• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
aknomi ja verím,že to vyjde - určite...... :slight_smile:
23. pro 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri to vážne, och to som rada...tak asi pomohli aj tie femi kvapky....vieš ako som kukala dnes ráno na ten teplomer :sunglasses:
23. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
v to verím aj ja, mám za sebou jeden potrat v 7 týždni, minulý mesiac velkú radost a potom sklamanie, tak verím, že teraz to vyjde, ked sú už tie vianoce... :wink:
23. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: bozinku, nie! :frowning2: :frowning2: :frowning2: To je naprd, hovorila som si, ze ked to mne nevyslo, ze aspon tebe :angry: Tak ideme dalej :wink: A prisla som na moj novorocny zavazok - budem sa ucit zit ako kubanci - mananos, ziaden stres, pohodicka, raz sa to zamiesi ako ma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Pridas sa? :grinning: :grinning: :grinning:

A ja mam zvlastny ukaz, Lauri, nemas napad? Vzdy mavam 16 dni LF (resp. 15-17 zriedkavo) a preco potom krvacam?
http://www.fertilityfriend.com/home/albao
Mala som neskor ovulku a keby nebolo grafiku BT, tak 30 dni je pre mna normalna dlzka cyklu, ale toto je divne. Az zacinam mat podozrenie, ci to cele nebol len anovulak. :confused:
23. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach aknomis :frowning2: ...ja keď to tu tak čítam...to ja som ešte len na začiatku.....ale musíme veriť, že raz na každú príde... :wink:
23. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu ešte je skoro! držím palce o pár dní :dizzy_face:
aknomis aj tebe prajem nech to je úspešný IP :wink:
23. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby veľa ste toho popísali tak teraz bneviem či máme nejakú novú tehuľku akurát čítam že treba držať palce aknomis tak teda držím :grinning:

Inak želám Vám všetkým kásne a požehnané Vianoce, a šťastný Nový rok plný krásných dvoch // :slight_smile:
23. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi jasneeee ze sa pridam :wink:
23. pro 2009 v 08:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi na anovulak to nevyzera, ale mozno si mala posramotene hormony menej progesteronu, preot prisl amrcha skor.
23. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
určite dám vediet ako to dopadne... mám za sebou toho dost, takže... som sama v očakávaní...
23. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prsi a malemu donesie jezisko sanky... :unamused: nemohlo to este chvilu vydrzat! :angry: ach jo
ja som uz o 6 bola v tescu, ludia sa tam dobre ze nebili :rolling_eyes: ale tak uz mam vsetko :sunglasses:
23. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis drzim palce. :slight_smile: le mohla by si testnut na stedry vecer, to by boli vianoce :wink:
23. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: hm, mozno mas pravdu, tie nizke hodnoty mohli byt slabym progesteronom. :wink: Dakujem :wink:
23. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: tak mananos vianoce :grinning: :grinning: Uz som zrusila zopar veci na dnes, nechce sa mi nikam ponahlat. Kazdy rok su tu vianoce stresom a nahanackou. Tomu je odteraz koniec. Co nestihnem, pocka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

prisla som vas pozdravit a popriat stastneeee a vesele vianoce, plne lasky a ťuťumuťu nech su coskoro // na testikoch :wink:
ja mam dnes este tazku ulohu. nakup vianocnych darcekov. ale sa mi nechceeeeee :confounded: je mi blbo a nechce sa mi trepat do mesta och... :frowning2: to mam za to ze si to nechavam na poslednu chvilu.
23. pro 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, co znamena ta teplota na zac. cyklu? :frowning2: :unamused:

http://www.fertilityfriend.com/home/2b8326
23. pro 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi ja som uplne v klude. :slight_smile: nestresujem, nema to vyznam, sme doma a nelietame nikde. nakupene uz je, navarene.
viac mi netreba. neznasam tie masy ludi v obchodoch :rolling_eyes:
23. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi nejako si vyletela hore, co to? merala si hned po prebudeni? :confused:
23. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish, ano hned ako mi zazvonil budik... :wink:
23. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepila si ? :grinning:
23. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
akurat caj s medom :unamused: :sweat_smile:
23. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ahojky tak mrcha je v plném proudu :confounded: :confounded: :confounded: a kapky zamrzli na slovensku asi :grinning: :grinning: :grinning: tak mám smolíka!!!
23. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish: pretrhla som retaz :frowning2: Ale uz pracujem na nahradnom ocku, aby som retaz zlepila dokopy a mohli sme pokracovat :wink:
23. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi a nie si chora ?
23. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute tak predpoved sa oneskorila o jeden den :wink:
no vecer ma chytili zimnica a asi aj budem chora ....sedim v praci v bunde :sweat_smile:
krish: tak to ti nezavidim :wink: Ak ti mozem poradit, sprav si este v teple domova zoznam napadov, mne sa tak dari minimalizovat cas v obchodoch, ja to totiz nemam rada
salute: jej, tak zaciname nove kolo spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit :grinning: :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody') no aspon jsem nemusela na vyvolávačku...ovu byla ten 36dc..LF 12 den po ovu,jak jsem zvyklá...tak a jsem zvědavá jak to bude ted... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi :slight_smile: tak jdeme bojovat ju?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek