• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
no tak ja si zatial myslim, ze je to pekny ovulacny graf :slight_smile:
19. pro 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ako vkladáte tie grafy do albumu? Lebo ja ked aj ten format prepísem na jpg tak mi to nechce dat
19. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka, čo myslíš tým pekný ovulačný graf?
19. pro 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babeny ja dnes takto, http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 teplomer sa asi rad zasekava :angry:
19. pro 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, ahoj shaarka /gratulujem k bábu, videla som tvoj svad. album a čítala som tvoj príbeh-prišlo mi to ako zázrak/
bola som tu 1x pred pár dňami, začala som si totiž merať BT a chcem sa poradiť: musí sa BT merať presne ten istý čas? /napr. cez týždeň meriam ráno o 6:15 -6:20, cez víkend vstávam neskôr aj okolo 8-9.00/
19. pro 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
majuska, tomu sa hovoria ustalene teploty :grinning:
aknomis, no neviem, co by som tym myslela - ved pekny ovulacny graf, - tak ako som napisala.
rubinka, ked si pravym tlacitkom kliknes na grafe a das ulozit Save As... tak ti to ulozi vo formate png. potom si to otvoris v painte (kreslenie) co ma kazdy windows, a znova das ulozit Save As, ale vyberies koncovku jpg. potom mozes davat do albumu. :wink:
19. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pobežka no podľa mňa tam máš dosť veľký odstup, ved si mohla ce víkend ráno na budík vstať a potom spať dalej.
19. pro 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pobezka :grinning: dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face:
cez vikedny budes mat teplotu pravdepodobne troska skreslenu, vyssiu. ale budes mat prazdny kruzok.
alebo si mozes nastavit budik a odmerat vo zvycajnom case a spat dalej... alebo nemerat vobec :grinning:
19. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jasné, tento víkend som si budík nastavila, len som chcela vedieť, či napr. môže byť tak cca 30 min. odstup
19. pro 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
rubinka, písala som ti do internej pošty, ale je to vlastne taká všeob. otázka: podľa grafu snažilkujete hneď pri 1.vzostupe BT?
19. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
rubinka sme na tom asi tak rovnako...kedy ides dokymu?
19. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
akon,
chces krasne ulozit tie grafy??
19. pro 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pobezka, 30 min. by malo byt ok :wink:
a vzostup teploty znamena, ze ovulaciu uz prebehla. niekedy sa vajko stihnut este da, inokedy uz nie.
napisem ti IP :slight_smile:
19. pro 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia, ano, ak by si bola taká dobrá a poradila mi, bola by som vdačná
19. pro 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten 30 minútový odstup sa ešte dá ale viac by som už nedávala. Treba mať budík na ten istý čas, odmerať a spi dalej ked chceš :grinning:

Pobezka skús to meranie nakombinovať aj s ovu testami :slight_smile:
tedy další těhulinky no jsem to říkala!!hurááááááááááááá huráááááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tatulienka, no až po Novom roku lebo som menila lekára a predošla lekárka mi nechcela dať kartu skôr ako po novom roku, :confounded: možno to bude aj lepšie aspoň tam už niečo bude :slight_smile:
19. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Salute dobre si veštila :grinning:
19. pro 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
rubinka, ja som ti zabudla blahozelat, hanbim sa :sweat_smile:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech to dotiahnete do uspesneho konca! :dizzy_face:
19. pro 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknomis skopirujem ako mne poradila shaarka ohladom ukladania grafu, funguje to :slight_smile:
ked si pravym tlacitkom kliknes na grafe a das ulozit Save As... tak ti to ulozi vo formate png. potom si to otvoris v painte (kreslenie) co ma kazdy windows, a znova das ulozit Save As, ale vyberies koncovku jpg. potom mozes davat do albumu.
19. pro 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis,
musis skopcit link, ktory najdes na:
Sharing (vlavo), potom Home Page Setup a tam hode by si mala mat v ramceku link.
ak ho nemas, tak dole kliknes na Create My Home Page.
a uz ho budes mat v tom ramceku. :wink:
Shaarka dakujem velmi pekne :wink:
fakt nie je zac
19. pro 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
rubinka, ja idem v utorok, dufam,ze tam nieco bude vidiet ale tak ci tak si vypytam duphaston..
19. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknomis sorry, zle som ta pochopila, myslela som ze chces vlozit graf do albumu :grinning:
19. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super, už je tam. vdaka
takže ešte raz, čo si myslíte o mojom grafíku?
19. pro 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo se mě tady ptal jaký den jsem po ovulce..já ani nevím ..nevím jestli je to dneska 14 dní nějak se mi to nezdá ..uvidíme ráno teplotu a nebo mrchu,ale třeba jsem jí měla až ten 36dc..už nevím...nějak jsem zmatená a to řádně :confused: :confused: :confused: :confused:
19. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka, aj ja ti dakujem. ani nevies zaco vsak? :grinning:

nevedela som ako sa ukladaju grafy do albume a ty si to rubinke popisala. a mna nenapadlo sa ta to skor spytat. :sweat_smile: uz ich tam mam. juhuuuuuuuuu. :grinning:
19. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek