale neumím si ho vložit nad graf, jak ho máte v odkazech vy.Díky za rady. :grinning:
29. led 2007 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baset, když si ten metřík vytvoříš, získáš adresu na něj, kterou ve fertility nakopíruješ na stránku sharing - home page setup do prázdného okna pod Helpem a uložíš :slight_smile:
29. led 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak se dá ten metřík vytvořit?
29. led 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Grej - z ff je odkaz na Tickerfactory, tam už si to odklikáš :wink:
29. led 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Len, jdu to zkusit:slight_smile:
29. led 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to zvládla Len, ale mám tam teď ty metříky dva. Nový a původní... Bude se ten nový obnovovat vždy každý cyklus nebo se musí dělat pokaždé nový? Jo a jde ten starý nějak vymazat?
Děkuji za rady:slight_smile:
29. led 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, v tomhle si nejsem moc jistá - já tam mám jaksi omylem taky dva,jeden se tam vytvořil nějak sám a počítá a počítá, jako by MS ani nechodila a jsem teď nějaký 60.DC :grinning:
29. led 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm - tak jestli funguje aspoň jeden, tak to tak taky nechám:slight_smile:
29. led 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radši to moc neprovokovat :wink:
29. led 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to zkouším, ale zobrazuje se mi tam pouze ta adresa, tak jsem dnes asi nějak mimo.Nemusí se ještě za tu nakopírovanou adresu zadávat nějaké img nebo tak něco? :astonished: Jsem z toho jelen :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/1830ea
29. led 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale na tomtoo odkazu v diskuzi metřík mám, tak jsem z toho fakt jelen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2007 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já ho mám taky jenom na odkaz v diskuzi :unamused: Přiznávám, že tohle už je nad moje síly a hlavně nad moji počítačovou inteligenci :grinning:
29. led 2007 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek