• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
Flamenga, krásny papagájik :grinning: ale nebojíš sa ho mať ked si tehu, počula som že to môže byť nebezpečne.
17. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
rubi nie, má ho moja mama, nie ja doma... je to moja trávičkovo-slniečková láska :grinning:
17. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze vraj aj macicky su nebezpecne, a prd. tolko tehuli ich ma :slight_smile: vela povesti rozsiruju sami ludia a niekto si to odnesie :wink:
17. pro 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vraj tam je riziko toxoplazmozy či jak sa to volá.
17. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam: ja mam tiez u rodicov andulku. Uz je velmi stara, ma 13 rokov. Ma sice problem s pohybom, ale stale je cula a vesela :dizzy_face:
lauri pred mačkou mám rešpekt a kontakt s ňou by som teraz nevyhľadávala, ale andulka... čo ja viem... je v klietke, do ruky ho neberiem, ani sa k nemu nejako extra nepribližujem... a máme ho v kúpelni :grinning: (pre ochranárky zvierat... máme obrovskú kúpelňu s oknom :grinning:)
Lauri diky,
uz mas super albumcek s grafmi BT ako ty,, majsterka BT :grinning: :grinning: dakujem za inspiraciu a rady,,
albao tento náš šikovníček môže mať cca 7 rokov? Ale je čulý až až zatiaľ :grinning:
17. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahhaaaa noo lebo dnes si ho nahmatam lahsie,po ovulke bol dost daleko a teraz zda sa mi tvrdsi,preto sa pytam :sweat_smile:
17. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
rubi mne veterinarka hovorila, extra som sa na to pytala, ze macka ktora je v byte sa nema ako nakazit, ze 90 percent ludi sa nakazi toxo neumytou zeleninou, len niekto si to odniest musel..macicky. :sweat_smile:
ale pokial je macicka zdrava, tak tam riziko nie je. a este ked ma clovek nejake protilatky na to.
17. pro 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia gratulujem :wink:

este ked som si pytala on gyndosa, aby i urobil testy na toxo, / minuly rok ..tak ma presvedcoval, ze ved nezijem na dedine, ze tu je mala pravdepodobnsot, zeby som to mala.. :confused:
17. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritko já jsem měla kočku pořád i u prvního těhu ..pořád ...taky mi to říkala lékařka,že pokud je očkovaná atd nemám se bát...miluju kočky odmalička bez nich bych nemohla být....
17. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a toto je moj drobcek:
http://www.kralici.cz/alba.asp?Nuf2
to je tak 5 rokov dozadu. Teraz uz je velky:
http://www.kralici.cz/alba.asp?pf2009
mne už robili teraz nedávno testy na toxoplazmozu..... negatívne :slight_smile: Zato sme zistili jednu záhadu: mám v tele protilátky na rubeolu :grinning: takže som ju musela prekonať niekedy, pritom o tom neviem :confused:
:grinning: no ale pre istotu zachodik cisti drahy..ale aj preto, ze mne to smrdi, hoci si to maly poriadne vie zahrabat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao kráááááááááááááááásny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je môj sen... zajačik.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
baby poradte mi stranku s liekmi kde si mozem kuknut pribalovy letak na magne b6 od firmy sanofi aventis
albi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no moja labradorka sa s makami nekamarati,, jedna jej vliezla do budy, ktora je inac vonku opustena a ked ju tam zanuchala tak sa macka zlakla a riadnu jej dala s labou a nechtami, mala na nufaku jej odtlacok, tak bola mala bitka,, :grinning:
flam: no prvy rok je to des :grinning: Teraz je uz super, uz sa ukludnil. :dizzy_face:
17. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaj ;) zlaty jeeeee. albi u nas v KE mame v Hornbachu take krasne zajaciky, vzdy ked tam idem, idem sa na nich pozerat :dizzy_face: strasne rozkosne. mam svrbenie ruk kupit jedneho hihih. ale uz mam dost velky zverinec.

salute jj, maleho som tiez dala zaockovat, vonku nechodi,tak to hadam bude v poriadku

:wink: ked budme tehula.
17. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri v hornbachu majú zajačikov? :confused:
17. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami dobre rano :grinning: ved tam jak su rybicky, maju tam aj morcata... tam je take velke akvarko na zemi a v nom su zajaciky. odjakziva tam boli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka: no hej, su rozkosni. Ale horsie je, ze oni su tam rpave vo veku ked im treba podavat lieky proti kokcidioze (preventivne), a kedze sa nepodaju, tak polovica z nich do roka zomrie :frowning2: Osveta je strasne slaba, ani veterinari nevedia, co uz som sa naucila ja. Ked je problem, bezim na www.kralici.cz, tam sa zozbieralo vela informacii.
17. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri :sweat_smile: :sweat_smile:
17. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ešte si zabudla dobré ráno stará mama :grinning: aspoň my to tak hovoríme :grinning: :grinning: fakt som o tom nevedela :confused: :grinning:
oh chudata :frowning2:
flami :grinning: no keby si ich videla, hend si jedneho vezmes. :wink: mne sa pacia ko robia to s nostekom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: mne sa strasne pacia baranceky, co maju uska dole a vidis, nakoniec som si kupila moju bambulku s uskami hore :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek