Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

damiana
21. bře 2010

no nasla som to , a mam to tam odfajknute, tak asi ovu nebola podla FF ☹

flamenga
21. bře 2010

damiana FF ti vyznačí ovu, až keď sa ti teploty držia aspoň tri dni hore 🙂

elllla
21. bře 2010

dami, FF ti to vyznaci az ked budu cca 3 teploty zvysene po ovu... dovtedy to nevyznaci....

nini, sakra, to je smola... skusit mozete a uvidis... co ma byt, to bude.. ale ak ti hovorili, ze nemate to riskovat, tak radsej ee... ak ti nehovorili, tak skuste..

soldi
21. bře 2010

natul, urcite to bude este len vo vajickovode a ak Ti nebudu robit hsg malo by to byt v pohode, ako pise ella, co ma byt, to bude 😉 😵

soldi
21. bře 2010

dami, ak chces, tak si skus vyznacit na dalsie dva dni vyssie teplotky a uvidis, ci vyznaci 😉

damiana
21. bře 2010

ahaaaaa, no vidite, zasa som o nieco mudrejšia , ja som myslela, ze to vyznaci, den po 😀 😀 😀 koza som ja 😀 😝
tak uz dufam, ze len stupat budem 😉
dakujeeeeem vam za vysvetlenie kočeny 😉

damiana
21. bře 2010

soldi, nie ja si racej pockam ako ozaj pojde ta moja teploska, ci sa bude pekne driapat hore 😀 😀

nininaa
21. bře 2010

Elli neříkali mi nic 😒 ,ale myslím,že stát se nic nemuže,maximálně neotěhotním 😉
Soldi,zustala ti furt ta natula 😀 😀 , a ta ona sem prý ani nepude ,už má silné//,tak nemá co ukazovat,a já si ten ovu udělala,protože mě pobolívá břicho a mám uplně tmavé bradavky,tak jen tak ze zvědavosti

soldi
21. bře 2010

natul, prepac, ale mne to nina proste k Tebe nesedi 😀

natul, tak mozno ziadna ovu, ale tehu 😉 😵

nininaa
21. bře 2010

soldi to né,kvuli teplotám,ale u ovu mužou být ztmavlé bradavky,jediné co mi nejde k ovu je hustý žlutobílý výtok 😒 ,mm jede pro ten notebook a staví se mi do lékarný ještě pro TT,chcu mít 100% jistotu,že je vše v poho,i když vím,že to není třeba,ale pro klid duše,tech 30 kč není moc 😝 😝

nininaa
21. bře 2010

soldi a moje pravé jm. je Radka,abys v tom měla ještě větší zmatek,myslí,že nebezpečí už nehrozí,tak to mužu napsat 😝

soldi
21. bře 2010

jeeej, radka je krasne meno 😵 a preco si si dala nick natula? aby si bola inkognito?

hmm, husty zltobileby vytok nie je nahodou tehu vytok? natul, mna picne, ak budes tehu 😵 😵 😵 resp. si tehu 😵
kedy pride to Tvoje mlada s tt? 😵

nininaa
21. bře 2010

Soldi nééééé,já měla ovu předevčírem slabší než dnes a výtok,to muže byt i z nervu třeba 😉 .Možná to ještě celé změním a budu pod radkou a dám tam i fotky,už to prdím,mám v tom taky bordel, podle hlenu a čípku to na ovu sice nevypadá,ale ovu mám nádherý,já ho fotila normálně po pul minutě,on mi tmavnul už v té moči,to jsem ještě nezažila,mám z toho velkou radost,že i přes tu cystu moje tělo funguje a že už přinejhorším nejde ten jeden vaječník,tak já už čtyři měsíce po sobě ovuluju a to je pro mě utěšující zpráva víš,já se takhle hlídám jen kvuli tomu,jinak já bych vubec neměřila,kdybych neměla ty potíže ,pokouším se krátce,ale jak píšu,dělám to jen kvuli tomu vaječníku

soldi
21. bře 2010

natul, ale ja uz som si zvykla na natulu 😀 ale mohla by si sem dat foto opat 😵
no neviem, neviem, mne to stale pride, ze si tehu 😵
kedy ides ocikat ten testik? 😵

nininaa
21. bře 2010

Soldi manža jel pro ten notebook ale jel trochu dál,takže do 16.00 bude doma,ale soldi nééé,to není možné ani na 1%,mám teploty nízké a MS ikdyž byla malá,ale byla,to určitě né,já chci testnout jen proto,abych se ještě uklidnil,že opravdu né,já byla po MS na gyn.to by eventuelně něco poznal 😉 Ale jo přidám opět fotky a dám se dokupy,po laparce tu bude uplně jiný člověk,protože mi vypadne balvan z těla,já už tu cystu mám hodně dlouho a furt jsem to oddalovala a zkoušela všechno možné,ale už chci mít klid a i když bulím a bojím se,i přesto pujdu a pak chci v klidu otěhotnět,u mě by hrozilo to riziko,že kdybch ji tam nechala,tak počas těhu by se zase plnila tekutinou a to mi nestojí za ty nervy se furt hlídat,já chci těhulit v klidu a ne furt po nemocnicích

zakupanda
21. bře 2010

nininaa píšeš o cystě že ji máš dlouho to jsme na tom byli stejně já před těhu na ně taky hodně trpěla časté zánět močáku a cysta tam pak jsem otěhotněla cysta byla po celou dobu těhu a doktorka mi říkala bud se po porodu vyplaví nebo zůstane a mě po porodu zmizla odplavila se sama takže u tebe by to chtělo asi co nejdřív otěhu aby jsi měla od ní klid.

nininaa
21. bře 2010

zaku nen,ne těch cyst je hafo druhu a já mám takovou,která tem je už pár let 😵 😵 ane a ne pryč je tenkostěnná napuštěna kapalinou a mívala furt kolem 8cm,a během tří týdnu v těhu narostla na 15,což byla hruza ,měla jsem v sobě balon 😲 😲 ,tak mi udělali punci u toho potratu a zustal tam ten obal,ktrý se ne a ne vstřebat,takže to prostě musí ven,já už to nebudu u dalšího těhu riskovat.A já jako tak netrpím na cystu,mám furt jen tu jednu,takže aspon tak

soldi
21. bře 2010

natul, no dobre, ja Ta presviedcat nebudem 😉
ale si zober, ze takto o tyzden budes mat po starostiach, nebude to super pocit? ziadna cysta, nic. to uz budes mat aj ranky zahojene 🙂

inac, baby, ktore sa vyznate v ovu testoch? som si robila teraz dalsi, dodrzala som vsetky podmienky a je uplne bielunky, ani naznak ducha.
myslite ze mohol byt vcera pozitivny cez den? ze som to len nestihla, kedze som robila rano o 10tej a potom az vecer o 9tej?

zakupanda
21. bře 2010

nininaa ahä 😉

nininaa
21. bře 2010

soldi a tys měla včera slabší // né? a dneska nic ale zase máš nizkou teplotu,ty jo to fakt nevím 😒 😒 😒 ,kde jsou expertky na ovu,katka a spol.Já ti bohužel neporadím,já ho čistě bíly neměla snad nikdy,vždycky tam mám aspn nádeh.
Ale je možné,žes ji nezastihla,akorát nevím,jak rychlé klesá LH hormon na testu,jestli jeden den poz.testík a druhý den už bělounký,že by to tak rychle kleslo?no 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 .Jinak soldi já vím,že to bude uleva a velká,a už konečně budu v klidu plánovat mimi,ted jen se překonat a vydržet ten muj posraný strach,

soldi
21. bře 2010

natul, no praveze vcera rano bol asi najsilnejsi, ale stale slaby, potom vecer slabol a dnes uz nic. Lh moze vystupat velmi rychlo to viem, aj albi to tak ma. a keby bol vcera teoreticky pozitivny, tak dnes by mohla byt teoreticky ovu, co by sedelo s teplotou, lebo vacsinou to tak byva, ze v den ovu klesne dolu, a potom vystupa.

natul, fakt sa laparky neboj. uvidis, ze to bude v pohode 🙂 je to urcite lepsie, nez keby Ti mali napriklad mandle vyberat 😉

nininaa
21. bře 2010

tak v tom případě podle toho co píšeš,tak už asi byla,ted jen vydržet co teploty , 😉 😉 🙂 .
Soldi zvládli to jiní,tak proč bych to hernajs nezvládla já,já se takhle uklidnuju 😵 😵 😵 ,mám udělané kompletní vyšetření krve a vše je v poho,tak myslím,že to zvládnu,musím 😉

pobezka
21. bře 2010

baby, ahojte 😉

som po nočnej /stres+málo spánku/

http://www.fertilityfriend.com/home/2ba3c2
a toto, mám tam tú teplotku nechať??

soldi
21. bře 2010

pobezka, aku mas foto 🙂 my z takej robime nalepku na stenu 🙂

asi tam tu teplotu nerataj, daj ju discharged.

natul, no vsak prave, dufam, ze zajtra mi teplota stupne 🙂
a kedy vlastne ides do nemocky? az v utorok rano, ci uz zajtra?

pobezka
21. bře 2010

vďaka soldi, to som si raz stiahla z netu /taká mačka s pavúčikom 🙂 /

inak dnes už som rátala že teplotka bude hore, ale až tak...

soldi
21. bře 2010

pobezka, to nebola otazka, to bolo ze: jeeej, aku mas foto!!! 😀

pobezka, vsak uvidis podla dalsich dni. ale ked je natolko ovplyvnena, tak to je asi zbytocne. trebalo mat aspon 6 hodin kludu pred meranim. ak si mala, tak ju tam nechaj 🙂

toja
21. bře 2010

ahojte

pobezka
21. bře 2010

soldi= 🙂

nie spala som 2 hodinky ☹ ☹

soldi
21. bře 2010

ahoj toji 🙂 robila som aj dnes ovu test a bol uplne biely. vychadza mi to tak, ze som vcera nestihla peak 🙂
teda, vychadza mi to tak, ak zajtra teplotka stupne 🙂

pobezka, tak si ju daj prec. uvidis ako sa to bude vyvijat podla dalsich teplot. 😉

toja
21. bře 2010

soldi vidiiiiiis,takze mas ovu dnes, uz si znasilnila manzela? 🙂 zajtra stupnes. som si aj myslela,lebo ten pravy vytok si mala tusim tri dni dozadu?