• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
moni, ty mas cukrovku??
12. pro 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri...ešte sa jej treba dožiť::slight_smile:))
12. pro 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: 30000padlo, ja som 30001 :slight_smile:
12. pro 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, si to vyhrala :grinning:
12. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam zacínajucu slabu cukrovku vraj.. teraz cakam na jedno vysetrenie ktoré bude v januari a podla toho sa mi nasadi liecba. Neblokuje to ovu ale robi problemy otehu.. su pripady že žena s cukrovkou otehu, ale mne to zrejme asi robi problem kedže stále nič.. aj dr si to myslí... :unamused:
12. pro 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. pro 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som pripad, mam DM 1.typu uz 12 rokov a otehotnela som na 2. cyklus..
takze treba to len vyladit a mozno to pojde,,
a je samozrejme pravda ze zena s vyssiou hladinou cukru tazsie otehu,,,
12. pro 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm to som nevedela :confused:
12. pro 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby strasne som sa pobavila na tomto grafe ta bola tehotna hned po mrche :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/112802.html
12. pro 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, to si nevedela, takze teraz uz vies :grinning:
12. pro 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujemm :slight_smile:
12. pro 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspinka to co je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
12. pro 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka ved to teraz dedukujme ona este nemala ani ovu len skoncila mrchu a huuuups je tehu :grinning:
12. pro 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak dlho som vam nedala moj graf taky neuplny ale je :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/2450f9
12. pro 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je nejaka optimistka :grinning:
12. pro 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem doma byli jsme na drbu...lauritko děkuji!!!ani nemluvím a čekám co bude.... :confused: :confused: :confused:
12. pro 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/jursoni
vcera sme nakoniec dostali 1/slovom jeden/ovutest - tensom nadsena dnes urobila a nic...negat :cry:
Inak dnes rano o 5,00 som oblizla ovumikroskop a o 9,00 rana neuverite, ale normalne vianoce. Prvy krat som videla paprad a na okoli mini gulky. :grinning:
12. pro 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka, tak by si tie vianoce mala vyuzit :wink: :dizzy_face:
12. pro 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc se omlouvám, ale můžete mi prosím říct, jestli mám naději nebo ne? Měřím poprvé a ještě se v tom moc nevyznám. A vy už jste "pár" grafů viděly :wink: .Jinak je to už čtvrté snažení, tak už se mi docela ztrácí optimismus, ale samozřejmě vím, že jsou na tom některé holky hůř. Děkuju

http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b
12. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luli ten OPK test si robila ovulacny?? boli obidve ciarky pozitivne ??? :confused:
12. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka, to nedělala jsem si ovulační test, ale poznala jsem ovulaci podle bolesti podbřišku a to o sobě dávalo docela hlasitě vědět. Jinak FF vyznačil ovulku až ten další den (5.12). A nevěděla jsem, jak jinak si označit ovulku než tím testem.
12. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luli ja by som si tou ovulaciou ista nebola, ked to das prec co sa stane ?? a co vcera nepozorovala si hlien ?, dnes ti teplota dost vyskocila, ak sa tam teploty budu drzat, povedala by som, ze mohla byt len vcera. ake dlhe cykly mavas ?

alebo si pila vcera alkohol ? :slight_smile: prepac, nic v zlom, len chcem zistit, ze co, lebo tie teploty ti velmi skacu.
12. pro 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi, vsak sme vyuzili :wink: , ale moc tym Vianociam neverim, lebo ovu test bol cisto negat, len slaba druhá /. Aj ked, mozno som ho robila skoro - okolo 12,00 a pred tym som vypila kavu. No bohvie...Inak meriam aj v ustach a tam bol dnes pokles BT - http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=75320/nummer=2
Uvidime, co zajtra. :rolling_eyes:
12. pro 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když si odstranim ten pozitivní ovu test, tak mi FF vyznačí ovulaci 15DC. Jinak já jsem měla cykly 34DC a minule 27DC. Takže za pět dní by tu mrška měla být. Včera jsem nic nepila, byl to normální den jako vždycky. Někdo mi říkal, že ten 5 DPO vypadá jako uhnizďování vajíčka, ale že to se uvidí jestli to tak je nebo ne.

Lauritka jseš hodná, že mi radíš. Moc ti děkuju :wink:
12. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulii, myslim, ze 5DPO je skoro na implant. dip. Ale vsetko je mozne. Citala som, ze vacsinou pokles je okolo 7-10 DPO. Ale Lauritka je fakt profik, ta ti poradi ovela lepsie. :wink:
12. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka děkuju. Jsem fakt hrozně napjatá, tohle čekání po ovulaci mě fakt nebaví :grinning:
12. pro 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne nieco hovor, ja som nervak, vsetko hned a zaraz a 100 percentne. A toto cakanie na ovulku a na mrchu je strasne.... :angry: :angry: :angry: Nedajboze, ked meska... :angry:
12. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky zrovna nejsem obdařená trpělivostí :sunglasses:
12. pro 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u niektorych zien byva pokles aj na 5 DPo.. ale napriek tomu sa ti tie teploty nejak nedrzali hore doteraz, a tie predovulacne skoky su tam tiez take vselijake. ak by si mala zase cyklus 34 dnovy, tak ovulacia by sedela na vcera.
uvidime dalsie teploty, a ten pozitivny ovu test si neznac, lebo to nie je objektivne. pocity si mala ano, ale aby to potom program vedel vyhodnotit.
12. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi je chyba, ze nad tym stale spekulujem...keby sa dalo na to nemysliet a sustredit sa na nieco ine...ale to sa len tak neda, teda aspon mne nie. :unamused: Niekedy si pripadam ako maly psychopatik. Rano zmerat teplotu, event. aj oliznut mikroskop, zapisat teplotu, na WC skontrolovat krcok,skontrolovat mikrokroskop, rozculit sa, ze tam nic nevidim, rozculit sa- ze teplota sa nemeni, alebo meni -ale nie tak ako som cakala, potom uvarit alchemilovy caj...atd, atd :unamused:
12. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek