Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

salute
17. pro 2009

sharka koukla jsem se na tebe..no teploty jsi měla v cyklu otěhotnění nízké docela..ovulku jsi si označila sama ,ale co je nejhorší ,že jsi testovala jako divá!!!snažení tam zaznamenané nemáš....koukni se znova na svůj grafík ..byl krásný a těhotenský!!!!Koukni se na teploty koukni se na testování ...testovala jsi ještě před tím jak jsi si pak sama vyznačila ovulku??jak to ??to přeci bez ovulky těhu být nemůžeme né??no viděla jsem ho a to mi stačí....dělala jsi stejný věci jako já!!bez ovu testu tedy ..nebo tam není zaznamenaný..tak a už mlčím ,ale koukni se znovu na svůj graf..promin

vejinka
17. pro 2009

aj prve tehu som mala nasledovne: 29.11 posledna mrcha 5.1 dve palicky 😉 a to som kupila lebo som isla sama okolo lekarne keby som sla z muzom tak ma do lekarne ani nepusti a dozvedela by som sa ze som tehula asi v 5 mesiaci 😀

smoulinkalenka
17. pro 2009

ja to asi nevydržím a obetujem tých 8 euro, veď čo nezbohatnem s 8 eur... 🙄

katkaajurko
17. pro 2009

salute ale ty si sem vtedy nechodila a sharka bola na odbere krvy a tak vedela ze ovulka prebehla na 100% a preto testovala a netestovala ovu testami ale tehutestami

vejinka
17. pro 2009

ale no baby uz prestante..kazda sem chodime aby sme si zlepsili naladu ..snazim sa jak blbec aby sa zmenila tema..a vy furt zaparate...nechajte to plavat a nevracajte sa k tomu..salute je dospela zena sama sa rozhodne kedy pojde k lekarovi 😉

salute
17. pro 2009

testovala 37 den cyklu a pak až si zaznamenala ovulku atd..tady je ten krásný grafík sharky ,,,,,krásný je tím ,že čeká krásné miminko ,ale koukněte i vy ostatní o čem to všechno je,?o trápení o stresech o naději??Sharka dělala to co já trochu jinak ,ale je to tam ....nebudu se hádat ,ale její graf hovoří za vše..jak je možné ,že testovala a pak až si vyznačila ovulku??přeci nemohl být testík pozitivní před ovulkou ne,?no tím to uzavírám ,ale myslím si své!!!Já totiž nejsem člověk zlý ba naopak já hrozně ráda dávám pohlazení a k dobrému slovíčku od srdíčka já dalekou cestu nemám.Ale poukázala jsem tady ted na něco co děláme všichni ,ale né všem se to líbí.

albao
17. pro 2009

smouli: a lacnejsie testy nemaju? Ja som mala raz 5 testov za 6 eur (ale je aj pravda, ze som sa raz pomylila a kupila jeden test za 6.70 eur 🙄 )

salute
17. pro 2009

tak už mlčím vejinka máš pravdu ...holky budou vánoce a já opravdu jsem ráda tady mezi vámi a všem nám přeju miminka!!!Na těhulky nežárlím a na nás se těším jestli to vyjde ..ted sami každá v sobě usudtě jak jsem to myslela a jak napsala....věřím ,že jsem neudělala nic zlého ...sáhněme si na pravdu...

flamenga
17. pro 2009

salute prepáč, ale to, že ti radím, aby si konečne zašla k lekárovi, pretože tie nonstop pozitívne ovu testy určite nie sú v poriadku neznamená, že som zlá, neprajná, nechápavá a hlavne tehotná, že?.....

ale už sa viac nebudem vyjadrovať, si dospelá žena, rob ako uznáš za vhodné 🙂

pekný deň

salute
17. pro 2009

albi tak jsi asi 7 dní po ovulce vid,?no hodnotnit nebudu kočko ,ale držet vše co mám budu...a tulinkovali jste se vzorově!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

albao
17. pro 2009

vejinka: no to je jasne, on tehotny ne je! 😀 😀 😀 Kup si testik a keby nieco, povedz, ze po vianociach bude vsade zatvorene. 😉

vejinka
17. pro 2009

albao..heheh a urobim hned ako ho uvidim stiahnem gate este v lekarni a bude 😀 😀 😀 😀

vejinka
17. pro 2009

lebo nutkanie na testovanie mam teda poriadne...asi poviem muzovi nech kupi on aby som nevyvolala skandal 😀 😀

albao
17. pro 2009

salute: vsak prave preto som taka kludna. Uz si nemozem nic vycitat, vsetko nadherne klaplo tento mesiac 😵 🙂 No a ak su este Femi kvapky taky zazrak, tak mam este aj to k dobru 😝

vejinka
17. pro 2009

maly vstal..letiiiiiiiiiiim 😉

albao
17. pro 2009

papa veji! 😉 A vydrz, vianoce su este daleko 😝

salute
17. pro 2009

albi mě už je poslali ty kapky ,ale ještě mi nedošli tak snad zítra.. 😀 😀 😀

shaarka
17. pro 2009

musim sa vyjadrit -
FF mi v tom tehu cykle vyznacil ovulu na 27.DC plnou cervenu ciarou. vedela som, ze ovu to byt nemohla, ale kedze sme 37.DC v piatok odchadzali na chatu, na ktorej sa nerobilo nic ine, len chlastalo a hulilo, tak som pre istotu, pre svoj dobry pocit testla, aby som nemala vycitky svedomia.
ani v najkrajsom sne som si nemyslela, ze moja prva ovu pride na druhy den po tehuteste 😀

snazenie zaznacene mam, ale nemam ho zverejnene.
okrem toho - vzhladom na moju diagnozu som si nemohla byt nicim ista.
ale aspon som bola liecena a nebrala to na lahku vahu. vsetko som mala odkonzultovane s Dr., co sa zial o tebe povedat neda.

katkaajurko
17. pro 2009

ja len dodam - ze si to pamatam a sama som chcela napisat preco sharka vtedy testovala den pred ovulkou - ale ma predbehla...

to je velky rozdiel od teba salute -ale ja nekomentujem testovanie-nech si kazdy testuje kolko chce - ale ty mas non-stop pozitivny ovu test a nic s tym nerobis..graf nemas dvojfazovy ... nejdes k lekarovi nebojis sa mimomaternicoveho - tak ja tomuto proste ani trochu nerozumiem...tym duplom ze niesi pubertacka - lebo este pri takej by som mavla rukou ze je to tym,ze je to este decko ...ale ty si dospela zena..

salute
17. pro 2009

sharka jukni si na bříško pohlad si ho a usměj se ..bud štastná to žena vím o čem mluvím mamina už jsem mám 18 letého syna..asi tak nějak ...přeju ti jenom to dobré věř mi dál se vyjadřovat nebudu ani k tobě ani k flam..jenom kdyby se stal zázrak a já ted byla těhulka nevím co zrovna vy dvě by jste na to řekly..,ale asi mám smolíka a těhulka nebudu a tak pro mě vy dvě budete mít důvod k úsměvu na vaší tváři..a tím končím se o tom bavit

salute
17. pro 2009

katka děkuji ti za názor...mimoděložné bych poznala podotýkám už tady naposledy ,že mi nic není cítím se tak nějak na mrchu nateklá a bolavá nejsem zvýšenou teplotu tělesnou nemám...mrchu nemeškám a ovulka byla tak nevím proč to píšeš...

katkaajurko
17. pro 2009

ok na vsetko mas vysvetlenie , tak vysvetli tie pozitivne ovu testy cely mesiac... a ako sa da spoznat mimomaternicove 😨 ? ja som len chcela dobre..ty si vsimas len co chces ale...

shaarka
17. pro 2009

salute,
uz mam toho dost. napisem to priamo.
ty nemas smolika, ako pises (ze nebudes tehulka), ale ty si jednoducho hlupa a dost nezodpovedna.
hociktora ina kocka s tvojim problemom by ho uz davno riesila, ale ty nie. ok, ako chces.

a prosim, neplet tu sem moje tehotenstvo, ja ti radim ako obycajna zena (mozno skusenejsia), nie ako tehulka.

salute
17. pro 2009

sharko .....jejda jejda ...nevyhraješ nebudu se s tebou dohadovat kolik ti je,?hm,?už jsi vychovala dítě už víš jaká obrovská starost to je??nevšímej si mě bud tak hodná a nepoučuj mě o mojich schopnostech ..zodpovědná jsm já až až...katko to samé platí na tebe...mlčte a pokud vám nesedím nereagujte nejsem tady sama už kvůli ostatním nechte té vaší diplomatické diskuse

rubinka
17. pro 2009

Fúha, tu sa rozpútal normálny boj 😀 Shaarka ja len nerozumiem tejto tvojej vete: ani v najkrajsom sne som si nemyslela, ze moja prva ovu pride na druhy den po tehuteste 😕

Inak ja sa fakt spolieham na to že ked mi FF vyznači ovu tak že som ju aj mala, či to neni isté? Potom aká je spoľahlivosť tej metody?

salute
17. pro 2009

rubinka nenenene já se nehádám neboj se ,ale zase se musím bránit a to se ještě bráním slušně a napůl,ale nechci být protivná chodím sem ráda a né se hádat

miriamka
17. pro 2009

Ahojte dievcata,
prosim Vas,nehadajte sa tu!!!Kazda nech si spravi ako chce,nech si robi ove testy,tehu testy ked len chce.
Tu mame riesit meranie BT a nie to,kedy kto testuje a ci je to ok.
Ja by som napriklad nikdy nerobila tehu test skorej nez by mi mrcha nemeskala...takze tiez obdivujem tie co vyhadzuju mesacne koruny na testy este pred meskajucou mrchou a zbytocne sa sklamu.
Ale kazda nech robi ako chce,neurazajme sa tu navzajom...ved sme tu vsetky kvoli jednemu,a to ze chceme byt tehu,a donosit a porodit zdrave dietatko 😵 😵
Musime sa podporovat a nie odsudzovat tej ci onej spravanie!!!

salute
17. pro 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 souhlasím

diapozitiv01
17. pro 2009

😉