Fertilityfriend. Technické problémy a dotazy

len
19. pro 2006

Ahoj všichni, existují tu už témata Měření bazální teploty a BT-online, ale připadá mi, že jistá skupina dotazů se stále vrací k tomu samému a odpovědi na ně se opakují.

Jedná se o prográmek ke tvorbě grafů na www.fertilityfriend.com

Rozhodla jsem se proto založit tuhle diskuzi, kde by se řešily jenom technické problémy a dotazy, v úvodu se pokusím zodpovědět na ty nejčastější otázky, na které se ptá většina těch, které s fertility začíná nebo těch, které si svou Angličtinou nejsou příliš jisté 🙂

lavazzza
22. únor 2008

Já vím jen jsem chtěla slyšet názor

kvikvicek
22. únor 2008

Len: chtela jsem se jen zeptat, holky kdyz vkladaji grafy do diskuzi, vsimla jsem si, ze maji nad grafem takovy pruh, ktery je barevny a treba tam leze slimacek nebo tam jsou jine blbinky. Nevis nahodou o co se jedna? a jak to jde vytvorit?, nejsem anglictinar, ridim se tvymi radamy 🙂 dekuji

len
autor
22. únor 2008

Kvivicek, myslím, že na stránkách FF je odkaz na tickerfactory - tam si ten proužek vytvoříš a ono ti to vygeneruje adresu, kterou pak uložíš na homepage setup. Podrobněji už si to bohužel nepamatuju, i když to tam mám taky 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/Len

kvikvicek
22. únor 2008

eee, tak to mam blbe

len
autor
22. únor 2008

Tvoje adresa zůstane pořád stejná - http://www.fertilityfriend.com/home/1ef00d
Ovšem na home page setup musíš do toho okénka vložit celou adresu vygenerovanou tickerfactory a pak to uložit... Nebo se zkus zeptat někoho, kdo to nedělal před dvěma rokama jako já 😀

kvikvicek
22. únor 2008

tak prd 😖

len
autor
22. únor 2008

No, pokud jsi tam chtěla vložit tu fialovou tabulku, tak ta tam je, pokud nějaký metřík, tak vážně prd 😉

jovi
22. únor 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/1e1453 čím to může být, že mám taknízké poovulační teploty?

kvikvicek
22. únor 2008

http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_de... Len prosim Te kukni na to, mam to vytvoreny a ted nevim co dal, jestli to dobre chapu, mam to ulozit, jenze nevim presne co a jak to potvrdit aby se to ulozilo, jsem z toho jelen

kvikvicek
22. únor 2008

ja tam chci zabicku 😀 😀

len
autor
22. únor 2008

Jovi, však ony stoupnou, ještě je brzy 😉
Kvivicek, já žádnou žabičku nevidím 😀
Ideální by asi bylo, dohodnout se s někým, kdo si to tam nedávno dával, zaslat mu jméno a heslo a on by to tam pak vložil...

kvikvicek
22. únor 2008

tak ju, ja nekoho vyhledam, ja ci tu zabicku 😀

jovi
22. únor 2008

kvikvicek: já jsme si kopretiny taky udělala až teď co jsme o tom četla....do home page setup jsem si zkopírovala ten cod hotovýho "metříku" ...(utvoříš si ten metřík a zkopíruješ bbCode) do jediního volnýho okýnka... pod Text color a Hepl

kvikvicek
22. únor 2008

holky tak jsem to zvladla a mam tam zabicku, ale byl to hnus fialovej to tam nastavit 😝 😀 dekuji za spolupraci vsem 😀

len
autor
22. únor 2008

Super 🙂

kvikvicek
22. únor 2008

bud se to nastavuje primo na fertility, nebo ma fertility takovou podstranku, kde si vyberes obrazek podle toho k cemu ho chces, bud jako dny cyklu, nebo tehotenstvi, nebo narozky a jine kravinky, pak vyberes styl, bud vam tam bude skakat nejakej zivocich na tom meritku a jine a nebo to bude jen barevny prouzek. Podle toho jakej styl vyberete, vybirate prouzek, nebo prouzek a zivocicha( nebo miminka a jine) pak je pekelnej des nastavit tam nejake hodnoty, nastavovala jsem dny cyklu,tak to slo, chtelo to po me i heslo, pod kterim se prihlasuju a pak se to potvrdi a vygeneruje to silenou adresu ten bbCode, ten se zkopiruje a ulozi na sharing - home page setup, je tam velky okno, tak tam, to nejde prehlidnout a dole se to potvrdi . a je to ulozeny 😝 😝 😝 jenze me se jeste zobrazoval stary preddefinovany obrazek, fialovy prouzek , tak jsem ho smazala ,ale nez jsem na to prisla 🙄

kvikvicek
22. únor 2008

holky jeste jsem se chtela zeptat, kdyz chci aby graf nebral v uvahu tri teploty, jsou po sobe a dost zkreslene, a spojil mnou urcene, jak se to dela, ona by se tam mela ukazat prerusovana carka. Obdivuju len jak dokaze dat dva grafy do sebe pro srovnani, to mi prijde jako mistrovske dilo 😎

grej
22. únor 2008

Kvikicek - když si najedeš na ten daný den, který chceš změnit, tak vedle teploty je políčko "discarded". To zaškrtneš a ono to tu teplotu nebude brát v potaz.

len
autor
22. únor 2008

Jo, takhle potom vypadá graf, který je hooodně discarded 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/Len

kvikvicek
22. únor 2008

tak to je dost dobry 😀

evulebobule
22. únor 2008

kvikvicek: dělala jsem ten metřík přesně podle tvého popisu. Nastavila jsem si metřík, pak jsem to zkopírovala, dala si sharing, home page setup, vložila do okna a uložila a stejně mi to nejde. Jsem fakt neschopná 😠

vanilka1
18. črc 2008

ahoj, prosim jak se prepina na stupne celsia.
diky

makoush
24. črc 2008

Ahojda děvčata, tak se po vnitřím přemlouvání dala do pokusů s měřením. Zapisuju do FF, projiždím grafy a MOOOOC děkuju Len za její stránky. Jsou v googlu hned jako první 🙂 a až v této diskuzi jsem zjistila, kdo je vytvořil 😉 Ale teď dotaz, koukám, že většina z vás má teploty okolo 36 - mě se drzí okolo 35,3-35-8 chci se zeptat, je tu některá kdo to má podobně? Jde nějak na FF vyfiltrovat grafy ostatních "podchlazených měřitelek"? 😀

grej
24. črc 2008

Vanilko:
Sharing - Home page setup - a ve spodní části stránky je kolonka Units a u toho se přepíná na Cesia.

Makouš, obávám se, že to asi vyfiltrovat nejde. Leda zkusit filtr podle "lLow Pre-O BBT". To by možná mělo být ono...

len
autor
24. črc 2008

Já bych to tahy zkusila na low pre-o BBT a klidně i low post-o + Celsius... Ale i tak jsou tam málokdy pod 35,5

senja
26. črc 2008

Ahojky holky! Me osobne na FertilityFriendu stvalo, ze po prvnim mesici pouzivani programku se zrusi tzv. "nadstandard". Jednoduse mne prislo, ze pokud nezaplatis, nemas v tom programu nic, a tak jsem radsi vyhledala stranky s grafy BT zdarma 🙂

grej
26. črc 2008

Senja - mě přijde, že na to, abych si tam tvořial grafy, mi stačí i obyčejná verze 😉 Vyhledávání grafů taky funguje a nic víc vlastně nepotřebuju...
A jednou za čas mi dají VIP zdarma, aby mě namlsaly na koupení členství, a to si stáhnu grafy se všemi "dodatky" a stačí mi to 😉

A co jsi našla za stránku, kde máš zdarma i to, co je na FF placené? Vím, že když jsem začínala s grafy, tak byl jen FF a ten německý Wunder... nevim jak dál 😅

bury
26. črc 2008

Ahojte holky.
Já teda používám FF a jsem moc spokojená. Mám zaplacený VIP, stojí mě to asi 17 dolarů na 90 dní - což je skoro nic. Používala jsem dřív i Wunschkinder - grej tak se to jmenuje 🙂 - ale ten je sice možná o malinko hezčí, ale řekla bych že dost zkresluje a není na něj vůbec spoleh. Jinak o jiných stráknách, kde by se dali dělat grafíy taky nevím.