• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
lauri ty za kolko dni cakas ovu?
23. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: ked ja ani neviem ze co, som daka bez napadov, ale asi to vsetko vyriesim v dm-ke a a knihkupectve. a hotovo, popripade daky sal este...
albi len vies, katkaajurko caka na stafetovy kolik :grinning:
23. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na mňa tiež dačo lezie tak pijem čajík s medíkom, našťastie teploty nikdy nemávam.
23. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja mam uz asi 2 tyzdne nadchu ale lekar mi povedal ze to patri k tehu lebo vraj telo sa vyrovanava s 2.stavom :grinning: tak smrkam a smrkam.
23. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte:slight_smile: hadikujem len problem je v tom ze pred ms a n nizkej teplote na to zeby to bolo tehu,ze????
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=2/userid=75266
23. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAURI už mi ju FF dalo prerušovanú :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
23. pro 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule som 3DPO a stále mám takú pichľavú bolesť v podbrušku.... :confused: ako keď mám svalovicu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonnic asi bola vcera, alebo je dnes :slight_smile: ale keksikovali sme len raz, uz vecer sa nam dajk nechcelo, ale teraz este skusim znasilnit mm v posteli , este spi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

smouli co si klikla ? :confused:
23. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka, že znásilniť :grinning:
23. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
chúďa tvoj mm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri uz si zdrhla? kuk pls este ten moj uzasny graf
23. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonti a test ?
23. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonti skus uz testnut s 10-kovym testom. uz by mal nieco ukazat.
23. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
rubi , no je taky nemastny -neslany prave vtedy ked treba :grinning: ale ked sme mimo plodnych dni, tak sa ide potrhat.

vy ste ali tiez nesexikovali nejak vela rubi, ze ?
:wink:
23. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

http://www.fertilityfriend.com/home/2317f3 dala jsem tam i zítřejši aby mi to označilo ovu no nevím nevím.....

jinak mám dnes výsledky z imonologie ... hraniční hodnoty proti spermiím a trofoblastu... léčba žádná
23. pro 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi tak predsa to este islo hore :slight_smile:
23. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
co chudak, z lenivosti deti nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka, nie tiež nie veľa a často z donutenia lebo boli tie správne dni. My odkedy sme si povedali že chceme bábo tak sa to pokašlalo, už to nebolo len uživanie ale plodenie, proste som sa nevedela odosobniť od toho ale tento mesiac sme si to fakt užili hoci málo ale aspoň nie nasilu :grinning: lebo ja som tešila už len z toho že teplotky nasvedčujú že všetko je so mnou ok a to bolo hlavné :wink:
23. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne rubi, no je to tazke, ked to clovek ocakava a nemysliet na to :slight_smile:
23. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri nič som neklikla, len som sa znovu prihlásila...a už bola prerušovaná :unamused:
23. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm no tak asi kvoli tomu P.. mne to zvykol dat tiez .
23. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka ale zase nezastávam teoriu že ked na to myslíš že to nevyjde, tam je podľa mňa doležitejšie to načasovanie a hlavne si nenamýšľať že prečo sa nedarí, nerobiť si diagnozy lebo toto som ja robila kým som nezačala merať BT :slight_smile: Inak zistila som že keby som mala tu ovulku stále na 15Dc tak nikdy sme to netrafili, my sme to vždy robili v párne dni :grinning: neviem či to na to malo vplyv, ale myslím si že najviac mi pomohlo ked som sa ukludnila a tiež verím že Boh to tak chcel, dať nám vianočný darček...
23. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík lauri tak sa už nemôžem spoliehať na to, že ovu bola...len dúfať, tak ako aj FF
23. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
rubi ja tomu verim kazdy mesiac, aj preto stale testujem, stale verim, ze to moze vyjst :dizzy_face:
23. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte:slight_smile:))))

baby ja tak krasne stupam, az mam z toho ytreštene oci :slight_smile:) nebyva zvykom u ma takto prudko vytrelit, jaaaj, bodaj by to boolo nieco....

http://www.fertilityfriend.com/home/27174d
23. pro 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin tak to je teda riadne stúpanie :astonished:
23. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka: ty si dobra, ze "skusim znasilnit"... :grinning: veru, ked treba , nejako sa tym chlapom just nechce.. aj ja som mojho musela v nedelu znasilovat.... :grinning:
23. pro 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rubinka:... veru veru.... nezvyknem tak rychlo vyskocit na 36,9..... :astonished: :sweat_smile:
tajne dufam, zeby...? ked som bola prvýkrat na folikulometrii, ze by to aj prinieslo svoje ovocie?? :dizzy_face: :zipper_mouth:
23. pro 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli uz len cakat ako to dopadne :wink:

ktrin aj u teba je to tak, ze prave "vtedy" sa mu nehcce. :sweat_smile:
23. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek