• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
http://www.fertilityfriend.com/home/boruvka nemusí být sexít tak často ani v den ovu..to je naše holčina s diskuse a je jich tam více co měly sexík několik dní před ovu :grinning: :grinning: :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/boruvka
19. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli prestan, nechcela som ta vystrasit, len podat nejake info :slight_smile: nezufaj, ber tento cyklus ako testovaci, uvidime ako to dopadne a budeme mudrejsi :wink:
este si mlada a na zaciatku snazenia, nic ti neutecie :wink:
19. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
z diskuse ...překlepy a chyby ..ach jo můj pravopis je snad starý a nenaučený ,jako já :pensive: :pensive: :pensive:
19. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, nestresuj do certa. My sme laicky /no aj ked Lauritka expert/, ale ON je doktor. Je stary, skuseny. Daj mu sancu. Ved napriklad ked prides do nemocnice so zápalom slepaka - jeden doktor urobi rtg, odbery, a neviem ake vysetrenia kym na to dojde, a ked dojde stary skuseny fachman sahne na teba a vie co ti je. Boze jeden mesiac hore dole. Ak to nevyjde-je to len jeden mesiac. Ale preco by to nemalo vyjst aj tento cyklus? Co hadzes flintu do zita? Musim verit...
19. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj salute, niekedy je rano po vzostupe teploty este plodne, ked bola ovulka napriklad v noci a smermose stihnu dorazit este k funkcenmu vajku :wink:
u nas je snazenie teraz dost smiesne... stale sa bojim aby mi mm neublizil na ruku a on sa boji este viac :grinning:
je dost zvlastne sexovat s rukou v dlahe :grinning:
19. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri Ty si poklad... :wink:
aj Dr. mi povedal, že sa nemá tlačiť a skúšať, že to niekedy býva boj na dlhé trate, ale že on pre to spraví všetko, aby to bolo čo najkradšie...ja som z neho mala naozaj skvelý pocit...tak to asi nechám tak..budeme keksíkovať a robiť čo povie a uvidíme :slight_smile:

no tak ja mám posledný ovu testík tak ho teda dnes vyskúšam :dizzy_face: tak za hodinku
albao dík... myslím, že dnes je už po ovu tak budu doufat, že byla včera a že jsme to neprošvihli, prootože manžel nebyl doma a přijel až včera večer.. no jo .....

http://www.fertilityfriend.com/home/2317f3 doplnila jsem možné další teploty... nejak jsem ten 12 den nezvládla měřit a testovat
19. pro 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ako vravi sonicka, ten jeden mesiac hore dole. :slight_smile:
jinak já se přídávám k názoru lauritky ... prvně at ti srovná i třeba clostilem ovulku ale pohlídí UTZ a ne že ti nasadí léky s progesteronem a neví kdy máš ovulku ... to je úplná blbost
19. pro 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli tak tak, ber to optimisticky ;) to je zaklad. vyskusas a uvidis. urobi ti potom profil .
hormony nie je problem upravit :wink:
19. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli sak o duphastone-ze sa ma brat az po ovuli-sme sa bavili aj my spolu :slight_smile: si vravela-ze nasadis az po :slight_smile:

ja som zostala dnes rano v soku-chora nie som a vypila som par deci biele vcera vecer-ale toto sa mi nezvykne stavat..ale ani ovula nechodi bez egg-u - som z toho magor

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
19. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek UTZ myslíš ultrazvuk(sono)??? ten mi robil....
19. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka áno hovorila, ale to som ešte nebola u tohto nového Dr. a aj ten mi ho kázal nasadiť od 15DC a robil aj sono tak hádam videl čo sa deje... :unamused:
19. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonicc, mne kamoska z nemocnice vravela o mladej zene, ktora otehotnela s externym fixatorom pri zlomenej panve :wink: Ze z nej doktor nevedel vytiahnut, ako sa jej to podarilo... :wink:
19. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc, ja som mala takto pred rokom mesiac nohu v sadre a ten nas sex, to bola podivanaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni no tak to je ina kava...
ja mam len ruku :grinning: a uz aj to je sranda :grinning:
19. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka si viem predstavit :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinko ano myslím a kdy ti ho dělal a co ti řekl?
19. pro 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babule, uz necvachcem, Laurit ad vcerajsia detata-hlasim kremovy hlien a zavrety krcok. Karty su rozdane... :pensive:
19. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni preco :pensive: ? sa tes ze bola ovu... :slight_smile: a snazenie mate tak?
19. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni ja som zacala trosku cvachtat rano, ale zatial len creamy, tak dufam, ze sa konecne dockam eggu.. :confused:

bola som vonku so psami a mala som pocit, ze ako keby dosla mrcha, take mokro
:wink:
19. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonicc, len ma trapi ta nizka BT. Ale ako povedal slepy-"uvidime" Stale dufam, ze keby som nespala od 02,00h., ale od 22,00hod, tak by bola aspon 36,5.
19. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurit, u mna egg vobec nebol. Uz som okukovala v lekarni tu pupalku, co ste rozoberali. Nakoniec som ale zobrala len femi...
19. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri to je dobre mokro :wink:
to mavam aj ja, ako keby mrcha dosla...

letim von...
pekny den babule :wink:
19. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek no včera som tam bola a iba mi povedal, že je všetko zatiaľ tak ako má byť podľa toho,že som v 14DC a že tento cyklus je dominantný pravý vaječník a tvorí sa v ňom folikul....a to vše...
tak nebiem..... :confused: a že od soboty teda od dnes 19.12. mám začať brať duphaston a potom za 10 dní by mala prísť mrcha do 3 až 7 dní ak nebudem tehu a keď nepríde do 7 dní tak mám prísť k nemu.... a ak príde tak 3DC mám nasadiť clostyl a prísť na krv-hormonálny profil a na 12DC mi potom povie či sa ničo deje a či máme intenzívne snažilkovať..
19. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si chcela kupit pupalku v dm-ke a nemali :frowning2:

lauri ja som asi ani nestihla tento cyklus pouzit tie ovu testy-ak toto dnes je fakt ovula..normalne ma nasr..a :angry:
19. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, tak dufam, ze ta pupalka nieco porobi :slight_smile: o par dni by moh byt egacccc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek