• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
tak ja som robila test a sú tam // jasné viditeľné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: odfotím ked mm zaspí, akurát šiel do hajan :grinning:
13. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
janusa ;) no inac to ani nemohlo dopadnut, ten ruzovy tienik v piatok vravel za vsetko :wink: ty si brala femi kvapky len prvy mesiac ?? :grinning:
13. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pekne sa na to tu zatehulkovuje :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
janusa super :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri áno :grinning: pred ovu som si dávala 3x denne, a po ovu 2x denne :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééé další těhulinka jééé to je krása :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dnes nezaspím :grinning:
13. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
janu a ty jsi neměřila??no tedy třetí dítě to je krása závidím v dobrém..honem honem testík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
janusa :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je parada,som v soku,som ta navnadila?hod graf ak mas
13. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka co doma už jsi se pochlubila?? :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/janusa posledné 3 dni som nemerala ...
13. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka :grinning: hej hej navnadila, a aj kamošky že testuj už budú bakule :grinning: no bakule to nie sú ale sú tam // :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne ,hadica :grinning:
13. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute no coment :zipper_mouth: asi to musi chlapec predychat,on je z tych ktori neveri,uveri asi az ked bude citit pod rukou pohyby
13. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
janusa tak ale thuj,thuj,...
13. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však on uvěří to se neboj!!no zítra ráno zase budeš testíkovat né,?a jak ti je??
13. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
janusa ja teda zaspim a jak drevo,ani SS sa mi nechce kukat,tak ma boli hlava halvne ked vstavat z postele,z gauca,ale tak sama neviem dokedy vydzrim
13. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute nie asi az o 2 dni neskor,nie obden,lebo mam uz len 1 testik a viac nechcem kupovat,chcem mat krasne // a potom dost

jak mi je?co ja viem,okrem tej bolesti hlavy,,,nechutia mi veci za ktore by som dala zivot,napr.cokolada...strasne ma smadi a az dnes mam prvy krat tusim od ovuly tahavy hlien taky do zlta,inak nic,akurat v robote som mala mokro a picha ma v podbrusku ale na mrchu vobec,co inak mavam,akurat ked som mala tie horucky tak ma strasne bolelo brucho a krize,odvtedy nie...ja som uz v piatok bola na betom presvedcena od rana ze som tehu,lebo ja a nic nedat do ust a tak ma nadrapovalo ale ked uz vecer horucky hned som sa aj rozlucila s tehu,ze to nemoze vydrzat
13. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si ešte vravím že super že je ss :grinning: lebo by som aj tak čumela do blba v posteli ... inak môj prvý príznak a podnet na testovanie bol, že som sa ráno vycikala a za polhodku mi bolo treba znova :fearful: a tak vznikol môj duch v piatok :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak ja osm vobec necakala nieco dnes na teste,uz len z dovodu ze som ho robila pobede a som malo dni po ovu a dokonca som ani nevyskala od radosti ako minule,tesim sa velmi,beriem to asi tak,ze to ma by teraz a v poriadku uz
13. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka gratulujem :wink:
13. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je krása mám radost a čekám na ostatní holky aby se jim povedlo a i mě!!No mokro mám i já ...a to je divné ,ale já jsem kýblu tulili jsme se ale to těhu být nemůžu
13. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute sprav si konecne normalny test to je rozksaz

veji dik
13. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
januš už huš sem s testíkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute no idem na toooo hádam nebude rozmazaná foto ako sa mi klepú ruky :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
těším se a budu slintat!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
janus, aj ja cakam chcem to vidiet,, :grinning:
13. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka mamatest je normální ne??no nejsem těhule tak žádný test to neukáže :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
13. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to tam je :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
janusa krááása nic víc ...Kráása co je to za testík??Nádhera super
13. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek