• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
dia:beru no..teda ale přiznám se že ne poctivě..přes den někdy uplně zapomenu ted mám toho fakt dost..a taky si říkám že beztak mi to bude k ničemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt jsem z toho grafu znuděná docela :sweat_smile:
jj já jsem rarita..jako vždy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak zabíte mě kuk do albumíku na ovu testík...těhu udělám večer ted jsem hodně pila a čurala ...ale stejně je to jasný já vím těhulka nebudu :pensive: :pensive: :pensive:
20. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat ja tiež veľmi neviem na čom som, dnes som už nerobila ovu test lebo nemám doma :unamused: , ale tá moja BT nasvädčuje tomu,že ovu ešte len príde, alebo nepríde keďže od včera beriem duphaston.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Salute.Ty to máš velmi zvláštne.Ja som pridala do albumu OVU testíky.Tie staršie už ale vyslchli.No ale ja som nikdy nemala testovaciu silnejšiu ako kontrolnú.
20. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka:tak snad ti přijde :wink:
já neberu teda zatím nic krom těch kapek teda...ale po novém roce jdu k dr at něco se mnou udělá.jelikož su mladá a jsem mín plodná jak kolem mě třicátnice. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a nebaví mě poslouchat že jsem mladá že to se dá samo do pořádku..ale prdlajs :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je fuk 22 nebo 30.záleží prostě na tom jak to v tom těle probíhá.a je jedno věk. :sweat_smile: :pensive:

salute:ty máš věčně poztiivní ovu testíky že?a byla už ovulka?
20. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smoulinka, kukala som tvoje ovu testy.Vsak ta druha ciarka ti tmavne. Urcite sa uz nieco chysta...Dufam, ze sme ta vcera moc neznechutili - debata a la Duphaston, potom ma to mrzelo... :sweat_smile:
20. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už ho mám taky negativní konečně ovu testík
20. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A čo hovoríte na moj graf + testy?Mohla už byť?
20. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda asi je dnes.
20. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simib, 14DC sa mi zda ta ciarka najsilnejsia. Takze asi to bude ovu. :wink:
20. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Son1cka dík.Aj ja som myslela,ale radšej sa spýtam.Uvidíme ešte ďalšie teploty.
20. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib podľa testu a teplôt je podľa mňa ovu dnes alebo bude zajtra :slight_smile:
20. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovu je tuším do 48 hod. od pozitívneho ovulačného testu :slight_smile: takže na 14dpo ovu určite ešte nebola :slight_smile:
20. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babky jezibabky..konecne mi vyznacilo ovulku...jupi...marnost ale to su uz ake dlhe cykly :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=12/userid=58429
20. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flam.Hej,hej.Ja len že či +OVU test bol približne na 14DC,takže buď je dnes a teplota zajtra už stúpne,alebo zajtra.Ale myslím že bude dnes alebo v noci.Ja čo mám testy tak sú že okolo 24hod.bude OVU.
20. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru tak si sa dočkala :wink: :grinning:
20. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami...no hej... a najvtipnejsie bolo ze som ani nevedela ze bola...a snazili sme :grinning:
20. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru tak je to najlepšie... vtedy je to najplodnejšie :wink: :grinning:
20. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami... by ma asi porazilo keby to vyjde na prvykrat :grinning:
20. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka no trošičku som bola nešťastná z toho duphastonu, ale už to prešlo....verím tomu,že aj napriek nemu ovu bude a hotovo.... :wink:
20. pro 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky...blahozelam novym tehulkam a drzim palce snazilkam...
lauritka, uz ti to prislo??? :astonished:
20. pro 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj beriem uz 5. den :wink: ale zatial nic nebadam, cakam :wink:
20. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, dnes mame oslavu mm ma narodky, tak iba na chvilku ako som na to teraz kuk
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
20. pro 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri tak mám testíky ..ovu a těhu ministínek na fotce nemá cenu vidět...ale jejda tenhle měsíc jsem měla krásný se // na ovu vid??aspon něco ..tak pokud ráno nebude mrcha volám k lékaři...
20. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
majuška pěkný jen tak dál :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute no tehu to nebude :unamused: to by silnelo... zavolaj ak nedoraziii
20. pro 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute, no dufam ze to pojde len tak dalej :angry: ale teraz mam dilemu, neviem ci mam pit, urcite sampanske, ale neviem ci mozem viac??? :fearful:
20. pro 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím ....ani na těhu není žádný pokrok...jsem zvyklá nebýt těhulka asi se nedočkám..zavolám musím pak bude volno ..snad tam bude..uvidím ráno...
20. pro 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem zvědavá jestli mi zítra přídou ty kapky...a co se mnou potom udělají ...
20. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
majuška no raději nebumbat hodně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek