Fertilityfriend. Technické problémy a dotazy

len
19. pro 2006

Ahoj všichni, existují tu už témata Měření bazální teploty a BT-online, ale připadá mi, že jistá skupina dotazů se stále vrací k tomu samému a odpovědi na ně se opakují.

Jedná se o prográmek ke tvorbě grafů na www.fertilityfriend.com

Rozhodla jsem se proto založit tuhle diskuzi, kde by se řešily jenom technické problémy a dotazy, v úvodu se pokusím zodpovědět na ty nejčastější otázky, na které se ptá většina těch, které s fertility začíná nebo těch, které si svou Angličtinou nejsou příliš jisté 🙂

blka
2. zář 2008

Ahoj holky, potřebuju radu. Nejde mi se zaregistrovat ☹ . Co mám dělat? Už jsem to zkusila 2x a nic. Píšou, že mě nemůžou zaregistrovat a mám kontaktovat kamarádky, které jsou už zaregistrované 😀 .

blka
2. zář 2008

Holky, nikdo mi neporadíte, co mám dělat ☹ ?

grej
2. zář 2008

Jediná rada - zkoušej to stále dokola.
Já to musela zkoušet snad dvacetkrát... Kdysi tu kolovala "fáma", že nejde se zaregistrovat dvakrát z jednoho a toho samého počítače. Kdybys to třeba zkoušela z práce a byla tam nějaká holka, která to zkoušela už před tebou, tak by to třeba nešlo. Ale mě se to nezdá. Já to zkoušla z několika počítačů a prostě to nešlo.

Holt to chce pevný nervy 😉

blka
2. zář 2008

Aspoň jedna hodná duše, která se mě ujala 😉 . Jo, tak já to teda budu zkoušet. U nás v práci PC okupuju jenom já a pochybuju, že kolegyně jsou přihlášené. Navíc, každý PC má jinou IP adresu (aspoň myslím 😅 ). Tak já jdu zkoušet. Díky, díky

grej
2. zář 2008

Nemáš zač Blka🙂 Kdybych si toho všimla dřív, tak jsi měla odpověď hned🙂
No právě, že má každý PC jinou IP. A pokud už se někdy někdo registroval z uričté IP, tak by pak nemělo jít přihlásit se někomu jinýmu z též IP adresy. Ale jak říkám, mě to přijde jako blbost.

Takže zkoušej zkoušej 😉

blka
4. zář 2008

Holky, tak to pořád zkouším, několikrát denně a nic ☹ .

Píše mi to toto: Unfortunately your request for membership could not be processed favorably at this time.
If you have a friend who is already a member you may want to ask her to invite you using the FertilityFriend.com's referral program.

Chápu to správně, že teď mě nejde zaregistrovat?

martek
4. zář 2008

blka, me to na jare taky neslo.....sem se na to vykaslala a tedka v srpnu uplne bez problemu.... dej tomu cas 😉

blka
4. zář 2008

Jéžiš, tak dlouho? A kam sis ty hodnoty zapisovala? Já si to zatím píšu do kalendáře, ale chtěla bych vidět grafík 😀

martek
4. zář 2008

ja si v tu dobu nemerila.... 😀
nerikam, ze musis cekat ctvrt roku, proste to zkousej

a i kdyz pisu do fertility, mam je jeste na www.menstruacni-kalendar.cz

ten ale nevypocita ovuli.... coz me nevypocita ani fertility 🙄

blka
4. zář 2008

Jaktože fertility nevypočítá ovulaci 😕 ? Jsem myslela, že jo.

Na ty stránky mrknu, díky 🙂

martek
4. zář 2008

vsem vypocita, me ne 😀
sem mela spatnej teplomer...ale ted uz mam novej, tak uvidime

drzim palce 😉

blka
4. zář 2008

Aha, tak to jo 😀 .

elana
4. zář 2008

Blka, mně to taky nechtělo zaregistrovat asi 4 měsíce 😠 a jednou jsem to namátkově zkusila (to už jsem měla graf dáááávno na www.wunschkinder.net) a ono to šlo, tak mám teď dva.

Ale přiznám se, že mně FF nepřijde jako žádná výhra, nepočítám-li, že WK je hezčí a barevnější, tak na moje grafy je i přesnější, třeba mi vyznačí ovu, ale FF zatím ne a potřebuje další hodnoty, nebo už se i stalo, že WK si byl jist hned a FF mi pět dní po označení ovu (v jiný den než WK) napsal, že přehodnocuje a hodil mi ji tam, kde ji WK měl už skoro týden...

