• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
Caute, mam otazocku, urcite ste uz o tom pisali, ale ja to zase urcite nenajdem. Femi kvapky treba brat do ovu alebo cely cyklus? Kedze je v tom alchemilka, tak rozmyslam, ze len do ovu? :confused: :slight_smile:
23. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
katka tak kapsulky probio fix kúpené jednu som hneť aj užila, ale od zajtra nasadím hneť ráno...potom dám za 30min. femi kapky a potom za 30min duphaston -páni ja mám tých liekov jak 100 ročná babka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
rinty dakujem. :slight_smile: Prajem aj ja Vam stastne a vesele!

luci no ja prave tiez neviem, ale myslim, ze sa ma brat normalne, az kym nebudu dve //

:wink: a po jednom baleni pauza nie ?? a tej alchemylky tam vela nebude podal mna.

je tu niekde tema femi kvapky ...
23. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
lucia ja tie femi kapky budem brať až kým si nenájdem //
babule keby že som tehu..môžem už 3DPO cítiť dáku bolesť..lebo ma stíle tak mpichá v podbrušku... :confused:
23. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
smouli to je este skoro, este ani vajko nedoslo do maternice :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jj ja len tak lebo ma tam tak pichá ako s ihlov nie je to silné, ale cítim to.... :unamused:
23. pro 2009 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
pokial to nie su krce alebo co , netreba sa nad tym pozastavovat :slight_smile: mn aj teraz vselico pobolieva, j po ovu. ale neprepisujem tomu nejaky vyznam.
akurat pichlavu bolest som mavala pri zapaloch. ale to by sa prejavilo aj hrudkovitym vytokom a palenim.
23. pro 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
smouli ty si sikulka :slight_smile: ja si tiez pripadam jak storocna babka..sak este aj kyselina listova,b-cko-,plus ja ma tabletky na alergiu..no konec :grinning:

lauri ja tento mesiac to sojove mlieko praveze uz ani nepijem :sweat_smile: tak som myslela,ze toho bude menej - ale mam zase femi kvapky,tak ja uz neviem...

idem ja piect este posledny kolac co som si vymyslela
23. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja to chapem tak, ze stimuluju vajecniky a to potrebujem v prvej faze cyklu :unamused: Aj ked nemyslim, ze by ublizili v druhej faze tiez. Ale asi ich aj ja budem brat az pokial nenajdem // :slight_smile: Po jednom baleni pauza??
23. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja som sa zase vykaslala na Bcko, ale tento cyklus mam: listovku, femi kvapky, alchemilku, clostyl + tabletky na alergiu :grinning: Katastrofa :grinning:
Katka, tabletky na alergiu ti neovplyvnuju hlien? Teda tak, ze nemas wet?
23. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
luci ani moc neovplyvnuju - ja mam hlienu na rozdavanie :grinning: teda eggu - watery moc nemavam - potom skor mam sucho alebo iba jemnulinko creamy
23. pro 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dik, lebo ja zase mam stale sucho odkedy ich beriem a mokro mam po mrche :unamused: Som divna :grinning:
23. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/2b07a0 asi z tohto mojho grafu nič nebude... bolí ma bruško ako pred mrchou... nieee, ja nechcem mrchu!!! chcem //
23. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Aknomis, vsak BT ti stupa....Zajtra si 11DPO, vsak skus zajtra urobit test. Drzim palce. :wink:
23. pro 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no BT stúpa, ale ako som písala včera, aj minulý mesiac mi stúpala, aj // som si našla a potom prišla mrška...
23. pro 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
o.k., tak pockaj, ci ti dojde mrcha a ak nedojde aspon 2dni, testni az potom... :wink:
23. pro 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja už čakám dlho na mrchu... a už týžden ma takto bolí brucho. je to hrozné. ked ma príst, nech príde a ked nie, tak nie.. je to hrozne takto čakat a nevediet čo ma čaká...
23. pro 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
aknomis tak ja som minulý cyklus čakala 46DC a to som merala prvý krát tak som ani nevedela čo ako - presne viem ako sa cítiš, veru radšej nech príde mrcha ako to čakanie o ničom... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tak, ked príde, tak sa s tým zmierim hned, ale takto mi predlžuje stále nádej a to čakanie je hroznééééé
23. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
katka som na tu kysleinu listovú zabudla, tú si dávam na obed...tak že mám 4 lieky boooože a ešte som si aj necht ublížila tak si ho teraz máčam v repíku no blázinec...dúfam,že ma to v noci nebude bolieť to si budem musieť dať paralen... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte ja furt mrcha nikde..a stale som mokra :confounded:
23. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.. prave som dokoncila nanukove rezy a konecne som sa dostala aj sem... dneska samy frmol..uf... zajtra je stedry den a to pocasie ma riadne deprimuje..keby aspon pekne sniezik bol... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
veji a test :wink:

ja som zariekla moje ovulacne bolesti, tak ma to teraz vecer chytilo, ze az :frowning2:
23. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky já Vám přeji všem ,aby jste měly krásné Vánoce.Aby jste se každá dočkala miminka a hlavně ,aby každá z vás byla moc štastná a měla na tváři krásný zářivý úsměv v očičkách jiskřičky ,jako od vánočních prskavek a na srdíčku lásku jaká jenom může být.Vám těhulkám ,aby jste miminka donosily v pořádku a staly se maminkama a svoje dětičky milovaly po svůj celý žovot.Krásné Vánoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
laurit uz nemam...ale citim sa ako pocikana kazdy den ..kurnik sopa aj s posahanym cyklom..sa rozhadzal koli depkam a nervom za cely mesiac :pensive:
23. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
salute krasne...ja ti prajem to iste a este dva krat tolko :wink:
23. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
veji a teplota :confused:
23. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
veji...este nic?? jejha... mna zase teraz vecer zacalo pobolievat podbrusko ako keby mam kramy dostat.. a boli ma hrdlo... :pensive: to zas budu kraaasne Vianoce :rolling_eyes:
23. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
laurit nemam teplotu :sweat_smile: kurnik asi zacnem merat aj ja...to je tak ked si nemeriam :pensive:
23. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
cukrus...vcera som po dvoch tyzdnoch skocila na muza :grinning: ak bola ovulka len teraz tak mam sancuu :grinning:
23. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek