• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
benji, 36 hodin od injekcie
26. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
flame- aha ok... no to je take..clovek nikdy nevie ci sa trafil,alebo netrafil... :unamused:
26. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga to PM tam čo znamená? :slight_smile:
benji dnes to treba roztočiť :wink:
26. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka: dekuji moc za odpoved, no tak udelal mi do kalendárku dneska a zitra milovani a pak od den tak celkem na deset dni, az jsem se divila, tak uvidíme co z toho bude, ale jsem ráda, ze jsem nasla toho dobrého doktora
26. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nella myslím, že ovu bola 13DC, aj keď výtok tomu nenasvedčuje... v ten deň nebol žiadny, až deň po... :angry:
26. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som dvojity pregnyl nemala v moci takmer vobec uz po 3 dnoch
26. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako si do grafu na FF vyznačím, že teplota nie je veľmi dôveryhodná, keďže som túto noc spala nepokojne, často som sa budila....?
26. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga, bud si vedla policka teploty zaskrtnes "discarded" (vtedy nebude zaratavat teplotu do grafu,iba tam bude opustena gulicka) alebo chod nizsie do "specific situation" a zaskrtni sleep deprived (da ti bielu gulicku v mofrom kruzku a do grafu ju zahrnie)
26. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďakujem :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
keď sa tak pozriete na môj graf... čo myslíte? Bola ovu 12 alebo 13DC? Viem, že možno "trošku" sci-fi otázka :grinning: ale zaujíma ma aj cudzí názor - čisto podľa nejakých údajov... nielen ten môj subjektívny, ktorý chce, aby bola ovu 12 DC :grinning:
26. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamen aj to jedno PM mohlo stačiť aj keby bola 13dc :wink: nevies ake boli foliky?
26. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam, skus si nejaku teplotku nahodit na zajtra, potom uvidis, co na to povie FF,potom ti chlapec ukaze :wink:
Ja by som ale povedala, ze 13DC.
Lenze nezufaj,pokial je to kvoli tomu, ze ste cez ovu nic nerobili, muzikovi chlapci kludne mohli pockat az do dalsieho dna :wink:
26. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ria: http://www.fertilityfriend.com/home/21e692 :rolling_eyes: :grinning: :grinning:

nell neviem, ale podľa vnútorného ultrazvuku, ktorý mi bol nedávno robený, podľa vtedajšej veľkosti folikulu a podľa toho, koľko folikul na deň narastie a podľa teploty v grafe :grinning: mi praská až takmer 30 mm vajčisko :grinning:
26. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolko si mala 12dc? 30mm je uz prezrete :unamused:
26. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam a preco si si sama tu ovu naznackovala? FF nechcel? :confused:
26. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ria to mi ff sám takto vyznačil :confused:

nell vtedy keď som bola na ultrazvuk som bola 10DC, folikul bol veľký 15mm a ovu bola 17DC :confused:
26. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
FF to znackoval modrou? Ja som bola v tom, ze ked je to modrou,tak si to oznackuje uzivatelka :confused: Nuz co, clovek sa stale nieco nove uci.
26. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ria ff ti vyznačí modrou, ak si nie je istý, myslím :confused:
26. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco mi ff vyznacil teplotu 37,0 bielym kruzkom? ked som tam nezadavala ziadne ovplyvnenie?
26. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
modrou sa vyznacuje ovu, ked si uzivatelka zada DC predpokladanej ovu.
cervenou znaci FF sam.
magic, asi si merala s nejakym hodinovym rozdielom ako mas povodne nastavene.
26. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja mám potom prečo modrou, keď som si nezadávala sama?
26. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka cudne, v ten den som merala ako obvykle, s hodinovym rozdielom som merala den predtym a to mi vyznacilo modrou gulickou :slight_smile: no aj ff je len program... :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
magic, moze byt, ze mas zadanu nejaku vychodziu teplotu a dnes rano si ju prekrocila.
flamenga, IP
26. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem,... ved je to jedno, mrcha dojde dnes..., zajtra... tak tento cyklus uz neriesim...
idem obedovat, mnam... :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kašľať na to kedy bola-nebola ovu :slight_smile: už to aj tak nevrátim... už len čakať :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky dávám se můj graf - ale je jaký si divky - druhá fáze pěkná houpačka :unamused: :rolling_eyes: ale ovu snad byla a využili jsme jí dostatečně - aspoň doufám, že to tak je :sweat_smile:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=69877/nummer=4
27. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, chcem sa opýtať... bežne meriam o pol siedmej ráno.. dnes som sa zobudila o šiestej, tak som si zmerala teplotu, lebo som sa bála, že o pol siedmej zaspím... bola ledva 36,6 :rolling_eyes: O pol siedmej som merala zas (bez toho, aby som vstala) a už bola 36,8... ktorú by ste brali za tú správnu?
A ešte sa chcem opýtať: je možné, aby som dnes (cca 3-4 deň po ovu) mala silný bielkový výtok? :confused: Ani cez ovu som taký tento mesiac nemala ako dnes... už po... :rolling_eyes:
27. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga - bouhžel, nevím jakou teplotu brát jako tu adekvátní, ale spíše bych řekla tu první :confused: a s výtokem bouhžel také neporadím
27. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami ak mas digitalny, radsej zmeraj dvakrat za sebou.- za polhodinu by ti takto teplota nevyskocila, to sa mi nezda. a ovu vytok sa moze objavit este aj po ovulke.
27. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek