• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
soni sorry, teraz som si vsiml prispevok , hmmm no zvycajne to je po ovu, krcku sice par dni trva po ovulke kym stvrdne posunie sa, ale ked mas ciry hlien hmm.. :confused:
ako vravim, mne na druhy den uz zkremovatie.
18. pro 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit, ja si myslim ze si zomna robi srandu, ked cakam ze bude vyssia do je nizka, a ked uz nic necakam to si zrazu stupne :grinning: cela ja, cely moj zivot je taky :grinning: :grinning: :grinning:
no vsak uvidime :wink: zajtra dam vedie, ci som padla na rit, alebo stupam do nebies :grinning:
18. pro 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka, aj ja mam dost, dnes fakt cvachcem, este vcera a predvcerom bol...nie kremovy, skor taky redsie kremovy, no teraz toto...cista voda. Krcok makky a moj milovany mm v kely. Dufam, ze smermijky prezili od vcera, aspon par..., aspon ta jedna... :confounded:
18. pro 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky kde máme nějakou těhulku??šup šup šup sem s nííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
18. pro 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni že čvachceš :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni urcite prezili neboj ;) dufajme, ze zajtra sa ti zvysi teplotka :dizzy_face:

salute :D mali byt nejake na Vianoce nie ??
18. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flamenga, fakt...normalne to klze, ako chodim. To som si nikdy nevsimala, az teraz ako meram, tak sa viac pozorujem...akurat, ze som z toho pozorovania stale viac a viac zmagorena :confounded:
18. pro 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já pevně věřím ,že tady těhulky ted budou vím to jak říkám dvě stopro a pšššt myslím i tři až čtyři,ale pšššššššššššššt...no já pokud mi nedojde mrcha tak v pondělí volám k lékaři ,ale myslím si ,že mi dojde mívám lf 12 dní tak zítra asi bude :pensive: :pensive: :pensive:
18. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni bud rada, hlien je fajn ;)
18. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute a co januar ??? :grinning:
18. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka to poznám :grinning:
18. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si dnes uzivam moj 2 den s mrsulou :slight_smile: . muzicek mi bol kupit vlozky lebo musim byt doma,,
18. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
tak ja vyzeram dnes takto s BT a mojim grafikom
http://www.fertilityfriend.com/home/25173d
18. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj Boze moj, zas cakat do zajtra rana, cim ma prekvapka moja BT. :rolling_eyes: Clovek aby sa kazde rano bal kuknut na displej, ze co za ciselka tam budu.
18. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia , chudaci muzi :slight_smile: ja stale : a nezabudni s kridelkami !! :dizzy_face: to je pre nich zlozite pri takom vybere hehehe.
co by jste řekli na tu mojí vysokou teplotu dneska:http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda
ked som bola na rizikovke a kazala som mu kupit slipove vlozky tak mi skoro kupil hrubace na noc sleep :grinning: :grinning: . taky bol zlaty, bol v tescu pred regalom s vlozkami a nevedel si vybrat :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakup zatial je to fajn, teploty zvyknu ist este vyssie v strede LF.. len nech sa to dalje drzi :wink:
18. pro 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leden nevím ..to je ještě brzy ,ale co vím ,že bych nám to tady přála všem!!a už ted je pozdě tak všem hned ted přeju aby jsme byly těhulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri co kaphy cítíš malou změnu??já je ještě nemám a přitom mi poslali ,že je odeslali :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
18. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
:slight_smile:
u nas je kosaaaaaaaaa

lauri v januari tu bude kopa tehuliek... :grinning:

rozmyslam ze asi zacnem od zajtra opat merat

inak dlahu mi daju dole az 5. januara!!! ma ide slak trafit, to budu vianoce... :confounded:
18. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer dievcata
18. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
je femi kvapky musim si este dat,, :wink:
18. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozaj, aj ja si davam Femi kvapky. Inak, neda sa z nich nafúkat, ked je v nich alkohol? Lebo normalne mam strach, ze ma zastavia policajti a ja im budem vysvetlovat ako pijem kvapky na "stimulaciu funkcie vajecnikov"....
18. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute nie, nic necitim. uplne rovnako. :confused: cakam aj kedy zacne nejaky hlien a aky bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni 12 kvapiek nenafukas :sweat_smile:
18. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka sa rehocem pri tej predstave :grinning:

inak si naozaj sona? lebo ja ano :slight_smile:
18. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka..hehehh teraz som sa dobre nasmiala...ze pani policajti viete ako my zeny.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek