Graf bazální teploty, byla ovulace?

slunicko1991
28. zář 2015

ahojte holky potřebuji radu s grafem 🙂 nevím si sním vubec rady myslite že byla ovulace? a nějak mě vyděsila 5dní stejna teplota...tak to sem měla jen v těhu že my stala teplota několik dní...jenže tady si nejsme jista že ovulace byla.jinak mam 3-4 dny spoždění...děkuji za každou radu 🙂

jullli
29. zář 2015

Myslím že ovulace byla, ale těhotenství se mi nezdá teplota by měla být vyšší než v době MS a máte ji spis na stejno, ale snad někdo poradí líp

slunicko1991
autor
29. zář 2015

@jullli noo nevím pravě na to jak mame vyskakane teploty je divny že celych 5 dni je jedna a ta sama to sem měla akorat v unoru pži těhu...ale nikdy ne tak proto se ptam..noo

alkuska
29. zář 2015

@slunicko1991 A co těhu test? Pro jistotu... jinak mě osobně přijde že ovu asi nebyla, ta teplota je pořád stejná... Mě na záčátku těhu taky stále ale byla výš než před ovulací

slunicko1991
autor
29. zář 2015

@alkuska
@alkuska nevím ja sem nezkoušela nemam ho koupeny.a nemam ho dneska kde koupit ale zitra jdu k mudr na kontrolu tak uvidim co a jak 🙂

slunicko1991
autor
30. zář 2015

ahojte holky posilam grafík co řikate??

pekkaa
30. zář 2015

@slunicko1991 vypada to, ze to je bez ovu ☹( a meris vzdy +- ve stejnou dobu a tam dole?

slunicko1991
autor
30. zář 2015

@pekkaa jojo vždy ve stejnou dobu a tam dole :D uvidime noo co dneksa řekne doktor 🙂

jullli
30. zář 2015

Sluníčko tak co

slunicko1991
autor
30. zář 2015

@jullli Tak holky jsem doma..měly jsme cestu ještě na nakupy do Opavy, a než sem si dala syna do pořadku tak sem tedka zasedla k PC 🙂

Nooo kde teda jako asi začít :roll:
takže moje byvala pani doktorka mě zanedbala, takže mě pan doktor bude davat do pořadku no, Jinak samozdřejmě těhulka nejsem no…a mam teda všechny cykli bez ovulace, nedorusta my sliznice, injekci my pan doktor nedal jelikož by my nepomohla bohužel, a mam taky vaječnik jeden okolo obliten malima cystama kvuli nepřichazejici MS, a at to teda shrnu mam syndrom polycystickych vaječníku bohužel noo :( takže pan doktor my vzal krem uělamy nějake odpběry a uvidise noo…folikuli my nedorustaji takže my ani neprasknou noo :( takže tak za 14dní se mam ukazat a uvidime a domluvime se co dal..ale řikal že my pomuže tak uvidime…

leabella8989
20. říj 2015

nevím

simi1510
5. lis 2015

Ahoj holky,

během poslední mestruace (20.10.-23.10.) BT byla 36,55 - 36,65, od 25.10. byla 36,7-36,8 a dnes ráno 36,4. Poslední cyklus jsem měla přesně po 28 dnech (jindy je to cca 30-32)... Co ovulace?

pekkaa
5. lis 2015

@simi1510 .. Vypada to tak, ze jeste nebyla..

kattyna123
7. únor 2016

Hezke odpoledne,prosim o vase nazory.Myslite,ze se zadarilo?? Tt jen dusik,priznaky jako bolava prsa,ostry cich se take dostavily.Dekuji za nazory.

myjusiatko
7. únor 2016

@kattyna123 ja myslim ze 100% 🙂 Gratulujem. 🙂

kattyna123
7. únor 2016

@myjusiatko Dekuji za podporu, bylo by to uzasne po pul roce snazeni. Jen z ceho usuzujes?? Merim teprve 2.mesic.Dekuji.

myjusiatko
7. únor 2016

@kattyna123 http://www.fertilityfriend.com/home/38c1fd
pretoze som to mala ako ty a merala som prvy mesiac. :D

kattyna123
7. únor 2016

Jeee,mas akorat delsi cyklus,ale jinak ho mame hodne podobny.Kez by.Jeste muze dorazit MS.Ale zatim spise premyslim,do ceho prsa nacpu a smrdi mi,kde co.Mam take trochu vytok a na to,ze bych mela 9-10.2. dostat "mrchu",cipek tvrdy.

juliemichal
7. únor 2016

holky co si myslíte o mém grafu? 😀 od 3DPO hodně silný bílý výtok 😀 jsem s toho fakt jelen nikdy jsem to po ovulaci neměla 😀 a ještě mě i občas pobolívá podbříšek ach jo ☹

@kattyna123 graf je nádherný a určitě jsi těhulka 🙂 pošli dušíka 🙂

myjusiatko
7. únor 2016

@juliemichal z toho este nejde nic povedat. 🙂

juliemichal
7. únor 2016

@myjusiatko děkuji 😀 taky si myslím,ale zaráží mě ta bolest a taky ten výtok ☹ ach jo snad se něco nepokakalo když jsem v 6ti nedělí ☹

kattyna123
7. únor 2016

@juliemichal Tak ovulace probehla,to je zaklad.A krome toho teplotka vypada take slibne.Stejne jako ja...nezbyva nez pockat,jestli ta mrcha cervena nedorazi.Jinak za me...vypada nadejne.

juliemichal
7. únor 2016

@kattyna123 to ano to máš pravdu,ovulka byla a to základ je 🙂 ale fakt mám strach s toho bolesti v podbříška a s toho výtoku ☹ jsem v 6ti nedělí ☹ u tebe to fakt vypadá nádherně a je dobře,že máš dušíka 🙂 určitě těhulka budeš 🙂 moc ti to přeji 🙂 kdy zase budeš testovat? 🙂

kattyna123
7. únor 2016

@juliemichal Zitra odpoledne koupim test,takze asi jeden odpo a dalsi rano.Koupim mamatest.Doufam a verim,ze to vyjde.

juliemichal
7. únor 2016

@kattyna123 mamatestům nevěřím ☹ prý dělají falešné čárky ☹ já mám doma one stepy 😀 zítra jeden vyzkouším 😀 jinak u kluků v těhu jsem používala jedině mamatesty a byla jsem s nimi hodně spokojená 🙂

kattyna123
7. únor 2016

@juliemichal Ted jsem Ti mrkla na profil...snazite se o 4.mimi jako my.

kattyna123
7. únor 2016

@juliemichal Tak myslis,ze mam radeji koupit jiny??

juliemichal
7. únor 2016

@kattyna123 jé a kolik mají dětičky? 🙂 nene snažíme se o třetí mimi,napsala jsem si tam to miminko,které jsem čekala teď ☹ před 25 dny jsem zjistila,že jsem potratila ☹

juliemichal
7. únor 2016

@kattyna123 já bych raději koupila dr max 🙂

kattyna123
7. únor 2016

@juliemichal To me mrzi,omlouvam se.Tak mame 13 leta dvojcata holky a 10 let syna.S novym manzelem se snazime o mimi.

juliemichal
7. únor 2016

@kattyna123 vůbec se omlouvat nemusíš 🙂 já už jsem se s tím konečně smířila a teď se moc těším na // čárky na testíku 🙂 jé tak to máš skoro stejně staré dvojčátka jako je má sestra,ona teď v lednu měla 14 🙂 já mám skoro 7 letého chlapečka a skoro 4 letého chlapečka 🙂 a je to krásné,že se snažíte s novým manželem o miminko,ale už se určitě snažit nebudete muset 🙂 už těhulka jsi ♥