Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

son1cka
19. pro 2009

Smouli, aj ja som z toho jelen. Aj si mozem nastudovat teoriu-ako by to malo byt, a vsetko to konci tym, ze rano kuknem na displej teplomera, a som v koncoch, lebo tomu nerozumiem. O.k, dnes sa utesujem, ze som isla spat o 02,00hod rano, ale aj tak som do 6,00spala 4hodiny, takze teplotu by to ovplyvnit nemalo...ale uz hladam vsetky mozne vysvetlenia...alebo -topiaci sa slamky chyta 😅

smoulinkalenka
19. pro 2009

laur no ja som bola včera u toho nového Dr. a on mi povedal, že ho mám nasadiť od toho 15 DC a kukal aj vaječníky tak ja tomuto Dr. verím asi to má príčinu prečo mi ho kázal brať.....

cukruska1920
19. pro 2009

laurit.....aha..ja som to pochopila ze si mylis ze si ich take hadzem 😀...ale vidis? odmerala som neskor ako som meravala a uz je vyssia... teda dost vysoka 😕

lauritka
19. pro 2009

smouli no a co ti povedal ?? videl tam dominantny folikul ?

smoulinkalenka
19. pro 2009

myslím,že videl lauri...
povedal mi,že tento mesia je činný pravý vaječní...a že ovu ešte neprebehla, že som v prvej fáze cyklu 😕

lauritka
19. pro 2009

ne ne cukruska, ved naco by si vymyslala, len proste niekedy su skoky nedefinovatelne. takze uvidis ako dalej.,
asi by sa ti zisli aj ovu testy buduci cyklus 😅
jezis dufam, ze uz v pondelok dorazia. lebo ma porazi. 🙄

cukruska1920
19. pro 2009

laurit....uz teraz si ich u teba objednavam 😉 a ako casto je dobre testovat? kazdy den ? ci?

lauritka
19. pro 2009

prave preto nerozumiem, preco ti kazal brat dufik uz od 15 DC....

je tom vela polemik, brat ci nebrat ked este neprebehla ovulacia, niekto tvrdi, ze ovulaciu blokuje, niekto tvrdi, ze nie... ja osobne si myslim, ze je zbytocne dat telu progesteron, ked teraz su na programe uplne ine hormony na dosiahnutie ovulacie...
ak ho nasadis po ovulacii, tak nic nezameskas. 😉

ale ako chces. to je na tebe, a zaznacuje sa to tam kde davas aj hlien, stav a medikamnety, zaskrtni progesterron.

lauritka
19. pro 2009

cukrus radsej kazdy den, ten LH moze vybehnut velmi rychlo.

cukruska1920
19. pro 2009

laurit...ok...tak ked ti pridu tak mysli na mna 😉

lauritka
19. pro 2009

jasne cukrsu, pre holky uz mam napisane aj obalky s adresami a prichystane, len cakam🙂

smoulinkalenka
19. pro 2009

lauri si zlatá, ja som mala z neho pocit - teda,že on je toho názoru,že ovu neblokuje...
a po vyšetrení som kecala aj s jeho sestričkom...strááášne milán kočka...mi povedala, aby som sa nebála,že Dr. vie presne čo robí .....tak ja nechcem zasahovať do jeho liečby.....že on ma najťažie prípady, s ktorími si už iní Dr. nevedia poradiť...... 😉

chrobacek
19. pro 2009

dobré ráno,

mám dotázek je možné, že po prasknutí folikulu ta tekutina vyjede ven až na kalhotky? mě se totiž něco divného stalo včera ráno 13DC ráno jsem si oblékla kalhotky a po chvilce pak ze mě něco vylítlo, že jsem si musela vzít nové a tyto dát na topení... je možné, že to byla ovu?

cukruska1920
19. pro 2009

lauri..a este ti zostali?

lauritka
19. pro 2009

ano smouli ja viem , ze niektori lekari to tvrdia 🙂 naopak lekari v centrach, ktori sa zaoberaj neplodnostou to neodporucaju.. tak si vyber 😅

pockaj idem nieco pokukat 😉

lauritka
19. pro 2009

chrobi a nebol to hlen ? to som este nepocula... 🙂

cukrus uz nemam nic 😝

salute
19. pro 2009

jo testíky a ty moje hihi ovulační jsou nezapomenutelné no nemám pravdu,?včera jsem se taky koukala na galerii grafíku a nejsem náhodou jediná ,která měla více pozitivních testíků,a nic jim nebylo těm holkám bud byly těhulky nakonec a nebo dorazila mrcha..no a tady jsem sklízela pěknou nadílku od některých.... 😀 😀 😀 😀 😝

cukruska1920
19. pro 2009

laurit..ok...ale ked budes objednavat nabuduce mysli na mna...urcite si objednam 😵

son1cka
19. pro 2009

Chrobacek, neviem toho vela, ale na 1000% to nebola ta tekutina z vajecnika.
Salute, aj ja som mala 3dni pozit ovu test. Potom som uz neskusala, lebo by ma to zmiatlo este viac ako som doteraz. 😀

smoulinkalenka
19. pro 2009

lauri ja viem, ale bolo by odo mňa blabé a cítila by som sa dosť zle, keby som tam prišla a povedala by som mu, že som o nespravila tak ako mi kázal....a na ďalší cyklus mi nasadil clostylbene....tak hádam, keď to teda tento mesiac nevýjde na budúci už isto a že po užití clostylu na 12DC mám k nemu prísť a on mi povie či sa čosi deje a či sa máme intenzívne snažiť.... 😎

son1cka
19. pro 2009

Smouli, Laurit, a nemalo by sa zacat najskor hormonalnym profilom? To uz hned tak natvrdo lieky? 😕

chrobacek
19. pro 2009

no tak tím pádem teda nevím co to bylo každopádně mi asi ovulka tento měsíc utekla no nic.... 🙂

lauritka
19. pro 2009

smouli tak si to nasad a uviime ako to dopadne , ci blokuje ovu alebo nie. 😉

sonicc
19. pro 2009

dobre ranko 😉

my sme mali v noci cely zverinec v dome... bolo -20 tak mi ich bolo luto... ale bola sranda 😀
maly bol stastny ako blcha, lebo zvierata nemozu do domu... tak sa strasne tesil ked vsetci spokojne lezali na chodbe 😀

lauritka
19. pro 2009

soni podla mna ano 🙂 mne ked predpisal hormony este na zaciatku jeden lekar, v lekarni mi povedala, ci mi robili horm profil. ze treba najpvr vediet ako to so mnou naozaj je. ani som si ich nevybrala 🙂 a isla som inde.
mate problem otehotniet ? dame vam clostyl a duphaston ! :D a ani neyistil ci mam alebo nemam ovulku.

😅 oni to automaticky nasadzuju ak zena pride s tym, ze je problem atd. ja som tiez toho nazoru, ze najprv zistit, ci vobec prebieha ovulka, potvrdene krvou atd..a az potom hormony.

lauritka
19. pro 2009

smouli je tu jedna tema o duphastone, tak skus mrknut, je tam vela roznych nazorov od lekarov.. no... 😀 😝

smoulinkalenka
19. pro 2009

lauri nehnevaj sa...ja viem,že mi chceš dobre...
jemu sa nezdali aj dĺžky mojích cyklov 36DC,39DC a 46DC stále sa to predĺžuje už od začiatku roku....
ja mám teraz fakt strašný pocit, už som bola celá happy, že som v dobrých rukách ale začínam mať pochybnosti..zas neviem čo mám robiť
no ale prvá tabletka duphiku je už vo mne ☹

son1cka
19. pro 2009

Lebo ked sa daju hormony, vsetky vysledky musia byt uz potom skreslene. aspon ten prvy mesiac by mal byt horm. profil event. folikulometria a potom liecba-ked sa zisti porucha...Sa mi to zda logicke, ze da lieky na to co je dokazane, ze nefunguje, a nie na to, co si mysli, ze nefunguje. Neznasam rutinu v medicine. 😠 😠 😠

smoulinkalenka
19. pro 2009

lauri dáš mi link na tie témy...??? ☹ ☹ ☹

son1cka
19. pro 2009

Smouli, nestresuj. Pocuvaj doktora, nech tu polemizujeme ako chceme. A ak sa ti nebude po mesiaci-dvoch zdat jeho starostlivost O.K, tak ho zas zmenis. Na to mas pravo. Hlavne klud a vela sexu 😀