Fertilityfriend. Technické problémy a dotazy

len
19. pro 2006

Ahoj všichni, existují tu už témata Měření bazální teploty a BT-online, ale připadá mi, že jistá skupina dotazů se stále vrací k tomu samému a odpovědi na ně se opakují.

Jedná se o prográmek ke tvorbě grafů na www.fertilityfriend.com

Rozhodla jsem se proto založit tuhle diskuzi, kde by se řešily jenom technické problémy a dotazy, v úvodu se pokusím zodpovědět na ty nejčastější otázky, na které se ptá většina těch, které s fertility začíná nebo těch, které si svou Angličtinou nejsou příliš jisté 🙂

mmarky
23. pro 2006

Len, tak se mi to podarilo, jsem zaregistrivana 😀 . Naklapala jsem tam vsechny teplotky a uz se tesim na novy cyklus 🙂

ted jeste zkusim vlozit graf
http://www.fertilityfriend.com/home/17d39e

mmarky
23. pro 2006

je, ja jsem sikovna 😎

l26
2. led 2007

poradí mi někdo? všichni mluvíte o grafu,zkoušela jsem kliknout na váš odkaz,ale je v angličtině a ani nevím,jak se s tím dělá a na co to je 😖
kuju kuju 😔

romcatko
2. led 2007

Do grafu se zapisují bazální teploty- lze z něj usuzovat zda a kdy proběhla ovulace atd. Zkus se podívat na začátek stránky, Len to tam krásně všechno překládá.

ift
5. led 2007

ahojte,právě se pokouším poslat sem svůj graf,tak scválně..http://www.fertilityfriend.com/home171ca4 😕

ift
5. led 2007

tak nic,snad jindy 😀 😀

michina
5. led 2007

Ift, stránku nelze najít... ale vložený odkaz vypadá nadejně. Koukni, jestli sis ten raf třeba omylem nesmazala.

Jinak chvála na toho, kdo vymyslel, založil FF !! 😅

ift
5. led 2007

ahoj michi seš tu ještě?já ten graf vytvořila a pak klikla na uložit(doufám 😀 )a pak přes home page setup

ift
5. led 2007

no a teď jsem se zase přihlásila na fertility a graf tam mám

xctij01
7. led 2007

AHoj IFt, je super, že jsi ten graf zvládla! K tomu odkazu - chybí ti tam za home lomítko.Mrkni na odkaz, který vkládala 4 příspěvky nad tebou Mmarky. Zkusila jsem použít odkaz s lomítkem a fungovalo to. Grafík máš krásný 🙂
Jen je ještě potřeba, abys vlezla na stránku home page setup a v dolní části pod položkou UNITS vybrala Celsius. Zatím se ti to ukazuje ve Fahrenheitech.
Jinak jsi šikulka🙂

ift
9. led 2007
romcatko
27. led 2007

Ahojky, Netušíte někdo, proč se v té hlavní tabulce - datumy - některé dny zobrazují modře a jiné fialově?

romcatko
27. led 2007

Myslím ten CALENDAR. Asi to není nijak důležité, spíš by mě to zajímalo. 😅

michina
27. led 2007

Ahoj, romcatko, já si myslím, že jsi ještě registrována jako VIP, tak ti to vypočítává předpokládanou ovulaci, MS a den, kdy je nejlepší se tulit..

romcatko
27. led 2007

VIP už nejsem a nevíc jsem v tom neodhalila žádnou souvislost. 😒

janickabez
27. led 2007

ty fialové se ti ukazují jako fialové, když v nich něco upravíš a uložíš, pak když kompl vypneš a zapneš ho zítra budou zase všechny dny v kalendáříčku modré... takže to jako znamená, že jsi v tom dni provedla nekjakou změnu, kterou si znovu uložila... no doufám, že to chápeš, nevim jak to správně vysvětlit 😎

michina
27. led 2007

Ahha, tak to jsem až takhle nezkoumala..

romcatko
27. led 2007

jani chytrá 😎 😀 😀 dík

bastet
29. led 2007

Ahoj holky.Vzorně se mi daří zaznamenávat data na ff, ale nejde mi tam vložit animovaný metřík cyklu.Vytvořit mi jde,ale neumím si ho vložit nad graf, jak ho máte v odkazech vy.Díky za rady. 😀

len
autor
29. led 2007

Baset, když si ten metřík vytvoříš, získáš adresu na něj, kterou ve fertility nakopíruješ na stránku sharing - home page setup do prázdného okna pod Helpem a uložíš 🙂

xctij01
29. led 2007

holky a jak se dá ten metřík vytvořit?

len
autor
29. led 2007

Grej - z ff je odkaz na Tickerfactory, tam už si to odklikáš 😉

xctij01
29. led 2007

Díky Len, jdu to zkusit🙂

xctij01
29. led 2007

Tak jsem to zvládla Len, ale mám tam teď ty metříky dva. Nový a původní... Bude se ten nový obnovovat vždy každý cyklus nebo se musí dělat pokaždé nový? Jo a jde ten starý nějak vymazat?
Děkuji za rady🙂

len
autor
29. led 2007

No, v tomhle si nejsem moc jistá - já tam mám jaksi omylem taky dva,jeden se tam vytvořil nějak sám a počítá a počítá, jako by MS ani nechodila a jsem teď nějaký 60.DC 😀

xctij01
29. led 2007

Hm - tak jestli funguje aspoň jeden, tak to tak taky nechám🙂

len
autor
29. led 2007

Radši to moc neprovokovat 😉

bastet
29. led 2007

Tak to zkouším, ale zobrazuje se mi tam pouze ta adresa, tak jsem dnes asi nějak mimo.Nemusí se ještě za tu nakopírovanou adresu zadávat nějaké img nebo tak něco? 😲 Jsem z toho jelen 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/1830ea

bastet
29. led 2007

Ale na tomtoo odkazu v diskuzi metřík mám, tak jsem z toho fakt jelen 😀 😀 😀 😀

len
autor
29. led 2007

Já ho mám taky jenom na odkaz v diskuzi 😒 Přiznávám, že tohle už je nad moje síly a hlavně nad moji počítačovou inteligenci 😀