Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

katkaajurko
17. pro 2009

smouli ano pomalicky tmavne-zajtra bude este krajsi...

salute
17. pro 2009

☹ ☹ ☹ ☹ nevyjadřuju se raději...dám do albíka

smoulinkalenka
17. pro 2009

tak už je tam foto aj po zaschnutí...kuk
nebojte babule, ja viem, že to ešte nič neznamená.....ale aj tak mám z toho radosť.... 😀

smoulinkalenka
17. pro 2009

salute 😕

vejinka
17. pro 2009

salute nechaaaapem 😨

salute
17. pro 2009

je tam 😕 😕 😕

salute
17. pro 2009

nechápu to nnic mi není..a pořád pozitivní..na těhu je ministínek na fotce ještě vidět není,ale byl tam hned za mokra ..ne po vyschnutí..no čůrala jsem v Budejkách a hned když jsme dojeli domů tak taky asi tak do půl hodky znova ..tak nevím ten testík..mlčííím a čekám

vejinka
17. pro 2009

salute ty si zahada 😉

vejinka
17. pro 2009

salute to je tehu testik???

flamenga
17. pro 2009

salute tieň na tehu teste ružový alebo sivý?

a stojí ti to za to? Čo si nezájdeš k tomu lekárovi? Stačí aj večer na urgent.... vezmú krv a keď ti tam pripíšu "statim", tak máš výsledky do pár hodín.... a vieš na čom si, čo sa ti tam dole vlastne deje.... druhá baba, ktorá by nemerala teplotu a netestovala je už dávno u lekára na vyvolávačke a vie čo jej je... ty sa takto iba zbytočne trápiš.... prepáč, ale už fakt nechápem 😒 😔

a mlčím.... idem ďalej pracovať.... len mi nedalo nereagovať, lebo toto mi už fakt príde ako "sebatýranie"... sorry za výraz, ale už dávno si mohla mať "záhadu" vyriešenú.... jedna jediná návšteva lekára... ako hovorím, aj večer na centrálnom príjme.... čo už... budiš 🙂

smoulinkalenka
17. pro 2009

salute a to je tehu či ovu testík....šak to je riadna bakuľa....či...teda mne sa to na tienik nepodobá....to ja potom už neviem čo je duch a čo bakuľa 😀

vejinka
17. pro 2009

smouli...no ja neznala si myslim ze je to tehu test..ale ktovie..ak je to tehu test tak neni o com a bezala by som dokimu na potvrdenie 😉

smoulinkalenka
17. pro 2009

vejinka si sa asi pomýlila nie??? ja ešte len čakám na ovulku...si asi myslela salute 😀

salute
17. pro 2009

flamen já nemusím k lékaři pokud ovu byla tak mrcha ještě nemešká a netrápím se jenom jsme rozjely ted ty testíky tak si je jen tak dělám...na vyvolávačku mohu jít až když budu meškat mrchu,,..je zajímavé ,že se tě to tak dotýká??proč??ty bud ráda ,že máš jasno a jsi těhulka..jiné tady testíkujou o sto šest a je klid??já myslím ,že jsme tady od toho aby jsme si testíky ukazovaly...nejsem v ohrožení nejsem hloupá poznala bych to nic mi není...i těhulky si tady i jinde dělaly ovu testíky a nic..neznamená ,že když nejsem těhule nemůžu sem přispívat a pravdivě dávat testy do albumu..promin ,ale pokud ti to vadí tak na to nereaguj a nekoukej se...ale opravdu věř ,že vím ,že mi nic vážného není....

shaarka
17. pro 2009

ja som uz tiez parkrat reagovala na tvoje testy, salute, a dost nechapem, na co robis ovu testy... ???
a vobec - naco robis ovu testy a tehu testy naraz??

preco nejdes ako inteligentna zenska k doktorovi, nedas sa pozriet, nedas si pichnut vyvolavacku?
preco nepoziadas o hormonalny profil? na co cakas?
a ak cakas na MS, tak potom preco testujes ovu testami???

naozaj nerozumiem a trosku mi je luto, ze sa baby tolko tebou zaoberaju, lutuju ta, povzbudzuju. a pritom by si si zasluzila jednu poriadnu na zadok, pretoze nie si posahana pubertacka, ale si dospela zena, matka, takze svihaj k doktorovi a vsetko mu vyrozpravaj!

albao
17. pro 2009

salute: no ty este vyhras kategoriu "prekvapko roka" 😀 😀

salute
17. pro 2009

je to ovu testík 🙂 🙂 🙂

shaarka
17. pro 2009

aha... tak ak ti ide len o srandovne testovanie a ukazovanie srandovnych a nepochopitelnych testov, tak sa ti trosku divim. ale proti gustu ziaden disputat, ako sa hovori.
ak ta to bavi a mas chut stracat cas nezmyselnym testovanim a cakanim na neviem co, tak prosim.

ja to len proste nechapem.
sme tu, aby sme si pomahali, nie? ale ty pomoc nechces, nepotrebujes, ty si stale obhajsi svoj postoj.
chces vobec babatko?
ak ho naozaj chces, tak by si mala konecne zacat nieco robit a nie "len tak" testovat. 😠

smoulinkalenka
17. pro 2009

salute tak to sa mi potom zdá,že Ty máš ovulku celý cyklus či???????? 😉 😀

vejinka
17. pro 2009

smoluli..to som pisala tebe o salutinom teste 😉 a tak nic ..bol to ovu test 😉

salute
17. pro 2009

sharka ovu testy si dělám ,protože jsme je tady před mrchou dělaly a zkoušely...těhu ,protože nikdy člověk neví a prý když je pozitivní ovu tak by se mohlo vyklubat něco i na těhu....pubertačka nejsem to opravdu ne,ale nejde o povzbuzení jde o to si tady všechny testíky ukázat a né ty jenom na jedničku ,ale jak říkám ani ty tedy nereaguj ,když tě to nedělá klidnou..myslím si ,že každá se tady může vyjádřit jak chce...

krish
17. pro 2009

ahojte bambule.

salute, zbehni k dokymu nic za to nedas a budes mat jasno. pichne ti vyvolavacku a mrchana pride. inak co tu nove? kto je narade s //? hm? albao? 😉

smoulinkalenka
17. pro 2009

aháááááááááááááá veji prepáč, ja som to nejak nepochopila- vieš som blondínka 😅 😀 😀 😀

shaarka
17. pro 2009

salute, ja len nerozumiem o co ti ide - o otehotnenie alebo o testovanie zo zvedavosti?

albao
17. pro 2009

krish: testujem 24.12 rano 😝 😀 😀 😀 A co ty? Brusko sa uz oduva? 😵

salute
17. pro 2009

sharka myslím si ,že jsem celkově víc udělala pro dítě jako ty ,ale to je jedno ..potom si myslím ,že mě tady nikdo nelituje o to ani nestojím...jsme tady ,aby jsme si psaly o čem se nám zachce a ukázaly co každá chceme..je jasný ,že se nesměju pozitivnímu ovu testíku,ale vím ,že mi nic vážného není...pokud mrcha nedojde tento týden musím k lékaři to je jasný...ale řeknu ti ,že na to ,že jsi těhulinka máš v sobě nějakou negativní potvůrku v sobě samé..usmívej se budeš mamina a na moje testy a názory se tedy vykašly....

krish
17. pro 2009

albao: oooooooooo tak silno silno drzim palceky!!!! silnooo ! a ja? no nevolnosti este su ale trosku slabsie a brusko uz zacina vykukat, cez vikend odfotim a supnem do albumu. 🙂

salute
17. pro 2009

albi no ty jsi to vzala sportovně to jsem ráda!!sharka jde mi o těhotenství to je snad jasné a k tomu patří i testování ..koukni znova na graf jdu nahoru...a tulení mi tam asi jedno nebo dvě chybí ..nevím kdy to pak bylo jaký datum už jsem to asi nechtěně vymazala s pozitivními ovu testíkami

vejinka
17. pro 2009

albao...aj ja testujem 24.12 😉

baby nehadajte sa vsetky sme tu len pre jedno...a to aby sa nam podarilo pocat a vynisit babatko takze noze schovajte do posvy 😀 a vytiahnite bice na chlapov ...lebo ten moj by si niekedy zaslizil pretiahnut bicom lebo nexce sexovat...unava je zabiijak vasne 🙄

salute
17. pro 2009

albi no a měříš se??tak testík na štědrý den??jéééééééééé moje sestra na štědrý den rodila byla to krása