Akorát na WK je nutný znát alespoň základy němčiny, ale dá se v pohodě. Většina těch biologických termínů (Temperatur, Ovulation apod.) je stejně mezinárodní🙂

blka
8. zář 2008

Elana: já jsem si všimla až teď, že jsi mi napsala 😅 . Mrknu na to, děkuji 🙂 . Nějaké základy němčiny mám z gymplu, tak uvidím 😉

blka
8. zář 2008

Elana: děkuji, už jsem zaregistrovaná a mám namalovaný grafík 😵

elana
8. zář 2008

Tak prima🙂 Tak ať je ten první graf zároveň posledním-s pozitivním testem😉

katuska23
8. zář 2008

Jinak kdo by chtěl český graf:www.menstruacni-kalendar.cz 😉

blka
9. zář 2008

Elana: děkuji 🙂

venuss
30. zář 2008

AHOJ holky,prosim potrebovala bych poradit, nevim jak prepnout na stupne celsia?poradite mi?

len
autor
30. zář 2008

Venuss, pod každým grafem je dole tlačítko "view in celsius" 🙂 Pokud to chceš v osobním nastavení, tak v levém sloupci "settings" - "charting options" a pak v kolonce "units" zaklikneš Celsia 🙂

bosorkajarka
30. zář 2008

Ahoj holky necetla jsem to cely tak nevim mozna jste to uz probirali, ale potrebovala bych poradit. Chtela bych si zaplatit VIP clenstvi ale nemam platebni kartu, kterou se da platit na netu, jsou i jine moznosti???
Moc prosim o radu.

len
autor
30. zář 2008

Bosorka, nejsnazší asi bude poprosit nějakého kamaráda/ známého/ rodinného příslušníka, který takovou kartu má a ty mu pak peníze dáš na ruku 😉

bosorkajarka
30. zář 2008

hmmm tak ja se skusim po nekom poohlednout 😒
moc dekuju za odpoved

len
autor
30. zář 2008

No, není zač... Oni ještě nabízejí platbu přes Paypal nebo kagi.com, ale s tím nemám zkušenost. Najít někoho s kartou je asi nejjednodušší... Popř. jim tam zkus napsat, jestli třeba nejdou poslat peníze někam na účet, ale ceny mezinárodních převodů jsou takové, že se to asi nevyplatí (jestli to vůbec jde) 😕

venuss
1. říj 2008

len dekuji,ja uz na to přišla. 🙂 měřím terpve 3-ti den,takze jsem v tom docela novacek.

katuska23
1. lis 2008

Ahoj holky mám dotaz,chci začít měřit opět BT,jen jsem zmatená,před laparkou jsem brala norethisteron,23.10.poslední,24.10 mě operovali a ten den jsem začala krvácet,operovali mě i normálně,krvácela jsem hodně silně.Můžu to považovat za mrchu?A lze nějakým způsobem na fertility poznamenat operaci?

navia
23. bře 2009

Holky, poradíte mi? Já neumím anglicky...potřebovala bych ve FF zadávat bolesti v podbřišku...souvisejí určitě s ovu, to mám vyzkoušené. Můžu to tam někam nacpat?
a za druhé - můžu si někde změnit heslo na vlastní?
Díky

mysinulinka
21. srp 2009

ahojky holky.. od března se snažíme o miminko,ale nedaří se,tak jsem si začala měřit bazálku. Ale podle naměřených teplot nevím,nevím,jestli proběhla ovu... na těch angl.stránkách mi to ukazuje že jo(teda jestli to správně chápu),ale nevím,když všichni píšou jak maj vysoký teploty a já nic.. http://www.fertilityfriend.com/home/297a57 kdyby jste se někdo podíval a řekl mi co a jak... ☹

pajass
22. srp 2009

mysinu... vypadá to, že ano, že podle zvýšení teplot proběhla ovulace... někdo má po ovu nad 37 a já třeba jenom 36,6, buď v klidu

jessika
15. lis 2009

Holky, mrknete prosim na muj graf. Moc se v tom nevyznam. FF mi urcil ovulaci na 14. den cyklu a pritom jsem den predem mela test negativni a 15. den pozitivni. Ani teploty nejsou moc prukazne. Merim v puse. O hlenu jsem uz psala, nepodarilo se mi ho urcit, prijde mi porad skoro stejny.

http://www.fertilityfriend.com/home/jessika