• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
ahojte kočky, dlhsie som tu nebola. ako sa mi mate?
27. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jane ahojki, prid na koktail :wink: robila som novu koktailovu kartu :grinning:
27. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,

vcera som mala 37 (aj ked v noci som zle spala) a dnes uz nie ...

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
27. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka to nevadi, stale sa ti teploty pekne drzia, stupen hore dolu :wink:
27. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimochodom tie krivky vyzeraju podla mna ovela krajsie takto , aspon vidno viac rozdiely :slight_smile:
27. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri - můžeš se kounout na můj graf - myslíš, že pokud tedy ovu byla, že jsme jí dostatečně využili? :confused:
27. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevadi? ja som sa posledne dva dni citila divne - mam sfuknute prsia a bolelo ma dole brusko-lenze skor ako keby creva - alebo slepak :sweat_smile: take divne..tupa silna bolest vsade dole, ale uz to preslo dnes...

flamenga- teplota by mala rast tak - ze kazda hodina plus jedna desatina (aspon mne to sedi) dnes som sa budila od siestej a tak som merala :grinning: a testovala - ci to tak fakt je :grinning: a bolo , cize dve desatiny za pol hodinu - to je vela...

tie krivky su teraz take "ostrejsie"..mne to moc nepomoze-moj teplomer neukazuje pol stupne... ze by som si taky zaobstarala? bude to presnejsie ? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
27. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: samson tam niet o com pochybovat, snazenicko mate pekne, teraz len drzat palce nech teploty na konci neklesnu.
27. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri děkuji :grinning: a co ty jsi v jaké fázi cyklu?
27. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ja mam taky teplomer na dve desatinne miesta :wink: kuk album, priamo na meranie BT. skus sa opytat v lekarni.

jasne, ze nevadi, ved tam nie ej tak dolezita hodnota, hlavne, ze sa drzia hore a ten koniec je najviac dolezity ;)
27. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
samson ja som tiey tesne po ovu, takze budem cakat s vami ;) ale zatial ju nemam oynacenu, lebo vcera tam bol nejaky blby vykyv :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka
27. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak asi na dalsi cyklus pozhnama novy teplomer - ked uz si FF robi co chce :grinning:

Lauri-som si pozerala tvoje grafiky,a ty si uz dva krat bola tehu a nevyslo to - to ma mrzi :pensive: - tak do tretice-vsetko dobre!
27. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, mamatest je spoľahlivý?? :wink:
27. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka no len to bolo tehu po umelom oplodneni :unamused: prirodzene sa nam stale nedari, hoci sme relativne v poriadku, v marci som bola na laparke, vsetko priechodne, muz ma mierne zhorseny spg, teraz sme mali rok pauzu od lekarov, ale uvazujem znova o navsteve centra. priroda sa nam obracia stale chrbtom :pensive:
27. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mahul je ;) mas ciarku :slight_smile: ? dufam, ze silnejsiu ako vcera, ten test v albume je aka znacka ???
27. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamatest je vraj spolahlivy velmi :slight_smile:

lauri - ano uz som si to vsimla... priroda je divna..vsetko v podstate ok a nedari sa :pensive: ja by som asi tiez zvazovala znova centrum-aj ked som pocula-ze to nie je lacne :pensive: kamoskina setra co chvila rodi :slight_smile: nedarilo sa roky- ale druhe IVF sa podarilo :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit hej, ale pobola po limite, ale slabulilinká :wink: včera bol na mamateste hadam len duch :angry: ale dnes sa tam risuje aj nejaká čiaročka :sweat_smile: tak neviem, asi som sa nemala dať na testovanie a počkať na krv :sweat_smile: :rolling_eyes:
včera to bol rapic 10jednotkový :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no stalo to cca 30 000 SK:.. :unamused:
27. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
maahu kolky den cyklu si ? kolko po ovulke?
27. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mahul tak so s tym testom ? :wink:
27. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurii - no veru dost :unamused: kolko to musi stat -ked na to neprispieva poistovna? neprispievaju po 35 ze?

mahu tusim si len 12 dni po ovulke-to je tak akurat na slabulilinku ciarku :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čiarka na mamateste je slbulinká :zipper_mouth: tak sa uvidí :wink: nechám to tak... ja som len chcela vedieť spolahľivosť :wink:

katka ja som bola na "UO" :wink: :wink: dnes som 9dpET :wink:

no musím variť, lebo zahynie mi rodina od hladu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: paaa
27. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsetkym,
posielam moj graf, sprava sa to dost cudne.
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=62671

lauritka, drzim palce do noveho snazenia. Musi to byt psychicky nesmierne narocne.
27. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je cez poistovnu :slight_smile: bez to stoji okolo 60 000, preplacaju tri pokusy do 38 roku zivota zeny. lieky stoja okolo 16 000, a priplacas si za zakrok ICSI? ked napichaju vajka pri horsom spg, co sme mali my. dalsich 12 000.
27. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
runa ahojki, rada ta opat vidim. ja uz mam psychiku v prdeli :slight_smile: ale co narobim. musim dufat.
27. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
maahu - aha - ja sa v tom este moc nevyznam-neviem co je UO :pensive:

lauri - aha takze takto - no tych 16000 znie uz lepsie ako 12000.... akurat by tych cyklov mohli hradit viac-nie len tri - no nie?

Runa-zatial vyzera graf celkom fajn :slight_smile: aj ked si sem tam nemerala...
27. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: katka mohli by to hradit cele, ved my chceme len prispiet s dalsimi danovnikmi statu nie ?
27. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla.. už ani neměřím... :unamused:
Lauri, chystáte se na další ivf? máš ještě jeden pokus, ne?
Runa, tvůj graf super! netestovala jsi? :wink:
Mahuliena, wow! Mamatesty jsou spolehlivý! držím palce :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri - no tak to je uplne jasne! nie ze mohli-ale mali!!!!

lauri neboj-hlavu hore- vsetky sa dockame raz ... moja kolegyna sa snazila o druhe 9 rokov! a uz ked prestala dufat-tak BUM! hlavne teda-ak ti nezistili problem ziaden...keby tam bola jasna diagnoza-tak to nepisem...
27. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek