• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
aknomis teplotným príznakom ovu nie je ani tak pokles teploty, ako vzostup po nízkych teplotách... preto ten 19dc nevyzerá na ovu :slight_smile:

ale ako píše shaarka, je dobré sledovať aj hlien, krčok, možno ovu testy.... pretože niekomu nestúpa teplota po ovu výrazne a rýchlo... :slight_smile: ale podľa teplôt to u teba vyzerá na ten 25-ty DC :slight_smile:
19. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ah uz vidim. rozhodne 25 DC :grinning:
19. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak ja by som si dala tak horucu vanu,ale nemozem
19. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka no to by som neskúšala :slight_smile:
19. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam vobec sa nekupes od kedy si tehu?
mne ta sprch uz lezie hore krkom tak by som si tiez lahla do horucej vane..
co sa vlastne moze stat ?
19. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaela nie, ja som sa ani predtým nekúpala... preferujem sprchu :grinning: Neviem, či sa môže alebo nie... u mňa evokuje horúci kúpeľ snahu vyvolať krámy.... preto mám pred tým rešpekt.... ale nechcem tvrdiť nejaký blud, takže neviem či sa odporúča alebo nie... fakt neviem :slight_smile:
19. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja milujem kúpeľ ale tiež sa bojím. :unamused:
19. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked ja si dobre vlasy neumyjem pod sprchou a uz mi to zacina vadit...mam ich strasne huste...
19. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie nema sa kupat ked ste tehu , ani po ovulke.. to mi hovoril aj liecitel, roztahuje to cievy...
19. pro 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, tehule, pytala som sa na tu vanu mojej Dr. lebo som chcela ist plavat a ona ze ma nepusti. ze radsej nie, aby som nieco nechytila.
tak som sa pytala, ci sa mozem aspon clapkat vo vani a ona ze ano, pravdaze, ale nesmiem sa tam naparovat - t.j. ze nesmie byt vriaca voda, para a nemam tam dlho lezat.
takze ja sa kupem pomerne casto, raz za tyzden. mam obmedzene sprchovanie kvoli ekzemu, takze ked sa dostanem do vane, tak si to uzijem - pena a relax. :wink:
ze do augusta sa sprchovat...hadzana...
lauri, kupovala si si tie kvapky v lekarni alebo objednala?
tak vidim, ze kolko ludi, tolko nazorov. :grinning:
falmenga ved ja viem,len sa sprchujem,ale dala by som si veget tak

shaarka ja by som sa zas bala penu si dat,kvoli zapalu moznemu vaginalnemu,ja mam teraz z avonu intimne mydlo,potom prejdem na intimo niveu,je bohovska
19. pro 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic tak ja sa opytam zajtra svojho dokiho ..idem na kontrolu..
Babulky, je zle. Boli ma podbruško...Bud som sa prekesikovala, alebo som si daco zavliekla pri kontrolovani krcka???? :confounded:
ahoj kočky....vidím, že sa bavíte o vani, tak ja som sa pri Adamkovi kúpala normálne a aj teraz sa kúpem
19. pro 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inak my sme uz nemali sex hadam aj 2 tyzdne,nie som si ista,je to v grafe ale som leniva tam kuknut a teraz ani nechcem,vraj v case ms aj pocas 9 mesiacov nema byt styk,moze to vyvolat potrat
19. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka mi sexikujeme normalne a aj pri prvom tehu sme cca do 7-8 mesiaca
19. pro 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To akože 9 mesiacov nebudete mať sex? :confused:
19. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka kym mas normalne tehu nie rizikove tak mozes...mne doki povedal ked mi to potvrdil z krvi ze "nie som chora ale tehotna tak aby som nic nezakazovala manzelovi"
19. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Son1cka prečo myslíš?
a co hovorite na strie?ja mam dopraskane brusko od maleho a pamatam si ze v 2 mesiaci mi vysli take dve v tvare gulocky strie na jednej aj na druhej strane vedla pupku a teraz od vcera ma svrbi brucho,boky,len by som sa skriabala
no prve tri mesiace by som neriskovala horuci kupel.. vlazny este mozno, ale ani sauna sa neodpuruca atd..

soni podbrusko moze boliet aj tym ze si pred ovu :wink:
19. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vobec nemam strie po malom...a teraz sa pekne kremikujem s colagenovym kremom masaznym a si myslim ze ani teraz nebudu...zalezi aj od pokozky...
19. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie baby,normlane sexovat,len tie ktore su rizikovky ako ja a budem aj teraz vraj,tak v case kedy by mala byt normalne mrcha by sa to malo obmedzit alebo vobec,potom uz sa moze,len tych par dni v case mrchy nie
19. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurit, ale ja som az asi po...ak teda ovu bola.
http://www.fertilityfriend.com/home/jursoni
do 10 dni mam mrchu jak na koni. Bojim, bojim nejakej infekcie. Ved ja krcok kontrolujem aj 3xdenne
19. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj no ale ty si písala že aj počas 9 mesiacov nemá byť sex.
19. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co sa tyka strii, tak tych mam ja pozehnane a nepomohlo ani natieranie
19. pro 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
saunu jasne ze nie...
ja si stale vyumyvam vanu, napustim vodu, pridam penu a polezim si 20 minut, casom pridavam teplu vodu, aby mi nebola zima. je to super.

groka, ja si obcas mastim, ale som velmi nezodpovedna. bud niveou - olejom, alebo niveou mastnym kremom klasickym, lebo teraz avirilom, kraaasne vonia, ako babatko :grinning: strie ocakavam, aj moja mamka mala... :unamused:
19. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek