• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
dia hore makky otvor.
15. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute:bude lépe určitě...on je ted chytrý :slight_smile: on ted žije zábavou..
hmm dáváš mu peníze víš jestli ví že když dojde za maminkou že vždy se mu to promine nebo tak :slight_smile: jak to děláš?nedáváš mu třeba jen zaslouženě?

některý rodič to třeba udělá už i tak..že řekne si dospělý,když se nebudeš učit tak si běž někam vydělat třeba.na tu tvou zábavu.hmm..to nee? :wink:
15. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc a kde si zohnala tie femi kapky???
ja som ich užívala od prvého dňa cyklu, teda hneť ako prišla mrcha.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no občas mu dám ,ale hlavně naši ho podporují ..bohužel....nerada o tom mluvím ale snad se to vybarví k lepšímu
15. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
este ich nemam ale v lekarni mi ich objednaju a este v ten den pridu :wink: len ze ci sa oplati ich objednat este teraz a zacat od 8dc alebo pockat na bud.cyklus a zacat od 1dc...
15. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ho mam stale dole, lahko ho nahmatam a je otvoreny teda aspon vcera bol taky, dnes som uz nekuk,,
ale asi chudak nestihol ist hore, kedze uz som dostala :grinning:
15. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v ktorej lekárni ja som ich kúpila v carrefoure a Ty???
oplatí sa, veď tým nič nestratíš, keď nestihnú zabrať tento cyklus, tak aspoň rýchlejšie zaberú na druhý cyklus.....
15. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli moja mama pracuje v lekarni :wink:
15. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
socicc jeeej tak to by si mala o všetkých možných liekoch vedieť všetko......

babule kŕčok má byť teda pred ovu a v čase ovu hore a mäkký, ja som z toho stále jeleň
???
15. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc som Ťa premenovala na socicc prepáč.... :wink:
15. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli da sa povedat ze nieco sa na mna nalepilo... ale o femi sme sa este nebavili :grinning:
15. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to keby bola moja mama v lekárni, tak sa má po chlebe...
by som to od nej všetko ťahala....hihi
15. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
krčok:

počas ovu: hore (ťažko nájditeľný :grinning:) a mäkký

po ovu: dole (hneď naňho natrafíte) a tvrdý ako špička nosa

pred mrchou: hore a mäkký

v prípade tehotenstva: ostáva dole a tvrdý (je pevný a neotvára sa, aby bábätko nevypadlo :wink: :grinning: )
15. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj bože flamenga, díííík ešte zistiť, že hmatám to správne..... :grinning: :grinning: :grinning:
aj tak to za chvíľu zabudnem... :sweat_smile: :zipper_mouth:
15. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky..no ja krcok som este nikdy neskusila nahmatat ale asi by som ho nedociahla a bala by som sa ci si tam volaco neurobim :pensive:
15. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
som si ten krčok vytlačila, aby som vás tu stým stále neotravovala.... :sunglasses:
15. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi si to půjdu po obědě nahmatat kde ho mám vlastně já...dělám sladké jahodové knedlíčky mnam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
proste si treba zapamätať že počas ovu je mäkký a otvorený, aby sa doň ľahšie dostali bojovníci :grinning: a počas (teda pred krámami) je takisto mäkký a otvorený, aby lepšie odtekala krv :zipper_mouth:

Po ovu sa zatvára a tvrdý - pevný, aby prípadné oplodnené vajko neutieklo :wink: a v prípade tehotenstva takisto ostáva tvrdý a pevný, aby nevypadlo bábätko :wink:

:grinning:
15. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga, tak teraz si nam to vysletlila tak polopate, ze to uz musime pochopit :wink: teraz to si aj ja uz zapamatam :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam tak Ty to môžeš ísť normálne vyučovať.....kráááásne si mi to vysvetlila ďakujeeeeeeeeeeeem :wink: :grinning:
15. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já ho mám dole hned ho nahmatám ale tvrdý se mi nezdá asi měkký a dlouhý nějaký asi ..a mám na něm bílí hleník... :pensive: :pensive: :pensive:
15. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooj baby... :grinning:

"musím vedieť vysvetľovať"... však som učka :sweat_smile: :grinning:
15. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute to "tvrdý" - "mäkký" nešlo ani mne veľmi rozoznávať... ale u mňa bola hlavným indikátorom poloha: hore-dole :slight_smile:

a ešte baby... aj ten krčok je dobré sledovať v rovnaký čas počas dňa, pretože si zvykne pochodovať a jeho poloha sa trošku mení :wink:

napr. ja som si ho skúmala vždy večer po sprche :wink: (čo bolo cca v rovnakú hodinu :slight_smile:)
15. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty si učka júúúúúj a čo učííííš....????
15. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli už viac ako rok nič :unamused: neživí ma školstvo.... stala sa zo mňa dobrovoľne-nasilu kancelárska krysa.... a v podstate ma živí stredná škola....
15. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam - tak ako si to vysvetlila-tak som si to aj ja kedysi davno zapamatala :slight_smile: inak po par mesiacoch skumania uz aj viem rozlisit kedy je makky a tvrdy :slight_smile: a tiez skusam vecer po sprche
15. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím nahmatám ho hned ani ne půl prstíku..tak nevím ...ale zdá se mi dlouhý objedu ho dokola klidně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute taky byva vacsinu cyklu
15. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo??já myslela ,že má být před mrchou krátký jak jsem ted četla..no v čípku se nevyznám a asi v ničem..nevadí... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ty nemozes vediet ci si pred mrchou,ci ?
15. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek