• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
titu ako dlho si uzivala femi, kym sa ti takto pekne upravil cyklus?

co som citala v teme femi kvapky, tak baby tvrdili ze ucinky sa prejavia po cca 2-3 mesiacoch pravid.uzivania :confused:
mne sa to zda moc...
28. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem ale ja stale verim ze je to kvapkami.....ja som mala cykly taketo mega rok a pol.....a femi beriem teraz uz 3 cyklus + alchemilku pijem v podstate uz asi 5 mes. 2x denne ..tak snad kombinacia jedneho a druheho ...
len dufam ze to uz takto ostane :wink:
ale na 28 som nabehla po femi 2 mesiacoch :slight_smile:
28. pro 2009 ve 14:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte :wink:

titu to je super, že femi kvapky takto pekne upravili cyklus, že? :wink:
ja som na tom podobne... pekne upravili cyklus :slight_smile:

inak moja ovula prišla presne na štedrý deň, pekný darček :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz aby sme sa vsetky dockali :slight_smile:
28. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá..tak ako ste stávili sviatky..?..mňa chytila taká malá nádcha..tak dúfam, že drobcovi sa nič nestane..
28. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je ale mrtvo... :confused:
28. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby uz zacinam spinit, a padla som na rit, kuk teplotka, http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
takze sa ide do dalsieho cyklu :frowning2:
28. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule videlo už niekedy niekomu // 7DPO :grinning:
ja to už nemôžem vydržať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. pro 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli myslim ze michaele :grinning: :grinning: :grinning: ....vydrz este 2 dni aspon idealne 3
28. pro 2009 v 16:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli vydrz, neviem ktory dp som bola ale ukazalo mi // a teraz vidis, ????????? tesili sme sa troska v kutiku duse a teraz to horsie znasam, :unamused: ja osobne nebudem testovat vobec kym nebude meskat asi aspon 2tyzdne :angry:
28. pro 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuj titu mňa tak svrbia prsty....to preto som tu celý deň nebola-musela som vypadnúť do obchodov, lebo by som isto testla...a možno to do večera nevydržím.....mám také naliate prsia, že až nebolia ma...myslíš, že to ten duphaston...

titu a je mi to ľúto, že ideš do ďalšieho kola...ale aspoň sa to upravilo...ten Tvoj grafííík bol ukážkový :grinning:
28. pro 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
majuska ja viem čo myslíš, ale keď ja mám doma asi 7 tehu testov...to je strašné.... :angry:
28. pro 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ..ano bol a uz bude iba jeden :wink: ....ja osobne nemam ziadne vedlajsie ucinky s duphiku myslim ziadne zmeny akurat ze mam mrchu ako hodinky krasnu 28 dnovu :slight_smile: :slight_smile: sa s toho velmi tesim ...dufam ze to nezakriknem :wink:
28. pro 2009 v 16:45  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli no ak mas az 7 to na co cakas :dizzy_face:
smouli presne 22.23.24 som mala brutalne naliate prsia, boleli ma az tak ze som sa ich dotknut nemohla, a 25 som sa zobudila a bolest bola prec a naliate su doteraz, ale vzdy ich mam vacsie pred mrchou :confused:
drzkam ti moc moc moc palceky smouli, dufam ze to aspon tebe vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuj majuska budem sa snažiť odolať.....aby som nebola sklamaná, len neviem či tá nevedomosť nebude silnejšia....
mňa práveže vôbec ani trošičku nebolia len ich mám naliate z mojích A sa stali parádne B :grinning:
28. pro 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli ja som duphaston vysadila lebo ten vytok bol u mna neskutocny asi az taky byt nemal a bolo mi aj nejak divne a takisto nemozem znist ani ziadnu maternu abo babyplan a ine pripravky kde je kys.listova.citala som ze niektore zeny chem.formu listovej kys.neznasaju ,no ale preco som tak zle znasala dufik to netusim ?!?
28. pro 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tremonti ja sa necítim zle po duphastone..... len včera a predvčerom som mala úplne minimum výtoku takého snehobieleho -určite nie ako pri mykóze...bolo to niečo iné...preto si myslím, že to bolo s duphastonu a asi aj tie prsia s tým súvisia...
28. pro 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som teraz zistila, že som si ráno zabudla dať duphaston a dnes večer som mala mať posledný čo teraz?????
mám si dať teraz a ešte večer 23,00 ???
či vynehať du raňajšiu dávku, alebo si tú poslednú tabl. dať ešte zajtra ráno...do prdele a tak som si na to dávala pozor ..... :angry:
28. pro 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli skus pozriet v letaku, malo by tam byt ako uzit dalsiu davku ak si na predchadz.zabudla
28. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc ok idem kuk :confused:
28. pro 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc tak som to kuk a nie je v tom letáku nič písané o tom ak zabudnem dať dávku :frowning2: čo teraz????
28. pro 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

pridavam moj aktualny dnesny grafik ... BT klesla, ale spala som pomerne malo, tak neviem, ci to mohlo nieco ovplyvnit :sweat_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/25173d
28. pro 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzan, moze to byt aj tym spankom. a moze to byt aj IP. zeby presne na piaty den? :wink:
28. pro 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry ... no uvidime, co to bolo ... alebo bude? :grinning: :sweat_smile:
28. pro 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. pro 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka, pozrela som sa na ten duphaston-letacik. je tam napisane, ze nesmies uzivat dvojitu davku. ak tu jednu zabudnes, zoberies to v case dalsej.
nemyslim si, ze by ti to malo rozhodit cyklus, ak sa obavas toho. :wink:
28. pro 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte... dnes som po meste zhanala femi kvapky a vsade na mna kukali ze co chcem...ale nakoniec som ich zohnala... he...posledne :grinning:
28. pro 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska a to uz ich maju v lekarni? prave na vianoce sa mi na to pozerala jedna kamoska a este ich nikde nemali. ze vraj to valovicovi az teraz schvalili. :confused:
28. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevadí, keď som mala končiť dnes večer a budem končiť zajtra ráno???

mám ich brať ráno a večer 1 tb

ale ja si aj myslím, že by sa možno nič nestalo keď som zobrala jednu tba o 17,00 a o 23,00 by som zobrala tú poslednu...čo Ty na to????? jerrymona????
28. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek