• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
katka pánečku to je záhada....
čom poviete na ten môj ovu test je v albume.... :wink:
19. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechapem :slight_smile: ale skor neico zafarbene, to som este nepocula- modry vytok :slight_smile:
19. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ani ja aj som dala do googlu a nikde nic..len o zelenom - zo zapalu - ale zeleny neni :confounded: uvidim ci sa to zopakuje...
uz som rozmyslala ci to neni z nejakych vitaminov,caju alebo co - ale tazko... alebo mozno ta intimka zrovna bola niecim napustena a zreagovala s mojim watery??? ale inokedy sa mi to nestalo... zaaaaaaaahada
19. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli: Ak to bude tmavnut ako doteraz, tak davam tvojej ovu 2-3 dni, cize podla mna o 1-2 dni by mohli byt silne //. :slight_smile:

katka: ejha, nie si mimozemstanka? :grinning: :grinning: :grinning:
To som nikdy nemala, ja mavam nanajvys do zlta (ale do hneda ked je to spinenie).
19. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka no neveim, hmma aj ja beriem vitaminy a nic.. :confused:

smouli testik tmavne, ale este stale to nie je pozitivne.
19. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao aj ja si tak myslím, ale som nešťastná z toho duphíku či to neovplyvní - tu meliem furt dookola so svoje musím vám už ísť na nervy ... :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli my sme zvyknute :grinning:
19. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sa aj trošku za to hnbím, ale fakt som mimo ....ovu alebo duphik....dr. alebo vy ...no proste guláš...
19. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli určitě nám na nervy nejdeš alespon já to tak cítím....vím jaký to je když chceme miminko a nedaří se..kontrolujeme nejraději i věco co s tím nesouvisí,ale prostě to je ta velká touha mít dítě....koukni na mě jak já válčím tento měsíc s testama a pořád dokola a nic platný ...rozum mám aspon snad doufám ,ale pořád se ptám pořád doufám a kontroluju se,jako piomá ..je to tím ,že mít mimi je silnější a bere mi to snad ta snaha a naděje veškterý chytrý mozeček
19. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi niekedy si pripadam jak z inej planety :grinning:

smouli uvidis ako na neho aspon reagujes..nie uplne vsetkym ovulu blookne..aj ked ja som zastanca ze az po ovulacii :wink: jednoznacne. pred ovulou nema progesteron v takej davke v tele co robit
19. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte merateľky :slight_smile:
lauri práve som objavila jeden neuveriteľný graf v téme syndrom P(re)CO. No veď mrkni, teda ak si ho ešte nevidela
19. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďakujem salute, ja sa len bojím, že spravím dáku chybu, ktorú potom oľutujem...a tak sa snažím zistiť maximum.... a vybrať si z toho. Je to ale naozaj ťažké....uf :pensive:
19. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo baby tak ja som pred chvilou preverila moju hadicu testikom aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....
biely ako ten sneh vonkuu :confounded:
19. pro 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
huhu ale teoreticky môžeš byť ešte len 9dpo :wink:
19. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinko dělej jak ti nakázal lékař... třeba tě připravuje na další cyklus s tím clostilem nebo co to budeš mít a už to vypust z hlavy :slight_smile:)
19. pro 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam-no len nic som sa tam nedocitala...a nic ma neboli..nic mi nie je -tak to tiez nechapem..ale ak som mala vodovu cystu a praskla..tak co uz - aspon je vonku... ale neviem ze by som mala mat cystu...
19. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej aj ja myslim ze som 9DPO, dufala som ze na 10ke uz dusika uvidim........
19. pro 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu som našla vyjadrenie lekára, že ak sa berie Duphaston nepretržite, môže blokovať ovuláciu.... síce tomu nerozumiem :confused: , ale možno vám to trošku pomôže....

http://www.doktoronline.cz/dotazy/index.php?tema=1&podtema=&id=596&p_str=&h_hled=otehotniet
19. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den Pan doktor. Uzivam Clostilbegyt 5-9. DC 1 tbl a Duphaston 16-25. DC 2x denne 1 tbl. Moze Duphaston zabranit ovulacii, ak neprebehla do 16. DC ? V pribalovom letaku sa pise, ze Duphaston nezastavuje ovulaciu, ale neviem, ci sa tym nemysli iba do casu, kedy sa zacne brat ( a teda dokedy sa predpoklada ovulacia). dakujem pekne, pekny den
RE - Dobrý deň prajem, najvhodnejšie je odsledovať ovuláciu ultrazvukom a duphaston nasadiť po ovulácii. S pozdravom Dr Krajkovič
19. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte:

Gynekologička MUDr. Andrea Ďurechová radí:
Duphaston sa v štandardnej schéme nasadzuje až od 16 dc do 26 dc pri 28. dňovom cykle.

takže ak je cyklus predlžený, určite by som nasadila Duphaston až PO ovu... :wink:
19. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami s tym, ze krivka BT sa da hodnotit az po roku rozhodne nesuhlasim, to je haluz :rolling_eyes:
flam ,,, tak to je přesně tak odpověd jak si to myslím taky....
19. pro 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri to ani ja :grinning:
Krajkovic je v helisose nie ?
19. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak flam mne z toho prvého vyplýva to, že keď sa berie krátko tak to neovplyvňuje ovu a z toho druhého je to jasné,že ovplyvňuje ovu tak zas to je tvrdenie proti tvrdeliu no kto sa v tom má už vyznať...ale ja dám na CHROBACKA urobím ako kázal Dr. a uvidíme čo sa bude diať... :wink:
19. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulin... já si myslím, že je důležité, že jsi pod dozorem to bud ráda

a já plaším zbytečně protože ted jsem si dělala ovu test a je pozitivní :slight_smile:))) jůůůů tak večer je o zábavu postaráno :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hupki dupki chrobi :slight_smile:

idem off :sweat_smile: peknu sobotu prajem. :wink:
19. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no babule idem ja asi upratovat a dobalit darceky nech si zamestnam mysel...pekny predsvaitkovy cas babuleeee..
19. pro 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja si myslím, že my máme dnes večer o zábabu postarané, kéďže ovu testík tmavne aj keď nie je rovnako tmavý ako kontrokly ale tmavne a treba sa snažiť aj keď ovu prichádza nie?????
19. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek