• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
ahojte :slight_smile:

ja som už doma, vôôôbec neveim na čom som, krčok je dole ale či sa chystá na tehu či na mrchu neviem posúdiť :rolling_eyes: zatial je tuhý,len to sa môže zmeniť kedy sa tomu zachce :unamused:

salute pozerám že s tebou si to robí čo chce :frowning2: uf...
13. pro 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
janu no nevím je to na prd..... :pensive:
13. pro 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
janu a netestíkovala jsi??
13. pro 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
cez víkend som nebola doma, nedalo sa mi testovať u kamošky :sweat_smile: tak budem až zajtra, ak mrcha nepríde... dnes som 16dpo..kritický deň a zajtra tiež..juj stres :sweat_smile:

a ku dr sa nechystáš? či ešte počkáš?
13. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
nevím počkám co bude tento týden a uvidíme ..
13. pro 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
dúfam že ti to len tento mesiac zblbli hormony a všetko sa dá rýchlo do poriadku, musí ťa to stresovať :frowning2:
13. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
stresuje mě to ani nevíš jak ,ale co se dá dělat..nějak ale nemocná si nepřipadám -cítím se asi tak pár dní jako na mrchu....
13. pro 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
salute mas to v albume. nechapem , ten dnesny je taky silny ze az :unamused:
13. pro 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritko co myslíš mám nějakou poruchu když mi nic není ..normálně se cítím na mrchu...tak já nevím...
13. pro 2009 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
janusa krcok mas dole a tuhy??? to je dobre;)
13. pro 2009 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
babule a toto je pricina toho ovulacneho krvacnie kuk :

Dalsie varianty cyklu:
hladina FSH môže uviaznuť na prahovej hodnote a nedosiahne strednú hodnotu
folikul zostane v stave dlhotrvajúcej stimulácie
estradiol zostáva na nižšej úrovni než je jeho predovulačný vrchol
výtok môže mať plodné charakteristiky
vnútorná výstelka maternice je natoľko povzbudzovaná k rastu, že môže nastať krvácanie z presakovania
hladina FSH sa môže vrátiť pod prahovú hodnotu
hladina estradiolu sa vráti k nízkym hodnotám
čo má za následok návrat k ZON

vsk pravdepodobnejsie je :
hodnoty FSH začnú opäť stúpať
hladina prekročí prah strednej hodnoty
folikul je povzbudený k ovulácii
so vzostupom progesterónu žena zistí vrchol - náhla zmena k poovulačnej neplodnosti
mechanizmus a časový priebeh ovulácie a poovulačnej fázy je už potom rovnaký ako v ovulačnom cykle s dĺžkou 28 dní
môže sa objaviť určité predovulačné krvácanie alebo špinenie
krvácanie sa zastaví v dôsledku rýchleho vzostupu estradiolu
žena by si mala byť vedomá, že počas takéhoto krvácania sa môže nachádzať v plodnej fáze cyklu
13. pro 2009 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
salute varhujem uz netestuj, pockaj na mrchu a daj si urobit hormonalny profil :unamused: nic lepsie ma nenapada, to si uz neviem rady. to nie je mozne takto zvyseny LH taku dlhu dobu-ked to nie je tehu. :cry:
13. pro 2009 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
dobře dobře počkám do středy na mrchu a pokud ne půjdu k lékaři..nevím...mám ještě jeden ovu test a těhu test ..těhu jsem ted počurala tak uvidím a ovu poslední udělám zítra odpoledne a tím končím...je to na nerva přímo mě to vytáčí ..
13. pro 2009 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ved prave, to je akurat dobre na zblaznenie :frowning2: spytaj sa ho na tie testy, povedz ze ich mas pozitivne uz od 25.11 a ukaz mu aj graf, ak na to teda veri....
13. pro 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
babyyyyyyyyyy ja sa asi poseriem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja mam dost znacny tien na tehu teste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takato som vyzgerena a verim mu,silno citim,ze som tehu a ze to vyjde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: robila som ho pred chvilkou a druha tam bola asi do 1 minuty este stale sa sfarbuje odfotim co chvila
13. pro 2009 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
len prosim,prosim negratulujte mi ,len ked tak tfuj....
13. pro 2009 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
grokaaaaaaaaaaa :dizzy_face: tak tvoje pocity neklamaliiiiii a ta choroba je krasny priznaaaaak. hlavne sa skoro vyliec!!!! :sweat_smile:
13. pro 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka teplotu uz vobec nemam,mala som len vtedy jednu noc,neviem z coho,ale akurat mi je na vracanie,nie moc,ale citim zaludok a boli ma hlava
13. pro 2009 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka nevies ako si dam sipku na tu druhu ciarku aby ste videli kde je?lebo na foto je slabo vidiet
13. pro 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
máš pravdu lauritko už je mi až trapně..dobře poslala jsem ti ministíneček na těhu..prostě ....nervy a nic víc
groka, nech vsetko ide tak ako ma :wink: ktory den cyklu si? neviem najst graf :sweat_smile: :sunglasses:
no tusim v progame na upravu fotiek,. ale nemusis, ja mam vycvicene oko. :grinning:
13. pro 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
groka!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pššššššššššššššššt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. pro 2009 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
salute no predtym si mala silnejsi tienik sa mi zda :unamused: je to asi nejaka porucha sakra, ale fakt netusim co je vo veci. :fearful:
13. pro 2009 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/groka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aj tt si dam :grinning: :grinning: :grinning: v oktobri som si nedala,teraz si dam,aby mi to pri nieslo stastie,tak :grinning: len neviem aky TP si mam dat :sweat_smile:
13. pro 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no ted je po zaschnutí poslala jsem ti je a už nebudu...blbnu z toho...přiznávám ,ale kdo by neblbnul vid??kort když tak dlouho už na mimi čekáme .... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
13. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
groka nemas digitalny fotak ?? s tym by to bolo urcite vidno viac. le nieco ruzove sa tam crta :grinning:

ok salute dam to este do albmu, ale keby to bolo tehu, muselo by to uz silniet :cry:
13. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
groka, asi mam spinavy pc :sweat_smile: nazivo je to urcite lepsie vidiet :wink:
13. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
groka jejda jejda at ti jenom sílí kočko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. pro 2009 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek